Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Jel bilo 10 000 ljudi na stadionu?
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.005
Reaction score
4.552
Локација
Nis
Kad ostoja pocne da zavodi red u fk, zelja mi je da prvo otpusti bilju ... Dragi grobari molim vas da ne uporedjujete cigane iz zagreba sa nama, jer oni prodaju fudbalere po 20 miliona i nisu prosli golgotu udbasa, gmaza i narkomana.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Bez pobede, ali ipak osecam ponos zbog igre i pristupa nasih momaka. Drugo poluvreme-gotovo pa perfektno. Cak su i nasi stoperi zalicili na lavove, u odnosu na naduvane jaganjce iz prvog.
Diabate- teska bratina!
Rikardu ne zameram na promasaju. Ne moze bas svaki put biti hladan i ubojit. Njegov kredit je pozamasan.
Zivkovic marko-najbolja partija u dresu partizana. Korneri odlicni.
Ne mogu reci da je petric bogzna kakav strucnjak, zbog toga sto deluje kao greskom postavljen kraj aut linije, ali napredak u odnosu na celavog demagoga je ogroman. Puna podrska za ofanzivno gledljiv partizan!
Grupa zajebana samo tako. Sledeci je keln, a sto se mene tice, bojazni nemam. Tacno znam da ce momci uraditi nesto dobro. Videcemo hoce li biti dovoljno za dobar rezultat.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Igracima i strucnom stabu kapa dole za ovo veceras, fenomenalna utakmica! Trkacki tehnicki, takticki...Prosto nevjerovatno da mi ovo mozemo odigrati!

Jel ovo onaj Zivkovic, onaj Vujacic itd?!?

Ova varijanta sa Fejsom i Traoreom u sredini, gdje smo sve zatvorili, i Andradeom na strani, gdje gubimo na probojnosti, ali dobijamo na balansu i pas igri, je ono sto je dalo ton ovoj utakmici.
Ovo sto je Zivkovic odigrao ne znam opisati.

Ukratko - pokazali smo da znamo, Petric (Boza Dunster, u najpozitivnijem smislu) da nije bas da ga trenerski posao ne zanima...
Ostaje jos da uhvatimo kontinuitet i da igramo takmicarski fudbal na svaka 3 dana. Ne mora i ne moze vijek biti ovako kvalitetno, ali da se vidi ideja, cilj i zelja, da se uvijek bude bar na 60% od ovog veceras.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Igrali smo dobro u napadu, ali prosto ovaj osećaj da, kada god se branimo, oni su tu oko šesnaesterca i mogu da se umuvaju kad im se digne.

Da li je moguće da su nam linije tima tako loše posložene, da jedino možemo da se uzdamo u sreću, ili neznanje protivnika kada priđu tako lako našem golu.

Ja stvarno ne mogu da slavim remi protiv jebene nice.

Šerif tuče reala, budućeg šampiona evrope, ferenc jebeni varoš rešava monako u sred francuske, dinamo dobija čelzi, i bezbroj takvih primera širom evrope, jedino mi nikad ni jednu smrdljivu ekipu iz lige 5.

I još slavimo to i ponosimo se...

Mi smo mnogo veći od toga, čak i pod ovakvom upravom i sa ovim igračima.

Ali ok. Nadam se da će keln da najebe I da ćemo ih zgaziti za sve propuštene prilike protiv nice/mančestera/reala/porta/itd...

I da, ako bude nove uprave, dijabateu milion po sezoni, 5 godina ugovor, 50 miliona klauzula.

