Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.248
Sa ovakvom upravom ne bitno je dal smo nosioci
Posle evrope prodaje kalabe i sadika pa i fice mi smo se otvorili za "nasu decu" koju niko nece
Mogu misliti sta nas sad ceka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Biće, biće uz te navedene uslove i plus ovo:
I ako naši igrači i golman nauče da izvode penale kao Viljareal...
11 od 11, svaka čast!
Neće biti da je sve do lutrije, ima nešto i u dovoljno vežbanja i koncentracije...
Pitanje je, recimo, koliko puta je Štulić uopšte u svom životu dosad bio u prilici da šutira penale...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
U svakom slučaju je bolje u PO da igramo protiv Dundaleka, Sudave, Maribora nego protiv Rome, Totenhema ili Basela na primer.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Стевановић је био и више него самоиницијативан па је од тог истог тренера добио само прекор и мизерну минутажу. Сад њега више нема у тиму, а неће бити ни Суме и још неких "проблематичних" играча. Тек се сад у ствари стварају услови да Станојевић створи тим који одговара његовој фудбалској филозофији, ово до сада је била само скромна показна вежба за оно право што следи на лето и јесен. Следећа препрека у том правцу је Натхо и још само он да оде па да заиграмо тика-така.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Lepo smo mi skontali da smo nosioci u PO Konferencije, ali ne videh da su se mediji i portali iscimali da to objave tako ažurno i strasno kao kada su pre par dana objavili da državna mezimica kreće od drugog kola QLŠ jer je Lester ispušio u Engleskoj...

Najebem im se majke svima, kakvo je ovo zlo oko nas i među nama majko Božija...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I konačno lepa vest, nosioci smo u play off-u lige konferencije i definitivno!!!
Kako je Viljareal osvojio kad u prvih 11 ima ovo:

Rulli 29 godina, Albiol 35, Parejo 32, Capoue 32, Trigueros 29, Moreno 29, Bacca 34. U prvih 11 7 iskusnih igraca. Zamenili ih Moreno 28, Gaspar 30, Gomez 26, Kokelan 30, Alkaser 27, Raba 25.

Ti mi rece pre neki dan da Partizanu ne trebaju igraci od 30 godina, da nismo sabirni centar.

Prvih 11 Viljareala prosek godina 28, a ako racunamo i zamene 30.
Jedan jedini klinac im je igrao od 18 godina, rezultate donose iskusni i domaci i strani lisci, a ne razvojne ekipe.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Тачно. Тарибо Вест и Миленковић нпр. Иначе, ако причамо о домаћим такмичењима ту резултате не доносе играчи.....осим у дербију....понекад.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako je Viljareal osvojio kad u prvih 11 ima ovo:

Rulli 29 godina, Albiol 35, Parejo 32, Capoue 32, Trigueros 29, Moreno 29, Bacca 34. U prvih 11 7 iskusnih igraca. Zamenili ih Moreno 28, Gaspar 30, Gomez 26, Kokelan 30, Alkaser 27, Raba 25.

Ti mi rece pre neki dan da Partizanu ne trebaju igraci od 30 godina, da nismo sabirni centar.

Prvih 11 Viljareala prosek godina 28, a ako racunamo i zamene 30.
Jedan jedini klinac im je igrao od 18 godina, rezultate donose iskusni i domaci i strani lisci, a ne razvojne ekipe.
Pa ne trebaju nam povratnici od 30 godina koje si naveo.A naveo si neka 5 igrača koji su drugoligaški kalibar sem možda onog štopera iz Rusije. Osvojio je borbom, bili su u povlašćenom položaju skoro ceo meč.
Ali Viljareal ima sponzore, normalnu upravu, redovne prihode od Evrope.
Mi od toga nemamo ništa.
I mi moramo dovoditi igrače koje možemo kasnije prodati za nekoliko miliona i tako preživimo.
Kad mi imamo sponzore i redovne prihode od UEFA, možemo kao Viljareal da radimo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rezultate donose pre svega dobri igrači, takvi nam trebaju, nebitno da li su stari ili mladi, iz malih ili velikih klubova.
Pa to se valjda podrazumeva da poseduju kvalitet, daj mi neku ekipu koja je sa klincima uzela ls ili le?

Ima nesto i u mentalitetu ekipe, mentalitetu trenera. Vecerasnja utakmica je najbolji primer za mentalitet trenera, dzabe Oleu jaca i bogatija ekipa kad nema to nesto, svaku bitnu utakmicu ce izgubiti.

Pridruzujem se @LazarP u zvizdanju Jojica, ja bih samo dodao da bih zvizdao i Miljkonu i Lazaru Markovicu.
Sto se tice pickaste igre, pickasto smo igrali i prosle godine protiv 3 puta slabije ekipe od nas i cekali penale. Vecina tih igraca je igrala i juce.

Ova ekipa nema mentalitet pobednika, razjuriti 80 posto ekipe. Ostaviti Zdjelara, Natka, Urosevica, Jovica/Holendera u prvih 11, a Bojana Ostojica i Scekica za klupu.

@nasa stvar Boranija, Miladin i Sedlar bi bili pojacanja i upgrade i to za dve klase u odnosu na ovaj i proslogodisnji Partizan. Za pocetak odskacu svojim fizickim predispozicijama od trenutnih igraca, a onda i tehnickim, pogotovo Sedlar.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
To je tvoje mišljenje, ja ga ne delim, a naveo si još neka 3 iz mozzarta ili ne znam odakle, pa se post i na njih odnosio.
Valjda do sredine juna znamo dal su igrači iz EU domaći, ako to usvoje nemamo mi potrebu za domaćim povratnicima realno.
Oni sada nas ucenuju platama, dobijaju plate koje ne bi imali preko.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Убеђен сам да не постоји промил шансе да прошире број странаца. Чак и да то ураде сигуран сам да то нама неће значити много с обзиром да муку мучимо и са тренутним странцима. Цигани сигурно већ одавно знају како ће тачно изгледати правила за наредну сезону. Нама остаје да гледамо у пасуљ.....мада је све постало толико лако предвидиво да већ сад видим како ће изгледати та чудотворна реконструкција тима.
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Ako hocemo kvalitetan tim bitno je ubosti sa strancima, mozemo dovesti tri ako samo Natho ostane. Mora se imati golgeter koji daje golove, dobar veznjak i naravno i siguran stoprski par...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Убеђен сам да не постоји промил шансе да прошире број странаца. Чак и да то ураде сигуран сам да то нама неће значити много с обзиром да муку мучимо и са тренутним странцима. Цигани сигурно већ одавно знају како ће тачно изгледати правила за наредну сезону. Нама остаје да гледамо у пасуљ.....мада је све постало толико лако предвидиво да већ сад видим како ће изгледати та чудотворна реконструкција тима.
Pa neće povećavati broj stranaca, ostaće isti broj ali igrači iz EU tretiraće se kao domaći zbog nekog zakona koji je naša skupština donela pre koju godinu.
Pa naravno da cigani znaju, zato su i doveli one Italijane, i imali su 5 ili 6 stranaca ove sezone, zato i uvode ovo da su domaći igrači svi iz EU.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
То је све исто. Годинама држе број странаца на минимуму и сад ће одједном да нам омогуће скоро неограничен број странаца? Нема шансе. Ионако у савезу нису у обавези да спроведу тај закон јер нисмо чланица ЕУ. Супер је циганима и овако, ротирају по намештеној лиги колико год им одговара, могу и 10 странаца да имају, а ми да се решимо још Натха па да нам сване.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Videćemo, ovo je izjavi Matijašević za Arenu januara:
Međutim, mi smo potpisali ugovor o pridruživanju evropskoj uniji. Što znači da ćemo morati da promenimo pravilo. Igrači sa tog podneblja neće biti stranci“, rekao je za Arenu Vladimir Matijašević.
Na konkretno pitanje voditelja od kada će biti na snazi novo pravilo, iskusni fudbalski radnik nije imao precizan odgovor:Vrlo brzo.
Pa sve države u Evropi imaju veći broj stranaca.Što bi kod nas to bio izuzetak?
Smanjivanje lige na 10, 12 klubova i ovo pravilo su idealni za nas.Zato i ja sumnjam da će smanjivati ligu.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
i kad smo ispred stadiona???
Не могу да читам све што се писало, да ли има ишта од овога? Било је најављено нешто пре 2-3 недеље и онда као неће се одржати да се не нарушава атмосфера пред финале купа. Толико о томе.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.180
Локација
vaginamandibularia
Kako je Viljareal osvojio kad u prvih 11 ima ovo:

Rulli 29 godina, Albiol 35, Parejo 32, Capoue 32, Trigueros 29, Moreno 29, Bacca 34. U prvih 11 7 iskusnih igraca. Zamenili ih Moreno 28, Gaspar 30, Gomez 26, Kokelan 30, Alkaser 27, Raba 25.

Ti mi rece pre neki dan da Partizanu ne trebaju igraci od 30 godina, da nismo sabirni centar.

Prvih 11 Viljareala prosek godina 28, a ako racunamo i zamene 30.
Jedan jedini klinac im je igrao od 18 godina, rezultate donose iskusni i domaci i strani lisci, a ne razvojne ekipe.
U pitanju su fudbaleri, a ne invalidi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top