Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
A kod mene osecaj da svakim novim pojacanjem cena sezonske skace za nekih 20-30 eura. Koliko god kostala svakako ce vredeti jer ovako popunjen tim + Zeljka na klupi, nikada nismo imali.
Bice da su nam ozbiljno naljutili Žoca u finalnoj seriji i vec zamisljam scenario- jave im insajderi gani zavrsili Singltona, a Žoc ok zovi kapitena Pao-a...:)
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Nadam se da nije istina za Papapetrua,precjenjen igrac,sve se na njega islo u Panatinaikosu,on nabije statistiku,oni izgube.
Za te pare se mogao dovesti mnogo bopji timski igrac.

Ovo je verovatno do sada najveće pojačanje. Kompletan igrač, koji više nije znao šta da radi sa onim gubitnicima koji igraju košarku bez ikakvog motiva.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Dakle drzava sipa, dok u isto vreme ceo svet trese kriza, inflacija, najavljuju se krize, restrikcije, sankcije...

Da se razumemo, drago mi je sve ovo al jbg... nekako mi nerealno. Ovako radis na igrici menadžeru.
Daj Bože da ne bude za 2 godine da namje dug tripliran!

Kada smo kao potpuni autsajderi iz zemlje u kojoj vlada kriza i priprema za sankcije uspeli osvojiti trofej evropskog šampiona, možda to treba iznevelisati i osvojiti ga ovaj put dok su drugi na oprezu.

Videćemo. Ali ako je poenta bila da se 8 godina kao klub oslanjano na puko postojanje i borbu da se izgura kraj sezone, mislim da konačno postoji ozbiljan iskorak u odnosu na to. Čak i planski iako logičnim gledanjem na današnje stanje ne izgleda tako.
Partizan je veliki brend, akcije u NBA se pozivaju po nama, dosta igrača i danas voli da igra za publiku. Našim učešćem u EL i konkurentnošću u istoj mislim da možemo iskazati svoj pun potencijal kao klub. Ali o svemu tome ću sigurno detaljno napisati neki drugi put.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Vidi ovog jbt... magma84... neka, onako plavicasta masa, magma, ma... i kad se okrene - nestaje!
Najbolje kralju se ti povampiri i kenjaj po ljudima ovde!

Odakle izlazite vi s takvim nikovima? Gde ste se krili do sada?
Zašto me osudjujes KRALJU?
Ne znam zašto se osećaš prozvanim?
Nemaš problem sa komentarima tipa “Dalibor Ilić je bolji i jeftiniji” ali ti moj komentar remeti auru? I ne samo komentar već i nik :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Biću sada veoma GRUB ali maksimalno korektan da ne popijem neki trajni ban. Ovde pojedini ne navijaju za PARTIZAN, niti ga vole. Drugi su MAZOHISTI a treći ne treba uopšte da prate sport već lepo da UPIŠU EKONOMSKI FAKULTET.

Pozdravljam sva pojačanja! Košarka se vratila svojoj kući! Srećno svima koji slave!!! Srećom da smo u većini... :ziveli
 
Последња измена:

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
405
Reaction score
1.541
Dugo nisam pisao jer sve uglavnom kažete braćo.
Pojačanja su nam zemlja + su svima face nekako namrgođene kao da će da zgaze nekog od batina.
Ima da satremo sve pred sobom šta nađemo!
Svaku utakmicu ima da gledam patos pijan.
IDEMOOOOOOOOOO
 

Max17

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
15
Reaction score
33
Локација
Beograd
Nestvarno....ne znam šta drugo da kažem.
Željko hvala ti što postojiš....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top