Ovakvog stranca nismo nikad imali.
Zver.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Ja sam nakon žreba bio u fazonu, zgaziće nas svi, postavićemo negativne rekorde, ps posle prvog poluvremena u Češkoj bio sam u fazonu ima da nam daju pet komada. Sad opet udjemo meč jako mlako i mislio sam katastrofa kad ono medjutim, vrlo ozbiljna igra sa dosta limitiranim timom. Posebno drugo poluvreme, kapa dole. Sumnjao sam u Petrića, ali pokazao se vrlo dobro protiv jako ozbiljnog protivnika. Motivacija kod igrača i trud su bili na jako visokom nivou. Vrlo malo je falilo da pokupimo sva tri boda, ali kad ovako odigramo stvarno nema šta da se zameri. Još jedan zadnji vezni nam fali, eventualno i desni bek i golman. Ali sa ovim što trenutno imamo ovo deluje dosta bolje nego na početku sezone. Ali ovako kad igrači daju sve od sebe sve i da smo izgubili puno mi je srce.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kurva sampion i u LS, mi srecni.
Kad Partizan lepo odigra, prirodno je da se bude srecan, pogotovo posle katastrofalne igre sa početka. Jebe mi se za rezltat... Ako nema podrške i sreće kad se igra dobro, kad već ne može da se dobije pomeunta podrška u lošim trenucima, rezultata biti neće ni u budućnosti! Ako ti je neinspirativan rezultat Partizana u trećerazrednom takmičenju, cigani su ostvarili zanimljiv rezultat u drugorazrednom takmičenju. Možeš na nuklearci da se raduješ tome. Treba svako da nađe svoju sreću...

Cigani nisu 100posto ni u LŠ, a ni šampioni BTW. Jedan naš trener je prema takvoj ralnosti imao zanivljiv odnos: "Realnost nije briga na koju se obaziremo..."
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Dal moze meni neko da objasni kako smo dosli od ekipe koja nije mogla da dise do ekipe koja trci 90 minuta i ne staje za manje od mesec dana? Ocigledno se debelo radilo na treninzima, posto ja nemam drugo objasnjenje
Motivacija tu igra bitnu ulogu i mislim da je to velika Petrićeva zasluga. Podigao je ekipu psihički i oslobodio momke pritiska i vidimo rezultate toga.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.460
Reaction score
4.858
Šta je na kraju bilo u vezi tuče navijača Kelna i Nice? Oće l' biti neke kazne? Uefo?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.573
Reaction score
29.755
Локација
Novi Sad
Crno beli bravo bravo!!
Eh da smo ovako odigrali i derbi i Slovacko, raskantali bi ih i ne bi zalili sad sto nismo sinoc 3 boda uzeli jer nije htela lopta u gol. Rikardo prosto ne moze da ubode, volim ga ko brata, dao sam mu glas jer je tu uvek, otvara se, nudi se, ali maler neki ga strefiio. Nemojte da ga pljujemo samo, za kritiku je svakako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Рикардов малер је тај што нема трунке предаха, а у овако захтевним мечевима то је пресудно. Лакше је дати гол Лучанима са душом у носу него Ници са исто таквим осећањем замора. Преко му је потребан неки предах. Мора да се нађе начин да пред захтевније мечеве добије неку врсту поштеде тј. мању минутажу и слично. Против Младости је можда и превише дуго остао на терену с обзиром да смо рано стекли велику предност. У прави час долази ова кратка пауза за њега.
Овај меч је показао да можемо баш много, далеко више него што се претпостављало. И пресинг и пас игру и контру и центаршут и Натхо и Фејса 90 минута и победнички карактер, све. Ми нисмо наивни, они нису баук. Биће борба до последњег минута последњег меча за улазак у нокаут фазу. Остаје ми и даље фобија због 3-5-2 односно 5-3-2 али се надам са је после овог меча то дефинитивно прошлост.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.405
Reaction score
37.969
Rikardo da ume ono da pogodi ne bi igrao kod nas.
Narho da ima pet godina manje ne bi igrao kod nas.
Popović da nije linijaš ne bi branio kod nas.
Dijabate... njemu nismo još otkrili falinku, ali mora da je ima čim igra kod nas. Ako je nema brzo ćemo da se pozdravljamo.

