Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

DARIVAĆU SVE ŠTO SE DARUUUUJEEE, SVE ZA LJUBAV SVE ZA PARTIZAN!!!!

Vest o dolasku Žoca, zatekla me je u saobraćaju. Bio sam potpuno nem kada sam proveravao forum izlazeći iz taksija. Taksisti sam ostavio bakšiš iako je ciganštura "Evo grobar časti, popi nešto i utopi tugu trofeja dugo videti nećeš!"

Sada sam se vratio nekoliko stranica da vidim ko je uzeo muštuluk! PARTIZAN INSTITUCIJA svaka čast!!! :ziveli

Ljudi otvorite novu temu za novu KK sezonu, okačite admin post o dolasku Žoca pa da od ponedeljka počnemo redom pozdravljati dolazak pojačanja! E onda pripreme, kombinacije i sve po redu...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Najpreciznije što mogu da izrazim osećaj je onom čuvenom - šta reći, a ne zaplakati?

Ako su tačne neke stare priče, u nekim starim knjigama zapisane, ovako se osećala Lazareva porodica (Lazarusova, da ne bude zabune).

I da se ne zaboravi, moram da čestitam jednom od zaslužnih: VUČIĆU PEDERU
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sto bi Hanka rekla...


Crne boje, uništene, tužne...
Crtale su ruke jedne svaki Bož'ji dan,
smijale se usne jedne ružne,
sreća prođe kao kratak san.

Znam jos uvijek crne boje sjaj
osjecaje probudi u tebi...
Mogu reći da je svemu kraj,
nikada im vjerovao ne bih.

Crne boje niko ne zatire,
cekam tebe da ostvarim jedan davni san,
Istambul se ponovo nazire,
sve za ljubav, sve za Partizan!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Očekujte nikad jaču ekipu u železniku, ako su nama ovo "dopustili" ili nisu mogli uticati, zamilite sta ce tamo "za utehu" da ode. ne zavaravajte se..
Pored svega toga, jadni musavci ne mogu da shvate šta ovo predstavlja, ne mogu dobaciti, samo o parama pričaju... ne mogu da se odluce da li je Žoc lazni trener ili ima ugovor od milionipo.. Ne bio im u kozi odvratnoj.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Razumem ga potpuno, ne može ovo ciganski mozak da shvati... Pa njemu je gmizavac pojam legende, ne može jadnik dalje od toga da pojmi išta... Pregrejali su nesrećnici danas :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top