Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.077
Не желе да раде чланске карте на нивоу клубова спортског друштва јер би по статуту, сваки члан рецимо фудбалског клуба имао право учешћа у раду скупштине истог

To nikako ne bi valjalo :D
To sto ono negdje u zapecku formalno postoji, a niko ne zna za to ili se ne promovise se moze okaciti macku o rep.
Evo, koliko ljudi zna odavde za to i kako izgleda ona clanska knjizica?

Ma ok, evo neka bude i na nivou JSD-a, samo treba da se promovise i da se urade kartice poput kreditnih da izgledaju.
Mislim, u tom obliku i formatu otprilike.

Na stranu to sto clanstvo u skupstinama klubova se i po Statutu moze definisati ko moze biti al ajde, makar na JSD nivou da se uradi.

Bruka i sramota sto to kod nas ne postoji.
Doduse, ko nam je predsjednik JSD-a i FK-a, nije ni cudo.

Upisan u clanstvo pre nego li u vojni odsek :D tako treba.

@Dr. Strange nikako Panter nije slicna varijanta. Vonamejkerov prodor do kraja se ne zaustavlja u Evropi bez faula.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.097
Ne verujem da ga stvarno trazimo... Vonamejker je one man show, vrhunski igrac, ali nije organizator igre vec slasher i poenter. Nesto slicno imamo u Panteru. Nesto mi ne ide uz dosadasnju ekipu. Mislim da se trazi neko ko vrhunski vrti pik, i ko ce ostale ciniti boljima... Ako je uopste istina ovo sto pisu.
Dobar je za rotaciju :D
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.110
Reaction score
5.159
Локација
vezenemam
Samo ukloni smajlije, druga rečenica bar u spojler, i imate jednake šanse i za "kurir saznaje-senzacionalno" rubriku/vest:D
Mutombo odlično pojačanje, dobar u defanzivi, solidna ofanziva, zaključali bismo reket.
Tošo reaguj!:D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Mislim da je sada stvarno besmisleno deliti natpise iz kvazi-novina, pogotovo što su tzv. insajderi apsolutno svako pojačanje promašili

Nadam se da će dolaziti igrači o kojima niko ne misli
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
434
Reaction score
2.817
Локација
Beograd
Čekamo da "insajderi" pogode jedno pojačanje, za sada je to slabo, smešno i jadno. Na šta se svelo novinarstvo, užas.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne verujem da ga stvarno trazimo... Vonamejker je one man show, vrhunski igrac, ali nije organizator igre vec slasher i poenter. Nesto slicno imamo u Panteru. Nesto mi ne ide uz dosadasnju ekipu. Mislim da se trazi neko ko vrhunski vrti pik, i ko ce ostale ciniti boljima... Ako je uopste istina ovo sto pisu.

Upravo mu je najveći kvalitet u napadu pik. Može da igra i sa, i od lopte bez problema. Defanzivno briljantan, preuzima sve, što je naravno kod Obradovića slučaj. Idealan fit, gotovo savršen na ovu ekipu. I nema baš nikakve sličnosti sa Panterom, bukvalno nikakve.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
438
Reaction score
1.585
Ne verujem da ga stvarno trazimo... Vonamejker je one man show, vrhunski igrac, ali nije organizator igre vec slasher i poenter. Nesto slicno imamo u Panteru. Nesto mi ne ide uz dosadasnju ekipu. Mislim da se trazi neko ko vrhunski vrti pik, i ko ce ostale ciniti boljima... Ako je uopste istina ovo sto pisu.
I ja mislim da trazimo klasicnod organizatora igre sa 10poena u proseku a da je asistent i dobar pick and roll igrac, Slukas npr
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Upravo mu je najveći kvalitet u napadu pik. Može da igra i sa, i od lopte bez problema. Defanzivno briljantan, preuzima sve, što je naravno kod Obradovića slučaj. Idealan fit, gotovo savršen na ovu ekipu. I nema baš nikakve sličnosti sa Panterom, bukvalno nikakve.


Slazem se donekle, i vec sam odgovorio, ali nije odobreno, da ne mislim da su isti tip igraca, vec da donose slicnu stvar- izmisljanje poena bez pomoci saigraca. To sto Panter moze da pogodi trojku sa 9 metara preko 2 ruke, a Vonamejker da uzme kos faul svaki drugi napad nije toliko bitno. Treba nam neko ko ce da cini ostale boljima, a ne da daje 20 poena po utakmici. Moje misljenje. Uostalom covek je demantovao tako da nema svrhe vise pricati o njemu.
 

Marko_dimi

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
1
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Meni samo nije jasno da od 4 pojacanja ovi insjaderi i portali ni jedno uboli nisu. A kad se objavi da je neko dosao odmah znaju kolika je plata i bonusi. I to iz pouzdanih izvora bliskih klibu..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
setite se jednog dana ko su veca govna i od cigana i od vucica, i od siptara ustasa amera engleza svaba svih demona ovog sveta, setite se sta je najvece zlo, najniza moralna jama, najveca govna - noVnari.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top