Jbg, meni su juče bili svi dobri za Partizan. Čak i Fejsa kojeg obično kad komentator prozove ja dobijem nagon za povraćanjem.

Još jednom bravo crno beli i glavu gore. Nije nam pobegao sa lopate tim iz liga petice pošto Liga 1 nije više u prvih 5 u Evropi. :D

...Šerif tuče reala, budućeg šampiona evrope, ferenc jebeni varoš rešava monako u sred francuske, dinamo dobija čelzi, i bezbroj takvih primera širom evrope, jedino mi nikad ni jednu smrdljivu ekipu iz lige 5...
U zavisnosti od definicije... jesmo. Prošle godine Santa Klaru 2-0. ;) ;-)
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Krenula na stadion sa zebnjom oko srca, vratila se preponosna na momke :respect
Najviše sam se plašila da će nas snagom i trkom izdominirati. Najpozitivniji utisak je upravo taj što nisu!
@SMK ne branim Strajnića ali ja kad sam u školi učila istoriju, grad se izgovarao Ajačio ili Ažakso (rodno mesto Napoleona, inače). S obzirim da je Korzika, ne znam da li su možda dijalekti u pitanju, ali ja grad i dan danas izgovaram Ajačio ("i" skoro nečujno).

Podrška sa tribina odlična. Nemam zamerke na brojnost. Ko je treballo da bude - bio je. Bolje i tako nego ono ciganisanje protiv Larnake.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lepo veče na JNA. Ali moram prvo ovako... kapiram i ovu celu situaciju i sve oko jebene uprave (majku im jebem za skupe pakete i karte za utakmice) ali ovi momci i Petrić sa stručnim štabom zaslužili su mnogo veću podršku od one sinoć gde jedva da je bilo 10.000 ljudi... iako je i sinoć bila prava podrška ekipi koja je na kraju ispraćena ovacijama iako nismo pobedili...

...a mogli smo i trebali smo, realno. Osim smušenog početka i odmah primljenog gola i one njihove stative u drugom delu + još koji pokušaj, sećam se one odbrane Popa nogama... to je bilo to od njih. A mi? Koliko dobrih šansi i situacija smo imali. Finiš poluvremena čista prilika Natha kada onaj njihov dobija loptu u glavu na gol liniji, faktički je odbranio gol... pa onda šut Andradea ali brani Šmajhel. Drugo poluvreme smo takođe bili dobri, bilo je situacija kada smo napadali u talasima, pa gomila kornera... I onda fenomenalna akcija, Rikardo - Natho - Dijabate i lep gol za 1:1. I onda Riki... jednostavno je morao da ga DA. Odlična lopta Traorea za Dijabatea koji se stuštio u 16 Nicljana i iako je mogao i da šutira odlučuje se za još bolji rezon i ostavlja loptu Rikiju da je ovaj samo skuca u gol - ali ona je preletela ceo gol i otišla ko zna gde. Šteta, velika šteta... odigrao je Rikardo dobro u polju, lepo se kretao, delio lopte, dobijao duele ali ovde je morao da postigne gol. Posle su ovi iz Nice imali i malo sreće (kao i mi kod one njihove stative, mada je više bilo slučajno) kada su umalo postigli auto-gol nakon oštre prizemne lopte Lutovca u njihovih 16... ali neće u gol, pa da ga jebeš. Pa ona šansa Uroševića glavom, pa Dijabate nakon gola kada je utrčao i pao ali nije bilo penala... stvarno smo bili dobri plus ogromna borbenost i nema šta da se zameri momcima.

