Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Prema njegovim rijecima ovo je Vazurin privatan klub. Sam je rekao da moze da smijeni predsednika kad pozeli jer je skupstina sastavljena od njegovih jarana tako da krivica stanuje na jednoj adresi.
I ko ce da ga otjera ?! Propali smo a sada nam je Takuma to i javio.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@PFChampion moj deda nije bojkotovao svabe, nego uzeo pusku u ruke i jebo im mater!
Moj drugi deda je bio u logoru, pobegao, uzeo pusku i jebo im mater! Bojkot??? kakav bojkot? da ne dolazi onih 30000 Grobara na stadion sto inace dolazi?
Ugusice nas? u grob zbog Partizana druze, zatvor je dobardan!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.182
Reaction score
6.977
Локација
NbG
Nista iznenadjujuce ako mene pitate, V i V godinama vuku istu pricu plate redovne, a nema igraca koji nije oprastao dugove pri odlasku. Osim Ostojica koji nije pristao i kome je iz tih razloga propao transfer pa je nakon toga jedno vreme bio u 3. timu. Pre nekog vremena procitam intervju s Bambijem a ne moze da se ne provuce prica da i njemu i dalje dugujemo i to ozbiljnu cifru. A iskreno meni su najjace kolege sa ovog foruma koje broje golove Sadika i prate plasman Almerije cekajuci Vazurine i Ivicine bonusne klauzule iz ugovora... Pa zar se posle toliko godina i lazi i dalje pecate na iste fore...
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Kao prvo treba smeniti govna iz uprave, kao drugo treba prestati sa seljačkom praksom dovođenja igrača koje ne možemo da platimo. Makar to značilo da igramo sa 7 omladinaca u prvom timu, mi nismo cigani i ne treba do da budemo. Svaki igrač mora da bude plaćen, pa ako to znači da većina igra za hiljadu evra onda nek većina igra za hiljadu evra!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Vazura izdrzi!!! Ne dozvoli da od tvog Partizana prave seljacki klub.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Boli kurac govno udbasko, a i svinju vazuru. Zbog ovoga i jesu u klubu, da ga sjebu.

Napunili su dzepove, sjebali klub, sada i da odu, vrhovni vodja ce ih pomilovati po glavi. I naravno, nece dozvoliti dlaka sa glave da im padne, a da je pravde ostali bi bez tih odvratnih, lopovskih glavudza.

Kako nas je govno cigansko unistilo, sistematski i bez pardona. Uz otpor Grobara ravan nuli. "Pogledaj Jug, sto budi se"-picke.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Boli kurac govno udbasko, a i svinju vazuru. Zbog ovoga i jesu u klubu, da ga sjebu.

Napunili su dzepove, sjebali klub, sada i da odu, vrhovni vodja ce ih pomilovati po glavi. I naravno, nece dozvoliti dlaka sa glave da im padne, a da je pravde ostali bi bez tih odvratnih, lopovskih glavudza.

Kako nas je govno cigansko unistilo, sistematski i bez pardona. Uz otpor Grobara ravan nuli. "Pogledaj Jug, sto budi se"-picke.

Kad je prošla ona priča s Duletom 2015, bilo je jasno da može da radi šta hoće, i da ćemo ovako proći u svim sportovima.

Siguran sam da i dalje ima onih "ma ko da on ima vremena da se meša u sport".
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ovi slepci kad bi kradene felne na buvljaku prodavali, iste bi manire kao sad imali.
Kad pomislim da ne mozemo dublje propasti, evo nih opet...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Evo ga Lazar da za Asanov bonus opljuje po nevaspitanom i nedisciplinovanom Japancu i zaštiti "klub" (čitaj debele gmazove)...
Igraj fudbal Lazare i ne seri! A ako već sereš onda nazovi stvari pravim imenom i kreni od kvinslinga!

Jedan je SAŠA ILIĆ!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Lazar, Jojić, Miljković i slični i mogu da stanu u odbranu govana jer su u talu. Ubrojao bih i Ostojića, ali je pitanje da li je dobio dve plate za dve godine, mada se nada barem nekoj isplati pred penziju, a njemu je ionako lako zapretiti preko cigana sa juga.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.359
Локација
Kej Republika
Prvi put nakon nečijeg odlaska neće na portalima pisati, igrač oprostio dugovanja u dogovoru sa klubom.

Da je sreće da se ovo i ranije dešavalo, pa da ovaj kancer nestane dok je još u nastanku bio. Nažalost telo našeg Partizana, rak izjeda sve više, zdravih delova sve manje.

Onaj osećaj nemoći i kad se osećaš kao bednik, zbog postupaka drugih.

Ja ne znam sta jos u Srbiji treba da se desi da se smeni sns hajdučija?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"Što se tiče nas kao tima, ko ne želi da bude u Partizanu ,nema mu ni mesta! Mi ćemo se konsolidovati i nastaviti našu borbu, još jači!“, jasan je Lazar Marković.

jaci, brzi, bolji...
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Prvi put nakon nečijeg odlaska neće na portalima pisati, igrač oprostio dugovanja u dogovoru sa klubom.

Da je sreće da se ovo i ranije dešavalo, pa da ovaj kancer nestane dok je još u nastanku bio. Nažalost telo našeg Partizana, rak izjeda sve više, zdravih delova sve manje.

Onaj osećaj nemoći i kad se osećaš kao bednik, zbog postupaka drugih.

Ja ne znam sta jos u Srbiji treba da se desi da se smeni sns hajdučija?
Zašto bili smenjeni, oni rade ono što većina želi. Lično sam čuo od više cigana da ih boli uvo za sve dok šef pravi veliku zvezdu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.241
Reaction score
33.823
Локација
vaginamandibularia
Znaci sad da popijem ban zbog ovog lazara markovica...
Zamislite najgore sta bi sami napisali o nekome ko je u svakom derbiju bio ako ne najgori a ono najjadniji. I takav se nasao da deli moralne lekcije ni manje ni vise Asanu.
Od danas apsolutno necu da ih gledam.
Dok ovakvi podljudi igraju u klubu, sta tu da se gleda?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Nemojte molim vas da nasedamo na ove price rekao ovaj igrac, rekao onaj igrac.

jeste, kriv je Lazar ako je dozvolio da se obajvi kao da je on rekao.
ali u pitanju je klasicni spin i skretanje paznje.. damage control, ali steta po uopravu a ne po klub. za klub njih zabole.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top