Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pošto je poznato da ovo takmičenje nije prioritet Partizana, utakmicu sam gledao ležerno uz bejbisiting i telefon.

Drago mi je zbog pobede u gostima, jer su zaista retke u ovim fazama.
Zdjelar jednim potezom objasni Jojiću i Lazaru ko je tata i ko će igrati ozbiljan fudbal i posle Partizana, a ko će birati između Partizana i Jermenije.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Svaka čast na rezultatu, to je najvažnije.
Zdjelar -Menig akcija iz Premijer lige, nekada su takve akcije u Engleskoj bile bas česte.
Bravo za obojicu.
Usli smo u mec odlicno, iznenađujuće dobro, prvih 20-25min šteta što nismo dali gol. Posle su Cesi do poluvremena imali malo vise sansi i lopte u posedu. Pored Holzeka imaju još 3 dobra tinejdžera, 2 od njih su zatvorili njihovu desnu str - desni bek i desni stoper. Po nasoj desnoj str su Jojic, Markovic i Miljković pokusavali igru u trouglu, duple pasove, igru na 3. ali bezuspesno. Mnogo bolje te akcije deluju u nasoj ligi, ovde su njih 3 delovali neuigrano. Drugo poluvreme se više igralo ma sredini, cvrse, tvrde. Dobre su izmene bile, ja sam se zapitao zašto izlazi prvo Natko na pol, pa Rikardo u 60.min. Ali izmene su bile smisleno i odgovor na izmene protivnika. Oni su krenuli sa mladjim igracima, onda je Vrba uvodio iskusne a mi obrnuto. Na kraju je bitno da je dalo rezultat. Ispostavilo se kao prava stvar.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Dobro je i neki jevro će da padne za nove mokasine i kohibe.
Igra bedna ali se pišu tri boda
Ne mogu da shvatim zašto nas nema na sredini pa svaki odbitak oni uzmu, a ni zašto prihvatamo ovako slepačku igru koju su forsirali ovi česi.
Odbija se lopta od noge,kolena,cevanica,glave....
Ko u stonom fudbalu jbte.
Nike da smiri,spusti loptu,da napravimo bar tri spojena mirna pasa unapred.
Kad vidim Miletića i Vujačića da je šalju pasom unapred nije mi dobro.
Daj je bre Natku ili Jojiću ili Zdjelaru nemojte vas dvojica da nam organizujete napad.
Ipak pobeda je pobeda jbga- biće valjda bolje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
Још једном, ја вама у Клубу и нама навијачима честитам на победи, али онај фестивал погрешних потеза и пасова кад водимо 1:0 на само неки минут до краја а ми нисмо у стању да повежемо 3 паса... :krsti:

Разумем неко је млад и неискусан, неко је стар и преискусан, неко да кратку, неко да предугачку, неко не уме, неко уме али не може, неко има тешка ноге, некоме смета нераван терен - али МОРА НЕКО и да СТАНЕ на лопту и да МОЖЕ!
Чеси су јурнули напред и било је 10 прилика кад им узмемо лопту да их онда уз три тачна паса ,,рутинирамо,, али...

30 фудбалера имамо, неке смо доводили и одводили у три прелазна рока, и ШТА смо добили у једној озбиљној утакмици што се тиче ,,везе,, и ,,храњења,, нашег напада лоптама?
ЈЕДАН тачан пас Саше Здјелара.

Добро, нема проблема ако су се остали ,,везисти,, ,,чували,, за утакмице које следе, а свака нам је максимално важна.
Али дај да видим на тим следећим утакмицама везисте који нападаче хране лоптама!

Дајте ми Лазара Павловића као десетку макар на 10 минута неке утакмице!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Nije da pobeđujemo svaki dan u gostima solidnu ekiou u Evropi, pa da smo nezadovoljni. Tako da čestitke momcima i stručnom štabu.
Sto se tice umetničkog dojma.... Minut pre gola sam rekao da me utakmica podseća na utakmice mladjih kategorija gde svi trče za loptom i nijedna ekipa ne može da veze 3 pasa unapred. Srećom, ipak me demantovase Zdjelar i Menig. Bilo je i dobrih elemenata, presinga, borbe, klinaca na terenu, ali opet nekako utisak da smo previše stegnuti i pod strahom od greške. U svakom slučaju, ekipa mora da oseti našu podršku, u naredne 4 utakmice JNA i rupa moraju da budu dobro popunjeni.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Čestitke na pobedi, mada igra nije bila na nekom visokom nivou. Treba nam jedan kreativac umesto Jojića, to smo trebali da obavimo u prelaznom roku. Ovako, previše je defanzivnih veznih igrača, teško da mogu zajedno Zdjelar, Jevtović i Fejsa. Zdjelar je igračina, za ovaj tim nezamenljiv.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Bezidejni u napadu veći dio utakmice.
Odbrana mahom čvrsta, uz par propusta, ali nije strašno.
Zdjelar najbolji igrač utakmice. Istetovirati mu traku na ruku.
Čudo jedno koliko znamo da se pogubimo na tuđi presing.
Jojić prodao više lopti nego InterSport za godinu dana.
Pobjeda se piše, pogotovo kad se uzme u obzir da nam Česi i ne leže pretjerano. Biće bolje u Beogradu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.676
Na trenutak sam pomislio da cemo kao protiv Genta, ispustiti prednost.Jer smo poceli da gresimo,plus Jojic ispusti onu sansu.Dobro se zavrsilo jer cesi su gori od Genta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Osim onog "bože me sačuvaj centaršuta, Miljković je odigrao odličnu utakmicu defanzivno, ono što je traženo od njega. Uz to igrao sa bolovima i nezalečenom povredom. Ali, jbg, to je Miljković pa je mnogo lepše po default-u ga opljunuti.
Zdjelar očajno ušao u utakmicu, ali to potro fenomenalno. asistencijom.
Marko Jevtović sve zaključao i prebio, iz njega Zdjelar mnogo bolje ozgledao.
Ćelavi premašio očekivanja... barem moja.

Nek se spreme avi cigani na redaljku!
GAZI!!!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Kakva egzekucija Meniga :respect:respect Majstorija. Osim toga i igre Zđelara utakmica bila čist cripple fight, treći rang evropskog fudbala, tačno se vidi da nam je trenutno tu mesto, nažalost... Nadam se ne još dugo, nivo kvaliteta prosečnog učesnika lige Evrope nije nedostižan, ali sa ovakvim timom i upravom, teško...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top