Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Pre godinu dana u ovo vreme ispali smo od Mege u KLS, završili sedmi u Aba ligi, Aca Matović je menjao Sašu Filipovskog na mestu prvog trenera. U ekipi su nam bili Mika i Perkins, koji je od tada promenio tri kluba i sada je u klubu koji je bio poslednji prošle sezone u Portoriku.

Danas nam je Željko Obradović trener i vratili smo se u Evroligu.

Željko veliki si! :respect:respect:respect
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Nije CSKA glasao protiv nas, glasao je protiv da udje bilo ko umesto njih.
CSKA bratja
Kirilenko je vec rekao da nece da igraju. Nemoj da se pravimo ludi... Nisu znali do momenta glasanja da ovi nece da igraju sa njima. Zamisli gostovanje CSKA negde bilo gde na ovu rusofobiju? Da li je moguce da negde CSKA gostuje? Mozda u Grckoj samo da ne dozive linc. I kao igrali bi euroligu. Nemoj da me zajebavas tebra... Tesko ce oni da gostuju negde i sl godine. Na ovu propagandu i mrznju u ostatku evrope. Samo sto ne izbije 3 Svetski rat a oni glasaju dal ce da igraju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Kirilenko je vec rekao da nece da igraju. Nemoj da se pravimo ludi... Nisu znali do momenta glasanja da ovi nece da igraju sa njima. Zamisli gostovanje CSKA negde bilo gde na ovu rusofobiju? Da li je moguce da negde CSKA gostuje? Mozda u Grckoj samo da ne dozive linc. I kao igrali bi euroligu. Nemoj da me zajebavas tebra... Tesko ce oni da gostuju negde i sl godine. Na ovu propagandu i mrznju u ostatku evrope. Samo sto ne izbije 3 Svetski rat a oni glasaju dal ce da igraju.

Ja nikad nisam kapirao to "bratstvo" sa tim klubovima i njihovim navijacima. Mislim, realno, zabole me ona stvar za njih.
Ok, imam neke simpatije prema PAOKU, ali ne jer su pravoslavna braća, Grci, trange frange, već zbog boje dresova...
Po tom pitanju više simpatisem i Njukasl...
A ova dva CSKA, ne doživljavam nikako, ravna linija, svejedno mi je potpuno...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Od dana kada sam saznao da se Željko vraća, čekao sam da se vrnemo u EL.
Takmičenje koje mi je postalo omraženo od kad su napravili novi format (verovatno samo zbog toga što mi nismo u istom :D).

Lično bi više voleo da smo EL izborili na terenu, ali ono što nam je korona uzela, to nam je rat u Ukrajini vratio.

Da i nas jednom pokaki.
Uživajte braćo i spremajte novce za sezonske :)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kazu Veseli ima potpisano sa Barsom a njemu bi se najvise obradovao. Vesterman i Zofri ako su u stanju da pruze ono sto nam treba. I voleo bih da Lidejla plati neko i uzme,kad je kljucno falio nam je opasno.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.466
ajde opustite se i uzivajte... pustite sad malo zoca... sto se mene tice moze da dobede vrabca i bozu djumica... ipak on zna malo vise od nas... laku noc grobarijo, lepo spavajte :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.422
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija
Ako nisi razumeo da pojasnim, sutra Izrael moze napraviti neki ozbiljan picvajz u Palestini i da Makabi isto ovako najebe kao sto su danas Rusi. Dakle, ne laje pas zbog sela vec zbog sebe. Makabi ima svoje razloge da bude suzdrzan/protiv, a to sigurno nije zato sto ne voli Partizan.
Skontao sam ja šta si ti hteo da kažeš, ali Macura je Macura, jbg. :D
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Od kada su zvanično objavili da smo se vratili u EL, samo refresujem vesti i čekam da vidim pojačanja. Jebeš mi sve ako ne budem sanjao Gagija, Lučića, Jaramaza, Veselog i ostalu braću. Ovakav pozitivan nespokoj dugo nisam imao.

Avaj, dobra je ova Evroliga i sve, ali i dalje nisam siguran da mogu Žocu da pređem preko spopadanja onih kurvi...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Od kada su zvanično objavili da smo se vratili u EL, samo refresujem vesti i čekam da vidim pojačanja. Jebeš mi sve ako ne budem sanjao Gagija, Lučića, Jaramaza, Veselog i ostalu braću. Ovakav pozitivan nespokoj dugo nisam imao.

Avaj, dobra je ova Evroliga i sve, ali i dalje nisam siguran da mogu Žocu da pređem preko spopadanja onih kurvi...
Ovo se nisam nadao da ću da procitam ovde.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Sad kad je zvanicno i na sajtu i profilu EL, da se obradujem ko covek.

Sta kuga odnese, to rat donese, jbg, bolje da smo dobili govna u finalu, ali da ne tancimo.

I onako su posle naredne sezone na smetistu istorije i niko nece vise pitati za njih.

Hvala Zeljku, sto se vratio da ostvarimo jedan davni san... i ostvaricemo ga, jer smo jebena INSTITUCIJA, jer imamo ljude kao Zeljka, Sasu, Saleta, Duleta, Kicu, Praju, Divca, pa ovu "mladjariju" zadnjih 20 godina, da nam bre, svemir pozavidi, a ne ona pink parada ispod satora kod govana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top