Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Zamišlam tog gosta koji lista forum i dolazi do tvog posta.
Kao :confused-smiley-013: ne kapiram.
Elem, uvek će stojati ta floskula da niko nije veći od kluba ali ljudi... Veličina Željka koji nas je samom pojavom uveo u el.... Kakvi kurci lasi, skarioli i ostala boranija. Naravno i kad se kaže Partizan niko ko prati košarku ne mora da pali google.
Kralj se vratio. :napred-partizan:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Želimir nije veći samo od Partizana, on je veći od svih EL klubova zajedno. JBG ima i veći broj titula od svih /Real beži za jednu titulu/ a ako ubrajamo i sama učešća u finalima ili na F4, onda je Žoc zapravo = KOŠARKA!

Naravno, to ne znači da sam zaboravio neke sitne greščice iz finalne serije :buhaha :buhaha :buhaha Ajmo sad da se osvoji ta 10 titula, vreme je profesore!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ako nisi razumeo da pojasnim, sutra Izrael moze napraviti neki ozbiljan picvajz u Palestini i da Makabi isto ovako najebe kao sto su danas Rusi. Dakle, ne laje pas zbog sela vec zbog sebe. Makabi ima svoje razloge da bude suzdrzan/protiv, a to sigurno nije zato sto ne voli Partizan.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Posle prvog poraza u EL krece pljuvacina, strucnjaci koji su se pokazali kao treneri post pocinju sa recima : “Realno, Zeljkov poraz…”

Onda krecu objektivni grobari da raspredaju o promasajima u transferima i na kraju dolazi to da nema nepogresivih i da svi zasluzuju kritiku pa makar to bio i Zeljko Obradovic…

E moji grobari… ovaj covek je pre 12 meseci napravio razliku koju tesko moze iko ikad vise da preskoci…. A ovo danas je samo na njegovo ime… i ama bas nista vise…
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.071
Reaction score
4.288
Локација
Humska 1
Sta reci, sto vec nije receno, sta napisati, sto nije vec napisano. Ceo dan sam pod utiskom i prosto ne znam od srece ni sta bih napisao. Samo bih porucio:

Partizane, ljubavi moja!

Zeljko, volim te!


A gostima, koji su verovatno kivni, zbunjeni, pitaju se zasto, evo u moru komentara sam naleteo na jedan, koji ce im pojasniti kratko kako stvari stoje:

1655404297083.png
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Posle prvog poraza u EL krece pljuvacina, strucnjaci koji su se pokazali kao treneri post pocinju sa recima : “Realno, Zeljkov poraz…”

Onda krecu objektivni grobari da raspredaju o promasajima u transferima i na kraju dolazi to da nema nepogresivih i da svi zasluzuju kritiku pa makar to bio i Zeljko Obradovic…

E moji grobari… ovaj covek je pre 12 meseci napravio razliku koju tesko moze iko ikad vise da preskoci…. A ovo danas je samo na njegovo ime… i ama bas nista vise…

Sve si u pravu ali je sve to i normalno... Nema smisla da sad naširoko odgovaram, jer kvariti divno veče teškim temama ne bi bilo ok. Ali ne sekiraj se, napravim ja uskoro neki esej na tu temu :D
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Mislim da je vreme da se otvori tema za sledeću sezonu, ostavimo ovu za loženje u predstojećim toplim danima.
Nikad duža pauza neće biti do početka sezone nego sad, treba izdržati još dva meseca do početka priprema i onda još mesec dana do početka sezone, ako ništa bar cimanje oko transfera neće izostati.
Partizane napadaj!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top