Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Kako mi se sere od ovih "objektivnih" koji se nisu javljali kad su u prve dvije utakmice sa fmp-om letili razni predmeti ( neki i od stakla ) ka našoj klupi, a sada brže bolje našli da tražite zamjerke.

Izjednačavam vas sa ovim komentatorskim "objektivnim" smradovima voditeljima sa smrdljive Arene koja smanjuje zvuk kad se treba čuti istina koja boli.

Sljedeću utakmicu još jače, jebati im mater smrdljivu, jer ovo mnogo boli psiha i većinski bolesnu Srbiju.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@rus

Tačno, brate! Jesmo glasali, jel to ta država? U njoj se igra basket.

Ko nas jebe nepismene. Grobarska gospoda moj kurac.

Samo se pitam što bi hrvati i slovenci trpeli ova sranja... Da se naši pogrešni izbori njima odražavaju na život...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Ako nekome padne na pamet da nam prazni halu u četvrtoj utakmici postoje samo dve opcije ili da klub pusti karte u prodaju i da pusti publiku na tribine ili da se utakmica uopšte ne odigra. I mislim da su dva člana zaslužila večeras dozivotne banove, ne mora biti da sam upravu.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Uz vrlo verovatnu mogucnost da me braca sa foruma lincuju, meni se cini da su sudije (ne racunam ovaj prekid i praznjenje tribina) bile sa prilicno ujednacenim kriterijumom veceras. Prvi put da vidim da neka sudijska trojka sankcionise njima onolike greske u koracima i konstantne grubosti u odbrani i napadu.
E sad, da li sam obnevideo zbog onolike sudijske nepravde iz prosle utakmice ili sam ipak objektivan,...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Naravno da utakmice nisu prekidane za mnogo gore stvari koliko prekjuče, svi znamo još bar dvadeset primera i sa pokojnom Zvezdom i sa ovim bastardnim klubom, naravno da je ona patuljasta nakaza upropastila i obesmislila našu košarku, naravno da pod šapom drži i regionalnu ligu već godinama, naravno da je ovo ciganska zemlja, takva je oduvek i bila i naravno da ne važe za ista pravila za bagru i za Partizan i naravno da sve to nije i ne sme i nikada ne može da bude opravdanje za budaletine koje ovo sve znaju i opet rade stvari na štetu Partizana po ko zna koji put.
Ko sa pola vijuge više od kokoške može da baci nešto na teren kada zna da nas samo čekaju i kada je očigledno da nas nameštaju a posebno ko to može da uradi kada vodimo, to je van moje moći poimanja... Ako su to grobari, ja sam onda navijač Milvola.

Bravo momci, bravo Željko, ima još mnogo da se radi, ali to smo i znali.
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
Prvi put da je sudijski kriterijum sto se tice kosarke normalan ali ovo prekidanje utakmice je haos kakvu reziju kreiraju !!

pa ovo nema dalje, zivce sam pokidao.. imam pritisak 200

zao mi je Zeljka sto je dosao u ovaj mulj da se bori, umesto da je uzivao u tamo nekoj spaniji..

idemo dalje!

nema predaje !
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bravo Partizane!
Hvala igračima,

Daj malo radosti jebem mu život.
Daj makar jebeno večeras da ne vatamo jedni druge za vrat.
Očekivalo se ovako glupi potezi naših navijača.
Očekivalo se i dočekali smo. Glupi smo ko kurac ali makar smo jebali sa njim.
Ko ga jebe bi šta bi.
Ajmo do 2-2
A ovo neka u buduće bude i šablon za pražnjenje tribina... Nemam ništa protiv
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.559
Reaction score
11.087
Pozdrav za goveda sa Arene.
Dosao je Kevin Panter da odgurne Boltauzera, ako pustite stopedesetprviput to ce se jasno videti.
Nije policajac.

Ne igrati ako se igra bez publike.

Najebem se majke i brkatom govedu sa arene. "NIkad nisam video da se ovolilo sviraju koraci". Ako su koraci, sviraju se koraci, sta ti nije jasno majmuncino?! To sto ovi imaju Bili Beron sindrom je njihov problem.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Bravo momci, Kevin kao Panter.

