Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
165
Reaction score
375
Ne moramo nikoga vise dovesti, ali onda necemo mrdnuti mnogo dalje od prosle godine.
Neophodan je prvi centar i jos jedan plej, jer ovo je ta godina... F4 i ABA.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ako cemo realno, ovaj trenutni roster deluje kao nesto sto ni u najnerealniim snovima nismo mogli da sanjamo do pre par meseci. Deluje izbalansirano i promisljeno. Ima dovoljno iskusnih igraca na svim pozicijama, koji deluju da im prihvatanje zahteva nece tesko ici. Jako lepo deluje.

Kad se pominje ta pozicija 5 gde su trenutno Lesor, Balsa i Miletic, meni nekako ne deluje logicno da se ona popunjava bombasticnim pojacanjem. Ako bi se tako nesto desilo to bi znacilo da se u Balsu nema poverenja, jer bi time postao treca opcija. On je napredovao vise od ostalih, nije jos dostigao pravi nivo, ali bih licno voleo da uspe u tome. Voleo bih da je i Zeljkova procena da momka ne treba zatvarati i da moze da bude jedan od nosilaca u sezoni. I zbog talenta i pojave i dobre familije iz koje dolazi, a i neka vrsta prospekta je. Prosto bilo bi lepo da je tako. Ako se pojavi skupa petica, meni bi to delovalo kao da Zeljko sumnja u Balsine mogucnosti, sto je takodje legitimno, ali bih voleo da nije tako. Ne moze se ocekivati da mlad igrac postane ozbiljan ako mu se ne da prava odgovornost u timu u bitnim momentima sezone. Cak i da je Balsa u zeljkovom fokusu, pa da neki skup centar, koji bi dosao ne zatvori njega nego Lesora stavi u poziciju treceg centra, to takodje deluje suludo. Da Lesor nije potpisao, pa da se razmislja, ovako nema smisla.

Pre bi mi se dopalo da dodje neki mlad ili ne preterano afirmisan visok igrac, koji bi mogoao da popuni brojno stanje zbog velikog broja utakmica, kom nece biti problem da ceka minute i time malo rastereti Lesora i Balsu, ali da ne menja njihovu primarnu ulogu u timu. Pod uslovom da se na Blasu ozbiljno racuna, tj u vecoj meri nego prosle godine, onda bi to bilo mnogo jeftinije i racionalnije.

Vise bih voleo da gledam kako Balsa bljesne ove sezone(omiljeni mi je igrac), nego da gledam Milutinova ili nekog renomiranog igraca. To su zelje, a sta je realnost treba da se vidi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.705
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Нисам задовољан прелазним роком. Фале нам играчи на позицији плеја, бека, крила, и центра. И, што је најважније, а то понављам већ годину дана : људи, ми немамо тренера.
 

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Нисам задовољан прелазним роком. Фале нам играчи на позицији плеја, бека, крила, и центра. И, што је најважније, а то понављам већ годину дана : људи, ми немамо тренера.
Manje vise trener, nego taj plej razigravac mi je trn u oku... neko poput ratkovic npr
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Нисам задовољан прелазним роком. Фале нам играчи на позицији плеја, бека, крила, и центра. И, што је најважније, а то понављам већ годину дана : људи, ми немамо тренера.
Ovo bi bio legit upis na c*ganskom forumu :D
Imamo brutalnu ekipu i najboljeg mogućeg trenera, došao još neko ili ne, ja sve ovo bukvalno nisam mogao ni da sanjam i jedva čekam da počne! :šal
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Ako bismo sublimirali želje navijača s ovog Foruma, nama su potrebni sledeća 2 tipa igrača:

- plej sa 2 para ruku, gde je gornja leva šuterska, jer levoruki su nezgodni, a gornja desna da deli pasove i spaja ovog ispod (tip 2) s košem, dok bi donji deo gornjih ekstremiteta koristio za brutalnu odbranu. Pokretan, s visokim IQ i ogromnim rasponom ruku da može da položi iza linije za 3 (uz 2+1).

- centar teškaš neviđenih atletskih predispozicija, skočan i pokretan što čuva od 1 do 5, što zna da zida, što kuca čim nagazi reket (uz 2+1), što ume da se otvori na poludistancu i pogađa u vrhunskim procentima, a ima i puter ruku kojom nepromašivo cepa trice, jer tako širimo igru i otvaramo prostor za bekove. Visok 215, s urođenim talentom za p'n'r, p'n'p.

Oni što nismo rešili je da će nam trebati više lopti, jer svi dovedeni vole loptu u rukama. Tu će Željko imati problem. A imaće problem i u broju igrača, da li će biti u stanju da trenira 20 igrača, možda je to mnogo, nemam pojma.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Nama više ne treba niko, eventualno dodati nekog u hodu, ima da tabanamo sve redom, ovo već liči na tim
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Zoc je premotao igricu 9 puta, tako da on zna kako se premotava. Ja bi voleo da u timu sto vise el igraca. 15 komada... Realno je ovo sto Spejs prica. Samo fale igraci duga je sezona. Izgleda da se na Miletica racuna.Siguran sam da je napredovao. Tu smo tanki na papiru. Videcemo Balsu, sta on ima da kaze za ovaj papir. Pitanje je dal ima jos para za top igrace. Ja sam prezadovoljan bio jos prosle sezone, a za ovu tek sam zadovoljan. Aba je nasa a za dalje koliko moze.
 

fabricio

Početnik
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
7
Reaction score
23
Локација
Kuršumlija
Imamo 3 mlada visoka. Treba to sve razigrati.
Nejasno bi mi bilo dovodjenje jos jednog takvog na sve to.
Zanimljivo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top