Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jam Madar je sedmo pojačanje Partizana NIS ovog leta

Mladi izraelski plejmejker je potpisao trogodišnji ugovor sa crno-belima.

1629306861526_jam_madar_Cropped.png


Jam Madar je sedmo pojačanje Partizana NIS ovog leta! Mladi izraelski plejmejker je danas potpisao trogodišnji ugovor sa crno-belima. Sto devedeset centimetara visoki košarkaš, rođen je 21. decembra 2000. godine. Od 2018. godine, Madar je igrao za Hapoel iz Tel Aviva odakle je 2020. godine izabran kao 47. pik na NBA draftu od strane Boston Seltiksa.

Madar je za Boston nastupao tokom NBA letnje lige, dok je u dresu Hapoela tokom prošle sezone prosečno beležio 17.1 poen, 5.2 asistencije i 3 skoka po utakmici.

Od 2019. godine, Jam Madar je reprezentativac Izraela, a sa selekcijom svoje zemlje uzrasta do 20 godina, novi košarkaš Partizana NIS je 2019. godine osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Jam Madar će uskoro stići u Beograd, odakle će produžiti put Zlatibora, gde će zadužiti crno-beli dres sa brojem 41.

(Foto: FIBA / KK Partizan NIS)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tri godine ugovor, fino... dobrodosao momce u svetinju !!!
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Dobrodošao mali. Zovu ga evropski Stef Kari.
Ako bude jedino pojačanje na kecu apsolutno nemam problem s tim.
Prvo-zato što je Željko tako izabrao.
Drugo-zato što je Željko tako izabrao.
Treće- Kad igraču sa potencijalom kao šgo je ovaj daš ovakvu šansu to može biti neverovatan dobitak i prava bomba.
Četvrto - da zato što ke Željko tako izabrao.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne znam ko je decko ali vidim da jw dobar potencijal i da je potpisao ugovor na 3 godine. Jos samo na petici da se pojacamo.
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
40
Reaction score
133
Локација
Novi Sad
Iskreno, transfer koji mi se lično najviše dopada ovog leta! Igrač koji ima neverovatan potencijal, pa je jos slađe sto je potpisan na 3 god. Ne znam za vas, ali mene on dosta podseća na jednog našeg bivšeg plejmejkera koji je nosio broj 13, pre nekih pa skorplo dvadeset god :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dobrodošlica Madaru! Ako je umetnik kao sunarodnik mu iz fk sekcije, biće odličan!

Čudno mi je malo da nam je prvi plej neko bez iskustva, očekivao sam tu bombu od igrača, mada ko zna, možda još nije kraj pojačanjima na pleju ako je istina da Pejdž ide. Malo smo se razmazili. :D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
435
Reaction score
2.831
Локација
Beograd
Madara je ne samo ozbiljqn potencijal, već i ozbipjno pojačanje.
Gledajući kako potpisujemo većinu maldih igrača na višegodišnje ugovore, imam osećaj da je kod miškovog pulena zapelo zbog trajanja ugovora...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
466
Reaction score
2.511
Kada ce vise da objave nesto za Mozlija. Taj covjek je legenda, bas mi je prirastao srcu. Samo da bude sve ok sa njim
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Dobrodošao mali. Zovu ga evropski Stef Kari.
Ako bude jedino pojačanje na kecu apsolutno nemam problem s tim.
Prvo-zato što je Željko tako izabrao.
Drugo-zato što je Željko tako izabrao.
Treće- Kad igraču sa potencijalom kao šgo je ovaj daš ovakvu šansu to može biti neverovatan dobitak i prava bomba.
Četvrto - da zato što ke Željko tako izabrao.
Nikakav prolem da bude prvi plej za Evrokup, a i naredne za EL kada napreduje. A sa ovom radnom etikom i Zeljkovom filozofijom ,,hala u kojoj zivimo i radimo :D'' bice zverina.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Odlicno pojacanje, i jos jedan potpis na 3 godine, sto je sjajno. Sad dal je predvidjen za prvog pleja ne znam, to znaju Zoc i Savic, i ako oni kazu da jeste onda cu i ja da to podrzim. Sad koga dovesti na centru je interesantno, jer ni sa jednim visokim igracem nismo bili povezani u poslednjih mesec dana, jer se znalo da jurimo Petruseva...sve u svemu bice interesantno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top