Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Ja iskreno ne znam. Meni je on korektan igrač ali ne neka razlika u odnosu na Vujketa. Raduje me njegov dolazak svakako, mlad je, školovan štoper i voleo bih da ga zadržimo dugi niz godina.
Da se Sveta svojevremeno nije povredio, Kalaba ne bi dobio priliku te zime 2019. A do tada, Sveta je bio fantastičan, u svemu 1/1 naslednik Blekija. Sa Svetom nema greške, reprezentativni je kalibar. Kada bismo pozajmili Kalabu, bar na pola godine (pa da ga navučemo posle na još pola pa još jednu ), imali bismo dojaja poslednju liniju.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Posle dolaska Svete mora fokus da se prebaci na ofanzivnu liniju. Još ako planiraju Milovanovića da prodaju, ne možemo u sezonu ući samo sa Rikijem i Holanderom (koji nije klasičan napadač). I na krilima nam treba bar još jedan igrač za rotaciju, vidim da se spominje onaj dečko iz Voždovca. Sve mi se čini da nećemo uspeti da popunimo sve pozicije do početka prvenstva, ali da se ipak nadamo da će uspeti do početka kvalifikacija za Evropu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Sveta je sve samo ne pojacanje. Nije mi jasno na osnovu cega igrac koji skoro da I nije igrao otkad je prvi put otisao iz Partizana, sa izuzetkom sezone koju je proveo kod nas na pozajmici, naziva pojacanjem. Igrac koji nije odigrao nijednu zvanicnu utakmicu za Olimpijakos, klub za koji je potpisao.
Nemam nista protiv njegovog povratka ali nazivati ga pojacanjem I resenjem problema u odbrani je smesno.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sveta je sve samo ne pojacanje. Nije mi jasno na osnovu cega igrac koji skoro da I nije igrao otkad je prvi put otisao iz Partizana, sa izuzetkom sezone koju je proveo kod nas na pozajmici, naziva pojacanjem. Igrac koji nije odigrao nijednu zvanicnu utakmicu za Olimpijakos, klub za koji je potpisao.
Nemam nista protiv njegovog povratka ali nazivati ga pojacanjem I resenjem problema u odbrani je smesno.

Nije da nisi u pravu, ali Olipijakos je najgori klub na planeti.
Tamo nisu igrali ni Jankovic, ni Katai, ni Milivojevic i Fejsa je malo igrao.
Meni je Sveta ok, samo da udje u formu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Nije da nisi u pravu, ali Olipijakos je najgori klub na planeti.
Tamo nisu igrali ni Jankovic, ni Katai, ni Milivojevic i Fejsa je malo igrao.
Meni je Sveta ok, samo da udje u formu.

Milivojevic je standardno igrao i cak bio kapiten tima ako se ne varam. Odande je otisao u Englesku za velike pare. Fejsa je igrao I bio starter u drugoj sezoni. Na osnovu tih igara otisao u Benfiku. Igrao je I Lazar Randjelovic.

Sveta je duplo bolji igrac od bilo kog našeg stopera.
Pozdravljam ovaj potez.

To sto je on duplo bolji igrac od trenutnih ne govori mnogo o njegovom kvalitetu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
Ja nisam ni govorio o kvalitetu, vec o činjenici da je bolji od postojecih.
Pošto se ti očigledno macujes sa nekim, bilo bi dobro da prvo shvatis ko sta piše, pa da odgovaras.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Mozda sam pogresno shvatio da to sto pozdravljas potez ne znaci i da mislis da je kvalitetan.
Ali delimicno si u pravu, nisam trebao da ti odgovaram I da te prociram tamo nekakvim komentarom. Nije ovo mesto za takve stvari.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
I kolac da zabodes, bice bolji od Sanicanina, bez uvrede, po meni to je jedan od top 3 najgorih stopera koji sam gledao u FK, a bilo ih je sijaset...
Ngambi,Markes,Rnic itd.

Markovic kad je stigao na pozajmice, ostavio je dobar utisak, znamo da stoperi kasnije sazrevaju, tako da pozdravljavam potez.