A ne radi se valjda o tome da li su nas krali i gađali u prve dve, poenta je da im se nameštamo na penal i da smo ispali glupo. Ako je dogovoreno, onda i ajde, a ako je spontano, onda baš jebiga.

I da, jebem mater toncu koji je utišao.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
BRAVO BRE! Nije mnogo toga bilo kako treba, od igre i crnih minuta u nekim trenucima ponovo do klizavog parketa i te vlaznosti uopste (i prvu je Panter bio nervozan zbog toga i treba vidjeti moze li se uraditi nesto povodom toga).

Ali, s kakvim govnima imamo posla, ostaje mi samo naklon za sve, cak i za navijace. Jer, koliko god se slagao da nikako nismo smjeli napraviti nista sto ce ovima pruziti opravdanje, ovo sto je bilo je pa skoro nista. Nikad manje nismo vrijedjali a ja stvarno nisam vidio ni da smo nesto ne znam koliko ubacivali. I koliko god bih spalio ako je neko stvarno ubacio bilo sta nakon nase trojke kojom prelazimo u vodstvo, toliko bih vise tog ko za to povlaci a vidjeli smo sta su sve radili ne samo proslu nego tokom cijele sezone. Pa ni ovi pederi Edin i Kole u pocetku nisu znali zasto ovi odlaze. Ko zna je li uopste ubaceno bilo sta tada.

A komentatorima i ovima sa Arene sve po spisku. Kakva govna. A ovaj spin kako je sudija udaren ili sta dok je izlazio je tek za robiju. Vidio sam samo jednog da se zaletio da mu psuje sve po spisku i nista vise.

Koliku tezinu sad dobija ona kradja u prosloj utakmici. Ako osvojimo ovo (a vjerujem da hocemo) bice za naklon do poda, kad se uzme sve u obzir.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.572
Reaction score
29.739
Локација
Novi Sad
Bravo bre momci! Samo kad smo ih dobili!!
E sad, analiza strucnijih clanova ce sigurno biti jebena, primetih i sam neke zajebancije ali nmg sad o tome...
Za sad samo ovo:
1.Komentatorima sa arene zelim sve najgore, crki majci
2.TO JOJ RADI, JER NIJE VISE zvezda SAD JE fmp!
3. Sudije picke
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Izrežiran teatralni izlazak sudija pred kraj meča, da bi 4. meč igrali pred praznim Pionirom ili polovinom kapaciteta hale.

Da nije smešno, bilo bi... A ne, ipak jeste smešno. Samo u državi gde je prosečan IQ stanovnika iste toliki da su mu Kursadžije vrhunac komedijskog ostvarenja a Parovi i Farma vrhunac drame, ovaj sudijski manevar može da deluje kao potez koji su oni učinili jer im je bila ugrožena bezbednost u poslednjem minutu utakmice.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd
Navijači, velike nule!!! Ništa bolji od limenki, umesto da se grlo ori i da se čuju udarci dlana od dlan, mi koristimo lasere, ubacujemo predmete, vredjamo porodice. To ljudi nije navijanje već brukanje grba našeg Partizana. Sam Obradović se obratio navijačima i oni opet po starom. Do kraja serije treba i zvezda i mi da igramo bez prisustva publike.
Smrdiš.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Smehotres.
Naravno da nismo trebali ubacivati predmete u teren ali realno bilo ih je vrlo malo.
Možda 2 puta.
Čak koliko sam primetio ni pesama uvredljivih nije bilo, ono Pičko milane totalno bespotrebno i malo jednom čović vesna.
Jedino što mogu zameriti je onaj laser, nepotrebno i seljački.
Naravno sve je ovo novi, stari presednik sa Andrićevog Venca pripremio, pička ciganska.
Vučićeve pičke na sve strane i naravno i medijska buka i hajka.
Jebaćemo ih u svakom slučaju.
Idemo jednu pa drugu i TITULA.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top