Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Željko, da li ti igrači vežbaju odbranu na treningu? Ovo je sramota. Sve dobro što smo uradili u prvom poluvremenu, prosuli smo u drugom za minut ipo. Smailagiću uručiti otkaz odmah, pa nek vežba izvođenje auta ispred splavova i klubova. Sudijama jebem sve pokvareno i pogano! Ej Kalinić postigne 3 poena, ali zato mi pravimo Dzordane od raznih Davidovca, Dobrića, Ivanovića... Mnogo igrača ovde ne zaslužuje dres Partizana, pre svega zbog svog niskog, preniskog košarkaškog IQ-a, da ne kažem nešto grublje. Terajte se u kurac i vi i vaša košarka!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Mi smo večeras sami sebe pobedili. Mnogo lopte izgubili i mnogo mašili otvorene šuteve.

Inače ove majmune na tribini treba zabraniti.


Smajli danas pogubljen na utakmici, kao da ne zna šta treba da radi, zbunjen.

Zagorac standardno očajan.

Bolje spremiti sledeći meč i ukazati na greške.


P.S. Uvodjenje Glasa na 49 sekunde pre kraja, mislim da neće ostati na kraju sezone u Partizanu, nažalost.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Realno, katastrofalno smo odigrali drugo poluvreme, bukvalno su nas odučili od košarke. I to bez Kalinića. Ako sam pre ove serije i imao zrno nade i optimizma, više nemam ni to zrno. Čak mislim da će se serija završiti 3:0.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ali aleksa…. Kakvo gubljenje lopti…

Bas sam bio zadovoljan na poluvremenu… ali smo se posle raspali…

Realno su oni bolja ekipa, krivousti bez kosa i oni nas lagano dobiju, imaju veci izbor ofanzivnih opcija…

Pogledajte nama pleyeve… realno dosta tanko u odnosu na njih…

Imali smo u drugoj cetvrtini par otvoreniy suteva i prilika da se odlepimo ali su panter i mur promasili…

Jebi ga… mi njih ne mozemo dobiti na 3 utakmice… daj boze da gresim…
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Poražavajuće je kako mi izgledamo na terenu sa najboljim evropskim trenerom.

Sezona se bliži kraju, a prosto ne vidiš nikakav pomak i koncepciju u igri.

Sve se svodi na mrtvu improvizaciju i Pantera kojeg nema u ovakvim utakmicama.

Jednostavno imaš osjećaj da nemamo šanse da preokrenemo kakve gluposti radimo na terenu.

Prosto se pitam šta oni rade na treninzima da su sve gori, svi do jednog.

Od neinteligentnih Kalinića, Davidovca, Dobrića i sličnih prave igrače.

Ničemu ovo ne vodi, prosto sam razočaran kako smo jadni.

Da bi ličili na nešto potreban je ozbiljan rez i zahvalnica većini igrača koji bi trebali da se vide u ovakvim utakmicama.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.765
Mnogo agresivniji od nasih u odbrani, napadu i ofanzivnom skoku, tu treba traziti uzroke poraza.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Samo slep covek ne vidi da vec godinama Davidovac i Dobric predstavljaju tas na vagi. Mi takve igrace, dobre, ali ne i klasne, koji uvek mogu da isporuce 10-15 poena kada je bitno, nemamo.

Cigani su bolji tim, imaju koheziju, nije realno da ih dobijemo u bilo kojoj seriji. Ali, ne treba se predavati.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Ja sam mozda glup ili slep, ali stvarno ne vidim sta je doticni kapiten Zagorac danas uradio? Apsolutna nula, Zeljko je Kuruksa otpisao odavno a ovog nacitanog gospodina i dalje gura iako je jasno da nije bas kosarka njegov fah…
Odbrana nije postojala, ko je kriv za to?
A ovaj najnizi sloj drustva, najsmrdljiviji i najljigaviji sa tribina pola utakmice vredjaju najboljeg kosarkaskog trenera na svetu, oličje kompleksa nabijenih godinama a Boga mi i decenijama…
Dace Bog da ih sledecu brejknemo i onda lagano u grotlu Pionira rutiniramo, ali sa ovakvom odbranom su nam nazalost tanke sanse…
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Zašto Željko ćuti kada nas naočigled svih kradu? Aman čoveče uradi nešto!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Nemamo kvalitetnu domacu bazu.
Imali smo Novicu,Bogija,Peru Bozica,Kecmana,Milojevica koji su znali kako se protiv govana igra.
dobric,davidovac,krivousti ,ivanovic isporucuju svoje u ovakvim utakmicama.To mi nemamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top