Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ljudi nema razloga da Mozli ode, do sad bi otisli i on i Pejdz. Nece sigurno u avgustu da im saopsti neko da traze novi klub iz postovanja. Moramo imati 3 centra, on je projektovan za tog treceg... Isto tako jos 2 plejmejkera. Kako ja kontam, jedan iskusan i jedan prospekt na obe pozicije.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Čim to ispliva kod burek novinara znači da nije ni razmatrano.

Samo Tnjiter braćo pa zaprat KKP i obaveštenja na On.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kad vec pominjete sezonske, meni opet nesto drugo pada na pamet.

Da li je moguce da nijedna sekcija JSD-a ( samim tim ni KK) nema mogucnost clanarine, tj clanske karte???
Nemojte samo pominjati da postoje one stare vojnicke iz 70tih. To niti ko zna niti se pominje.

Ta clanarina bi bila sjajan marketing ( pogotovo posle dolaska Obradovica). Pogodnosti bi npr bile u popustu u partizanovim prodavnicama, popustu u firmama sponzorima u nekom periodu, a i samim placanjem godisnje clanarine bi pomogli klubu.
Na kraju krajeva, bilo bi divno i simbolicki imati clansku kartu Partizana u novcaniku.

Ne mogu da vjerujem da u klubu ( kk ali i fk i ostalim sekcijama) nema toga, da se niko nikad nije sjetio.

Ja sam 2015. na tviteru pitao Ivkovica, pr-a KKP-a ( tada tek pristiglog). Odgovorio mi je da je u planu, ali da to iziskuje vrijeme, ozbiljnist i da ce to kada bude uradjeno, imati glavu i rep, tako nesto.

Sramota da nemamo clanske karte. Ako mogu manji klubovi u regiji poput Osijeka, Hajduka itd mozemo i mi.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Kad vec pominjete sezonske, meni opet nesto drugo pada na pamet.

Da li je moguce da nijedna sekcija JSD-a ( samim tim ni KK) nema mogucnost clanarine, tj clanske karte???
Nemojte samo pominjati da postoje one stare vojnicke iz 70tih. To niti ko zna niti se pominje.

Ta clanarina bi bila sjajan marketing ( pogotovo posle dolaska Obradovica). Pogodnosti bi npr bile u popustu u partizanovim prodavnicama, popustu u firmama sponzorima u nekom periodu, a i samim placanjem godisnje clanarine bi pomogli klubu.
Na kraju krajeva, bilo bi divno i simbolicki imati clansku kartu Partizana u novcaniku.

Ne mogu da vjerujem da u klubu ( kk ali i fk i ostalim sekcijama) nema toga, da se niko nikad nije sjetio.

Ja sam 2015. na tviteru pitao Ivkovica, pr-a KKP-a ( tada tek pristiglog). Odgovorio mi je da je u planu, ali da to iziskuje vrijeme, ozbiljnist i da ce to kada bude uradjeno, imati glavu i rep, tako nesto.

Sramota da nemamo clanske karte. Ako mogu manji klubovi u regiji poput Osijeka, Hajduka itd mozemo i mi.
Чланство постоји, додуше све је то чиста формалност и искључиво на нивоу спортског друштва. Почетком године сам ишао до стадиона да учланим клинчурију из комшилука у Партизан и поразговарао са човеком из маркетинга фудбалског клуба... Не желе да раде чланске карте на нивоу клубова спортског друштва јер би по статуту, сваки члан рецимо фудбалског клуба имао право учешћа у раду скупштине истог, што наравно лешинарима из управе никако не би одговарало.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
To sto ono negdje u zapecku formalno postoji, a niko ne zna za to ili se ne promovise se moze okaciti macku o rep.
Evo, koliko ljudi zna odavde za to i kako izgleda ona clanska knjizica?

Ma ok, evo neka bude i na nivou JSD-a, samo treba da se promovise i da se urade kartice poput kreditnih da izgledaju.
Mislim, u tom obliku i formatu otprilike.

Na stranu to sto clanstvo u skupstinama klubova se i po Statutu moze definisati ko moze biti al ajde, makar na JSD nivou da se uradi.

Bruka i sramota sto to kod nas ne postoji.
Doduse, ko nam je predsjednik JSD-a i FK-a, nije ni cudo.
 

Прилози

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    58,4 KB · Прегледа: 128
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Koga prije ubijedimo da uzme 5 miliona po sezoni, Slukasa ili Vonamejkera taj je novi plej. Momci su stvarno skromni pregovori idu tesko. Ostoja ih nagovara, momci uzmite to, ja sam dobio pare od drzave da ih podjelim kako znam i umijem, makar Hram Svetog Save ostao nedovrsen jos 50 godina zbog Partizanovog ovogodisnjeg budzeta.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Pisu Italijani...

 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Eksluzivno, procurele excel tabele sa budzetom Partizana za iducu sezonu

Untitled.jpg
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Pisu Italijani...


Ako dodje "ce napravi" osvajamo sve.Kidalica
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.973
Ubica od igraca.
Nekako sve vreme imam osecaj da njega jurimo, daj boze da to sve bude OK na kraju.
Sa njim i top centarom, Micov kao bonus i jos jedna 4ka i da se ceramo :biggrin:
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne verujem da ga stvarno trazimo... Vonamejker je one man show, vrhunski igrac, ali nije organizator igre vec slasher i poenter. Nesto slicno imamo u Panteru. Nesto mi ne ide uz dosadasnju ekipu. Mislim da se trazi neko ko vrhunski vrti pik, i ko ce ostale ciniti boljima... Ako je uopste istina ovo sto pisu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Spustio Zoc novinare tacno na onaj nivo na kome u stvarnosti i jesu, burek novinari. Navikli na mrvice, al Zoc ne da ni toliko, pa se gadjaju imenima u nadi da ce valjda jednog slucajno utrefiti.
Искрено ово је одлична заштита, овим само нам дају могућност рада на миру.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top