Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.156
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Meni je najpre neki bitan sponzor u potanju, sto posledicno moze da znaci novi dobar igrac ili dva.
Ako je u pitanju igrac, onda je sigurno Milutinov na neku pozajmicu. Jedini koji imenom i reputacijom odskace od ovih vec odlicnih pominjanih. A i Lesor se ne produzava iz nekog razloga
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Cim je info izasla u javnost bice da je glupost..

Misljenja sam da mi sebi ne mozemo priustiti igraca od 400k obestecenja + plata.. sve i da mozemo da priustimo taj koncept kada smo mi u pitanju je pogresan.

Prvi dizem ruke za Pengosa, Papapetrua, Milutinova, sa ta 3 igraca na ovaj rotster to je ludilo. Ali ja sam navijac i normalno je da zelim to. Tako skup tim mogu opravdati samo jebeno dobri rezultati, dobro je poznato da rezultate ne moze da garantuje niko, mozemo imati i 5 Zeljka u strucnom stabu i Lebrona, rezulatati mogu izostati.

Sve preko pravljenja tima za borbu u top 8 do poslednjeg kola je po meni pogresno.

Edit: prioritet Aba, naguziti ciganiju. U El kako budu bude.
 
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Javio mi se u snu strasan igrac da dolazi kod nas. Ne smem ni reci, da ne baksuziram. Sve se poklapa, moguce je. Samo mi danas ovaj Papapetru kvari snove. Osim ako necemo imati tri dobra krila?

Valjda nece ban zbog snova, nisam pisao zelje. :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.269
Reaction score
15.995
Локација
Beograd
Ja razumem da rastu apetiti sa ovim pojačanjima ali zaista u ovom trenutku ja više razmišljam o tome da osvojimo ABA, to treba da bude prioritet, koje priče sada o TOP 8 ljudi.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Нико од ових играча не би дошао да није велики Жељко Обрадовић тренер. Тако само да кажем свима који ће да криве и пљују Жељка када дођу порази или лоше партије, да ми се онако напуше курца унапред. А знам да ће тога бити...
Живео Жељко Обрадовић и Партизан!
Željko-1992-640x393.jpg
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Moze za nas sa jeftinijim ulaznicama, da se kaze koja rec o ovom Grku?

hvala
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Papapetru i zvanicno nije vise igrac PAO-a, navodno je imao 1+1 ugovor i ima mogucnost prekida saradnje, i to je ucinio. Brojni pouzdani (manje-vise) na instagramu prenose da smo najblizi da ga dovedemo, bez obestecenja naravno
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.938
Reaction score
21.712
Počeo si sa dijetom?

Koji je kurac Ostoja Mijailović da procenjuje ko je najveće pojačanje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top