Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ja se nekako nadam da će Fejsa imati učinak koji će biti iznad proseka ovih naših povratnika. Nemam pojma na osnovu čega se to nadam. Tako sam se nadao i kada su se vraćali Jojić, Tošić, Marković...
Pa i ja se nadam, ali obzirom na njegov igracki momentum, optimista nisam. Kako god, ljubi sve najbolje, a i nama sa njim.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nisam zadovoljan dolaskom Fejse, al zelim mu svu srecu, i da me demantuje, odigra dobro, pomogne da uzmemo titulu, fali nam jos igraca, valjda ce ovi slepci dovesti jos nekoga !
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Dobro došao Ljubo, nadam se da si u dobrom fizičkom stanju i da ćeš moći da pomogneš našem Partizanu. Ako može odmah da igra super jer najbitnije utakmice su nam ubrzo na rasporedu. Biće jebeno ako ne može i treba da ga čekamo mesec dva džaba smo krečili
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Bilo koji igrač što dođe sad pred sami početak letnje sezone biće koristan tek za ~2 meseca.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.967
Reaction score
8.039
Da odrade fotosop i gde nasmejan nosi ciganski dres.
Nikad ga ne bih vratio, ali ni kad.

Trupaj beskorisne fudbalere. Igracemo 7-3 formaciju. Ova trojica napred ako se snadju snadju se. A ni ta 3 nemamo komplet.

Od 11 na terenu nemamo nijednog koji ima silu i zna da sutne.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako može još da igra biće nam veliko pojačanje.
Sa iskustvom koje je stekao, sa dobrom defanzivom i odličnim pasom, biće nam baš ono što nam fali.
Sećam se kako su cigani kukali posle derbija, da ih stalno pobedi tandem Fejsa-Petrović.
Neka bude i sada tako sa Zdjelarom u kombinaciji.


Ovaj momak zna fudbala.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Prosek godina ovog tima: 27.
Broj igrača koji se mogu prodati za ozbiljan novac: 2

Fejsa vrlo verovatno kvalitetom odskače od lige, ali na leto npr ode Zdjelar, mi zamenu nemamo, imamo vezni red od 30+ godina, bez perspektive da za dve, tri godine budemo konkurentni u Evropi. Muka mi je od nedostatka ideje. Ponašamo se kao osrednji drugoligaš.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ako nije zdrav i ako se bude povređivao na svako malo kako može pa biti pojačanje? Dobrodošao, nekako mi je pao u očima kada je obukao onaj ciganski dres protiv zvezde ali hajde, greše ljudi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
631
Reaction score
2.054
Ni ja ga baš ne cenim. Za moj ukus trom , nepokretan ,spor , sklon povredama i u prvom mandatu. A pozicija zadnjeg veznog traži kamen kremen od igrača.
A onda sebe tešim da je valjao ozbiljnim klubovima pa verovatno ja ne umem da procenim.
Želim da ja nisam u pravu i da se ispostavi da nemam blage veze sa fudbalom
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.606
Reaction score
30.013
Локација
Novi Sad
Samo da ona pesma da nikada nikog prestici nece ne bude opet aktuelna.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
385
Reaction score
2.409
Локација
Kraljevo
Kad u jednom momentu samo izadju stanoje ili/i iliev pa kažu: “Ne planiramo više dolazaka, smatramo da smo kompletni…”
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Treba praviti razliku izmedju povratnika -Fejse Tosica,Krstajica..u odnosu na Miljkovica,Smiljanica..itd …ovi prvi su igraci koji su standardno igrali u svojim klubovima,a ovi drugi su igraci koji uglavnom nisu igrali nigde osim kod nas…
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Dobro došao kući Ljubo, neka te posluži zdravlje narednih godina kod nas.

Dobili smo veliko pojačanje. Za jače utakmice tandem Zdjelar - Fejsa deluje zaista predobro.

Samo neka je ovakvih povratnika ja se ne bunim.
Ajde sad jos Adem i dosta je. :D
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Dvojac Zdjelar - Fejsa biće potreban protiv cigana i Sparte, a u prvenstvu je to previše defanzivno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Ако не доведемо и Јевтовића ризикујемо да у једном моменту останемо само са Здјеларом и Јојићем на тим позицијама јер Фејса је склон повредама, а Смиљанић је Лола. Ту је и У.Кнежевић мада о њему ништа не знам.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top