Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Ако је Копривица не знам чему оволико најављивање. Дечко јесте таленат, то стоји, али Остоја није најављивао ни боље играче који су долазили, није ни Мадара који спада у ред бољих европских талената. Или што је већ неко рекао, први пут сазнаје име играча који долази, или ће бити неки баш баш озбиљан млади играч.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Ovo bi moglo da znaci da Mozli nazalost definitvno zavrsio sa Partizanom, iskreno se nadam ne i sa kosarkom, jer ima i takvih spekulacija, takodje i da ce startna petica uzimati bar 25-30 min, pod pretpostavkom da je Koprivica u pitanju. Bas nepoznanica sta se i koliko od njega moze ocekivati...
Sve u svemu, sa iako ultra perspektivnim rosterom, mislim da smo daleko od favorita u oba takmicenja gde gadjamo Evroligu, uopste ne sumnjajuci u Zeljka i to sto radi.
 
Последња измена:

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Pa ko god da dodje na 5 kao prvi centar, sa Balsom i Mileticem to ce biti tanko.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
To sto ne volite Ostoju ne znaci da saznaje koga dovodimo isto kad i mi odje na forumu, malo je neozbiljno. Ne volim ga ni ja(ali ga i ne mrzim), ali sigurni budite da zna sve moguce vezano za klub isto kad i Zeljko i Savic.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997

Uros993

Početnik
Учлањен(а)
29.11.2019
Порука
3
Reaction score
1
Локација
Beograd
Koprivica dolazi,iz prve ruke info :) iskreno malo sam se razocarao ocekivao sam nekog ubicu al aj verujem Zeljku...
 
  • Like
Reactions: Oki

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izgleda da će se istorija ponoviti. Ponovo Žoc i ponovo najmlađa ekipa i ponovo krov Evrope! Evroligo jebaćemo ti kevu part 2 :šal:šal:šal:šal

Tulja ćuti, za sada je i to dobar znak. Neka to bude mojih 2/3 :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top