Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Branko je Grobarcina, a firmu su pre mesec dana prodali (njih tri ortaka) za 378 000 000 $

sta ga boli kurac da gurne 3-5% od 126 000 000$

ako je istina, a imam nacin da proverim!
treba, ali stvarno jebenu tribinu da nazovemo po njemu, da ga popnemo na sipku da vodi navijanje ako zeli i da se napravi prigodna bista ispred Dzej En Ej!!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
cekam potvrdu od coveka koji je sutra sa njim na rucku bukvalno!

ako je istina ozbiljan sam i za tribinu i za statuu!

ceo zivot mastam da uzmem 126meleona i kazem

e ajmo sad, evo vama 7-8 ali za to to i to…

pa jbte ima li vece srece!?? a pritom ti ostalo 100 i kusur meleona!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Vec je izaslo na pun kurac mesta i ime i prezime coveka, pa i slika, ne mozemo mi tu mnogo da useremo kad je vec iscurilo sve. Ali se slazem da zivimo splacinu od drzave i da je trebalo da ostane u tajnosti. Uzmite u obzir da tek treba da se potvrdi da li je momak uopste ulozio novac, mozda je obicna dezinformacija.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Majke mi, kad su ovakve stvari u pitanju, nekad ličimo na klince iz sedmog razreda.
Zašto koji moj mora bilo ko da zna ko je dao lovu?! Da su htjeli, sami bi rekli (ili će reći, ali to je već njihova odluka).
Bitno je samo da nije država, a pošto nije, kontam da upravo ona onima koji jesu može samo problem napraviti.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
hteli su da im otmu posao, brnabin bata i ekipa!
posto su locirani u Dablinu, odande je zvonio telefon sa “no no ne moze”

prosli su oni svasta od osnivanja firme sa 1000 dinara u dzepu bukvalno do ove prodaje

da li mislite da je Nordeus mogao tako da posluje sakriven? da ih nisu cedili reketirali ucenjivali..

brisite i ovaj post, u pravu ste za sve na kraju krajeva
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Brisite ljudi sve ne znam kako sam da obrisem.. ko je video video je
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Djenka je poentirao. Necu imati naknadnu pamet kao pojedinci kad je vec izaslo na masu mesta sve o momku, ali neka admini obrisu skrinsot i sve ostale postove koji su se nadovezali na skrin. Teraj dalje.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Okačena je slika i na tviteru a njegovo ime se spominje već par dana tako da znaju ljudi za te spekulacije, nema poente brisati postove. Nije samo on uleteo sa parama, po nekim navodima i izvorima ozbiljna ekipa priverdnika, Grobara, je na okupu.

Ali ako cigani pitaju, pičkousti nam je dao 30 miliona :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Upravo to, nemojte da mislite da drzava ne zna ko ulaze u KK Partizan, pa zato su oni i ustvari ubacili svoje ljude u klubu, da bi mogli sve to da kontrolisu..

Ali zajebali su se malo, ne moze se zajebanoj ekipi reci tek tako samo ne :D

Ozbiljnu je ekipu okupio Zeljko van terena, a uskoro ce jos ozbiljniju okupiti i na terenu.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
E ljudi, jeste živimo u banana republici ali.
Čovek je davao intervjue. Ima slike po netu kao ceo kompanije.
Drugo, ako je dao neku kintu, šta mislite da bi ostoja otišo na raport i reko ne znam šefe neko uplaćuje milione al šta ja da radim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top