Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Nikad nisam voleo povratnike tako da neću ni ovo da likujem. Užasan posao.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Ako nije zdrav i ako se bude povređivao na svako malo kako može pa biti pojačanje? Dobrodošao, nekako mi je pao u očima kada je obukao onaj ciganski dres protiv zvezde ali hajde, greše ljudi.

Ne znam druze kako si ocekivao da pored 30 hiljada napaljenih somova uradi drugacije? Ako se ne varam tad su svi igraci gamadi i ovih drugih zamenili dresove. Da je odbio ne bi se dobro proveo u Pireju. Mada se naravno slazem da je sam taj momentum odvratan i za zaljenje.
Da se mi nadamo samo da je zdrav, bice u vezi sa Zdjelarom, to je za pocetak odlicna prilika da pokaze sta zna.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Jevtovic jos obavezno za rotaciju i ako ikako moze da se dovede Banjac,greota da ga cigansture uzmu a svakako nam treba ofanzivni vezni.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
Povratnici:

Trener:
Aleksandar Stanojević

Golmani:
Milan Lukač

Odbrana:
Aleksandar Miljković
Marko Živković
Nemanja Miletić
Rajko Brežančić
Ivan Obradović

Sredina:
Ljubomir Fejsa
Milan Smiljanić
Miloš Jojić
Danilo Pantić
Lazar Marković

Napad:
Rikardo Gomeš


Polupovratnici:

Sportski direktor:
Ivica Iliev
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Lukač-Miljković,Miletić, Obradović-Živković,Smiljanić,Fejsa-Jojić,Pantić-Marković-Rikardo

Ne valja formacija nikako, kako god uklopim-Ova bi bila 3-3-2-1-1.-Višak bekova i zadnjih veznih .Fali nam još jedan stoper povratnik:D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Ту је и У.Кнежевић мада о њему ништа не знам.
На ког У. Кнежевића мислиш?
Онај Урош Кнежевић који је прошле сезоне играо 6 месеци за Телеоптик, а сада је ваљда у Железничару из Панчева није ни поведен на ове зимске припрема Партизана, тј. на њега се (бар тренутно) уопште и не рачуна...

Што се тиче Фејсе...од свих повратника које смо враћали у изобиљу, баш ретки су они који су били бољи него пре: Крстајић свакако, Миљковић вероватно :D ... и...
Рикардо је био добар и пре и сад...
А ови остали...у огромној већини - ма ни принети ономе што су некад били.

Мени Фејса није био за Партизан ни кад је доведен први пут код нас, нисам пратио његову каријеру после, али чуди ме одушевљење појединаца са повратком играча од 33 године, али хајде, дај Боже да су они у праву...само да не буде Ђемба-Ђемба сценарио: познато име, велики клубови, трофеји у си-вију, а онда две супер утакмице ,,на свежину,, и после - шипак.

У сваком случају разочаравајуће је да у 21. веку када су сва тржишта отворена, све границе пале, свака информација ти је доступна - Партизан НЕ ВИДИ играче осим оних који су већ једном (и то у много случајева и не нарочито успешно) играли за Партизан. :icon-rolleyes:

У свако време се у фудбалу ценила брзина, али у ово време када наука ради све што може да побољша физикалије фудбалерима, ми правимо ,,осовину,, у вези са спорим и нејаким Зеком, Натхом у годинама и са физикалијама у опадању, Дачом који ем што није брз још споро и мисли, Марекецом који није спор, али је зато мек и склон повредама, и на све то ту је сад и Фејса усвоје 33 године, и умало да заборавим и Лолу са 36 година!
Аферим браћо, па зар се тако прави ,,веза,, у тиму који претендује да буде првак државе и уђе после у ЛШ! :krsti:

Јесте, ту је и беспрекорни физикалац Саша Здјелар, али који је далеко од техничког велемајстора, а и како се не уклапа у фудбалски стил претходно наведених, вероватно је већ ,,виђен,, за трансфер...

Уосталом, што па фудбал мора да се нешто нарочито игра.

Имамо голмане, одбрани ионако и није први задатак да напада, имамо солидне и врло добре (неке и одличне) нападаче. И то је то.
А ,,веза,, ће се већ некако снаћи против просечних Линглонгаша.

Једино што има нас на форуму који непрестано понављамо: Партизане, узми се у памет!

Ова титула води ка Лиги Шампиона. Она следећа још и више. Лига Шампиона доноси велики новац. Велики новац добро уложен диже клуб степеник више. Кад је клуб дигнут на степеник више онда стално улази у Лигу Шампиона. Добија сталан извор прихода. Брише дугове. Има просперитет. Игра добар фудбал. Има много публике.

У супротном... :confused-smiley-013:

Тачно је да се титула добија и у малим утакмицама. Али то не значи да дерби треба да се изгуби.
Тачно је да се у Европи игра брз фудбал.
А у Партизану?
Време ће показати.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Paradoks našeg Partizana je da bi nam uzastopni ulasci u LŠ zapravo podebljali dugove zahvaljujući kvinslinzima u upravi koji bi još efektivnije ispumpavali novce iz kluba za svoje političke bratije koje im čuvaju bulje... začaran krug...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
I kad ljudi iz Partizana kažu da su navijači Partizana nezahvalni, negativni, uvek nezadovoljni, pa se upitaju a šta mi to hoćemo?

Šta hoćemo?
Pa hoćemo viziju i plan koji će omogućiti da se ta vizija ostvari!

U KK-u su danas doveli mladića od 18 godina iz Real Madrida, u FK-u su danas doveli čiku od 33 godine kome je istekao ugovor u Saudijskoj Arabiji.
Razlika?

Ok nisu fudbal i košarka isto, ali...

Sadik, Asano, to je bio neki normalni pravac dovođenja mladih igrača iz jakih klubova kojem je trebalo da se i dalje teži...
...ali se naravno od toga (prodajom Sadika i begom Asana) ubrzo odustalo...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Fejsa mozda nije brz kao nekada(ono kad su mu pevali onu kretensku pesmu kako je spor kao kornjaca decko je bio jedan od brzih u ekipi),ali je jak do jaja a to nam itekako treba na sredini terena. Samo da ga zdravlje posluzi i da se ne povredjuje bice pojacanje. Svakako ocekujem jos Jevtovica i nadam se ofanzivnom veznom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top