Ostanak Zdjelara, + krilo i AMF ako zelimo necemu da se nadamo, Menig ne pravi nikakvu razliku.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Marković je dobar igrač, fali mu još malo snage da nabaci ali ima dosta dobrih predispozicija za štopera.
Dosta je bitno što on ume da igra do noge, da učestvuje u iznošenju lopte. To nam je mnogo falilo prošle sezone. A još ako bi završili Pavlovića mi bi prodisali što se toga tiče.
Čak bi i Vujačić sa njima bio još bolji, siguran sam.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
Sveta da je duplo bolji od Vujačića je vrlo upitno, pogotovo što momak nema konstantnost. Dobar je za rotaciju za početak a kasnije kako se bude pokazao u istoj.
Ovaj argument stoji na klimavim nogama i lako ga je pobiti.
Kakvu je konstantnost imao Vujaca kod Miloševića? Jel mu je to smetalo da posle izdominira kod Stanojevica?
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Sveta da je duplo bolji od Vujačića je vrlo upitno, pogotovo što momak nema konstantnost. Dobar je za rotaciju za početak a kasnije kako se bude pokazao u istoj.
Sveta nije igrao ni prošli put kad je svratio na pozajmnicu pa je zatim objasnio. Vujačić 3 srca ima, fizika - bik, ali... Sveta je taktički ne 2 već 22 puta bolji. Postavljanje, praćenje igre, markacija. Vujaču zna želja da povuče pa često poleti i ispadne. Svejedno, njih dvojica mogu zajedno. Mi, ni u teoriji, kvalitetnijeg domaćeg štopera ne možemo da dovedemo. Ali brat naš Saničanin... Toliki je krš da pored njega Vujačić izgleda kao Kanavaro. Njemu - Zahvalnica na doprinosu i srdačan pozdrav, što bi rekao Tumbaković.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Milivojevic je standardno igrao i cak bio kapiten tima ako se ne varam. Odande je otisao u Englesku za velike pare. Fejsa je igrao I bio starter u drugoj sezoni. Na osnovu tih igara otisao u Benfiku. Igrao je I Lazar Randjelovic.

Milivojevic jeste bio standardan, ali Fejsa je godinu i po dana presedeo na klupi, i onda naravno cim je dobio sansu pokazao je da 2 nivoa iznad grcke lige, a Randjelovic je bio deo rotacije ali nije imao neku specijalnu ulogu. Nije ni najmanja slucajnost to sto je jedini srpski igrac koji je dobio pravu sansu tamo siledzija Milivojevic ciji se kvaliteti svode na trcanje i tucu, zato je i logicno da Sveta koji vise igra na tehniku nego na snagu nije tamo uspeo.

Pritom, on je i usao u sukob sa upravom Olimpijakosa jer je odbio neki veliki transfer proslo leto ako se dobro secam, verovatno su gledali da ga uvale na Bliski istok gde bi mu bio kraj ozbiljne karijere, tako da me ne bi cudilo da su ga zato sklonili iz ekipe, jer je prva dva meca u kvalifikacijama poceo, a Olimpijakos nije primio nijedan gol u ta dva meca.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ovaj argument stoji na klimavim nogama i lako ga je pobiti.
Kakvu je konstantnost imao Vujaca kod Miloševića? Jel mu je to smetalo da posle izdominira kod Stanojevica?

Pa kao i izjava da je duplo bolji. Školovaniji svakako. Na papiru bi Markec trebao biti 10 puta bolji i od Meniga,Terzića i Jovića pa je u praksi bilo drugačije. Meni odbrana nije toliko kritična koliko je napad i sredina terena. Filipović, Urke (Šehović), Sveta-Vujača je nešto što bi trebalo da obezbedi čvrstinu koju smo imali i prethodne 1.5 sezone kod Stanoja, ali evidentno smo truba napred u jačim duelima.

Kad kažem napred mislim na organizaciju na sredini terena i manjak rešenja u napadu gde imaš Rikarda koji igra 98% minuta. Imao si Jojića koji u jačim duelima većinu dodavanja ima ka zadnjem veznom i eventualno jedan prodor u 3 jača meča, Markeca koji izgleda kao drveni lutak u duelima i Natka koji nije za utakmice gde mu lupe flaster i gde momentalno ne postoji na terenu.

Da ne spamujem temu već sam bespotrebno odgovorio na par upisa, nama podhitno treba plej, krilo i krilni/napadač ili centarfor da izgledamo iole bolji u odnosu na celu prošlu godinu.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Milivojevic jeste bio standardan, ali Fejsa je godinu i po dana presedeo na klupi, i onda naravno cim je dobio sansu pokazao je da 2 nivoa iznad grcke lige, a Randjelovic je bio deo rotacije ali nije imao neku specijalnu ulogu. Nije ni najmanja slucajnost to sto je jedini srpski igrac koji je dobio pravu sansu tamo siledzija Milivojevic ciji se kvaliteti svode na trcanje i tucu, zato je i logicno da Sveta koji vise igra na tehniku nego na snagu nije tamo uspeo.

Pritom, on je i usao u sukob sa upravom Olimpijakosa jer je odbio neki veliki transfer proslo leto ako se dobro secam, verovatno su gledali da ga uvale na Bliski istok gde bi mu bio kraj ozbiljne karijere, tako da me ne bi cudilo da su ga zato sklonili iz ekipe, jer je prva dva meca u kvalifikacijama poceo, a Olimpijakos nije primio nijedan gol u ta dva meca.
Lista naših kvalitetnih igrača koji nisu uspeli u olimpijakosu je neverovatna i ukazuje na to da naši menadžeri sa njima peru neke pare jer ih posle utope za veću lovu preko bez problema. Pomenuću samo Đurđevića, Zdjelara, Svetu, Kataija, Jagoša, Ranđelovića, Čumića...
 
Top