Pop pomalo nesiguran ali kod gola ništa mogao nije, Sveta i Vujačić korektni osim smušenog početka i loše reakcije Svete, Urošević i Živković sada već standardno dobri, Fejsa me pomalo razočarao ziheraškom igrom i konstantno loptom unazad ali odradio je svoje, Traore pomalo kritičan kod pasova ali ljudi itekako nam je doneo stabilnost i da nam postoji vezni red njegovim dolaskom - ne sumnjam u njega, Natho majstor umalo gol i asistencija kod jedinog gola, Andrade solidan ali po meni on je više za ofanzivno centralnog veznog nego za krilo, Dijabate brat ubedljivo najbolji ma igračina, Rikardo već sam rekao da je bio dobar ali ono je morao da bude gol... I onda izmene gde me Petrić (za koga sam od početka bio sumnjičav) oduševio... do sada smo navikli da se uvek branimo kada kao imamo neki rezultat a sinoć smo videli tim izmenama da smo hteli na pobedu i išli smo na nju do kraja ali nije nam se dalo iako smo je po svemu viđenom - zaslužili.

I šta još na kraju reći? Nismo pobedili ali momcima i Petriću svaka čast na dobroj igri, velikoj borbi... i videli smo da možemo da igramo i protiv ekipa iz najboljih liga. I dalje smo u igri... Biće dosta teži put ali predaje nema. Keln u Nemačkoj? Ništa nije nemoguće kada smo mi u pitanju.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.198
Reaction score
18.667
Локација
U Kinšasi
Velika je šteta što momci nemaju priliku da ovo demonstriraju u Ligi UEFA i što su cigani ispred nas.

Što se tiče posete, ovo je prevazišlo sva moja očekivanja. Mogu da se kladim da na svetu trenutno ne postoji klub koji se lošije odnosi prema svojim navijačima od FK Partizan. Pri tom ne mislim na ove plaćenike što u životu nisu ulaznicu platili. Partizanovci su veliki mazohisti.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
vidim pisete o dobrom navijanju,ali mene je zgrozilo sto sam opet cuo skandiranja ratku mladicu(zasto aman sem ako nemaju direktivu da nas namerno kazne) pa onda one pesme o zatvorima i slicno.aman ljudi batalite to pevajte tim ljudima dole,pevajte igracima da se probude i igraju kako treba...kakvi zatvori i ratko mladic..video sam cak i neke baklje jel su to nasi ili njihovi palili
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Igrali smo dobro u napadu, ali prosto ovaj osećaj da, kada god se branimo, oni su tu oko šesnaesterca i mogu da se umuvaju kad im se digne.

Da li je moguće da su nam linije tima tako loše posložene, da jedino možemo da se uzdamo u sreću, ili neznanje protivnika kada priđu tako lako našem golu.

Ja stvarno ne mogu da slavim remi protiv jebene nice.

Šerif tuče reala, budućeg šampiona evrope, ferenc jebeni varoš rešava monako u sred francuske, dinamo dobija čelzi, i bezbroj takvih primera širom evrope, jedino mi nikad ni jednu smrdljivu ekipu iz lige 5.

I još slavimo to i ponosimo se...

Mi smo mnogo veći od toga, čak i pod ovakvom upravom i sa ovim igračima.
Tendenciozan napis, u najmanju ruku.

Dinamo je 10 godina trpeo blamaže u svim evropskim takmičenjima (0-7 protiv Reala i raznorazni biseri u kupu UEFA, Skenderbeg ih izbacio iz kval.) da bi došao do tačke gde može da prezimi ili kojim slučajem izbaci neki Totenhem. Cela liga i država je upumpala logistiku u taj klub i nije ni čudo što su prodali tolike talentovane klince kad svaki završi kod njih.
Cela jedna administrativna teritorija je pumpala SVE u taj Šerif još od momenta kad nam je Vermezović bio trener i igrali smo sa njima.
Ferencvaroš čak i najmanje ima ovu situaciju ali su napravili izuzetnu ekipu za svoje uslove i igraju egal sa Barsom i Juventusom.

Mi smo do pre mesec dana morali da čupamo bodove u Kragujevcu i Nišu. