Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jel može da se otvori radio mileva i slobodno prebaci ovo dole?

Izvor

2 NAMES FROM THE SERBIA LEAGUE

It has been learned that Yeni Malatyaspor is heading towards the Serbian market and is closely interested in Partizan FK right winger Lazar Markovic in Partizan Super League and Filip Holender, player of FC Lugano club of Switzerland, whose contract has expired and played on loan in Partizan FK this season. Lazar Markovic, with a market value of 2 million euros, is 27 years old. Markovic scored 11 goals and made 6 assists in 27 games played in the 2020-2021 season. Filip Holender, the striker whose contract with Partizan expired, is 26 years old and scored 9 goals in the 2020-2021 season and made 4 assists. Filip Holender's current market value seems to be 1 million euros.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odakle njima 450k evra da plate Luganu? Ne budimo naivni.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.871
Локација
JNA
Jel može da se otvori radio mileva i slobodno prebaci ovo dole?

Izvor

2 NAMES FROM THE SERBIA LEAGUE

It has been learned that Yeni Malatyaspor is heading towards the Serbian market and is closely interested in Partizan FK right winger Lazar Markovic in Partizan Super League and Filip Holender, player of FC Lugano club of Switzerland, whose contract has expired and played on loan in Partizan FK this season. Lazar Markovic, with a market value of 2 million euros, is 27 years old. Markovic scored 11 goals and made 6 assists in 27 games played in the 2020-2021 season. Filip Holender, the striker whose contract with Partizan expired, is 26 years old and scored 9 goals in the 2020-2021 season and made 4 assists. Filip Holender's current market value seems to be 1 million euros.
Koliko još treba da doplatimo da ode Lazar? A sa njim bi mogli i Jojic, Obradovic i Miljkovic...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nema ništa od njega. Nemam izvor ali mislim da nemamo budžet za njega.

Zahvalio bi se sledećim i doveo štopera, krilo, pleja ozbiljnog i dva ozbiljna špica. Sve ostalo imamo u timu i ove klince koji moraju da dobiju veću minutažu (Lazar Pavlovic, Jović standardan, ubaciti Denisa, Bazdar, Milovanovic, Puric kao rezervni stoper)

Svi ovi dole, hvala dovidjenja!
  • Jojić
  • Lazar M
  • Banjak
  • Bajbek
  • Natko
  • Stojkovic V
  • Brezancic
  • Suma
  • Obradovic
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Koliko još treba da doplatimo da ode Lazar? A sa njim bi mogli i Jojic, Obradovic i Miljkovic...
Lazarov brat je ozenio cerku milije milosavljevica (ktitor) ,ktitor jedan od spoznora partizana..samo jedan od primera kako i zasto neko igra ili je placen ovoliko ili onoliko..svi znamo za druge primere ko cijeg kuma/brata agenciji pripada...
Ja sam na jednom od prvih upisa rekao da je mlacenje prazne slame pricati o prelaznim rokovima i sta bi trebalo
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Dolazi nam Šćepović, k'o da očima gledam. Ruku na srce, bolji je od sadašnjih špiceva jer nemam ni jednog.

I da, Jovetić je još malo slobodan, Fejsa isto.
A oca mi jebi, ako ovi ne iskopaju nekog tipa Marka Bašu ili tako nekog, koji ne igra 5 godina vec
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa zadnjih godina po FI naš celokupan budzet je iznosio izmedju 17 i 22 miliona eura.
Za igrače valjda beše oko 8 miliona pre 2 sezone.
Uopšte nije dobro radio sportski sektor na osnovu budzeta.Preplaćivani su prosečni igrači.
Moje lično mišljenje je da se najviše krade od kluba preko plata pojedinih domaćih igrača.Oni novac dobijen od UEFA mogu samo na par načina da otmu od kluba a jedan od načina je visoka i nerealna plata (mada nas zbog pravila o strancima, domaći povratnici i ucenjuju i nas i ciganje)
Najavili su smanjivanje budzeta za plate od 50%, znači budzet za plate ide na 4 miliona eura, što je veoma mala cifra i nedovoljna za grupnu fazu u Evropi i titulu.
 
Последња измена:

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Nema ništa od njega. Nemam izvor ali mislim da nemamo budžet za njega.

Zahvalio bi se sledećim i doveo štopera, krilo, pleja ozbiljnog i dva ozbiljna špica. Sve ostalo imamo u timu i ove klince koji moraju da dobiju veću minutažu (Lazar Pavlovic, Jović standardan, ubaciti Denisa, Bazdar, Milovanovic, Puric kao rezervni stoper)

Svi ovi dole, hvala dovidjenja!
  • Jojić
  • Lazar M
  • Banjak
  • Bajbek
  • Natko
  • Stojkovic V
  • Brezancic
  • Suma
  • Obradovic
Za sve se slazem osim za Natka, mislim da i dalje ima bar jos jednu ili dve godine u rezervoaru. Promeni tok igre jednim potezom, makar stajao u mestu 90 minuta
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Lazarov brat je ozenio cerku milije milosavljevica (ktitor) ,ktitor jedan od spoznora partizana..samo jedan od primera kako i zasto neko igra ili je placen ovoliko ili onoliko..svi znamo za druge primere ko cijeg kuma/brata agenciji pripada...
Ja sam na jednom od prvih upisa rekao da je mlacenje prazne slame pricati o prelaznim rokovima i sta bi trebalo
Što ne sredi i Lazarovom bratu da igra kod nas, glupo je da igra u Radničkom, kad se to več tako sređuje.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Lazarov brat je ozenio cerku milije milosavljevica (ktitor) ,ktitor jedan od spoznora partizana..samo jedan od primera kako i zasto neko igra ili je placen ovoliko ili onoliko..svi znamo za druge primere ko cijeg kuma/brata agenciji pripada...
Ja sam na jednom od prvih upisa rekao da je mlacenje prazne slame pricati o prelaznim rokovima i sta bi trebalo
Ide se iz krajnosti u krajnost. Ispada sad da Stanojević više želi da uništi Partizan od Vučića. Razmislite malo kad postavljate postove ovog tipa. Naravno da ne želi Partizanu ništa loše, naprotiv, želi i Partizanu i sebi sigurno sve najbolje. Da ne dužim, slično mišljenje dijelim kao garbaN u svom postu na strani 487.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@kujblo70

Na temi srpski fudbal sam upisao matematiku, ali aj pošto je tema samo Partizan na ovoj stranici da ne spominjem žgadiju.

Od sezone 17/18 zaključno sa ovom sezonom (dakle poslednje 4)
  • Obeštećenja 8 miliona € za dovedene igrače
  • Prodati igrači 51.6 miliona €
    • Poslednje dve sezone 31 milion​
  • Tu ne računam da smo igrali proleće i još jednom grupnu fazu dakle 2/4 puta grupe nek bude ukupno sa kartama i ostalim prihodima od UEFA negde 5 miliona
  • Kakva sanacija duga? Ok klub treba da živi svake godine ali nemoj da se šalimo kad ti je za 4 godine plus 50miliona samo od transfera i evrope
    Nek bude da imaš 11 igrača sa prosekom od 300k po sezoni i ostalih 14 negde 100k po sezoni. To ti je negde 20 miliona za plate celog tima za 4 godine. Dodaj plate uprave, trenera i sva ostala održavanja. To nikako ne može sve da dodje do ovog plusa od 50 miliona koji spominjem
    • Toliko od mene, koji dnevno baratam finansijama. Dok javno ne izadju sa godišnjim troškovima i stanjem budzeta verovacu samom sebi jer se finansijama bavim na dnevnom nivou. Napase mi se uprava muda​
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top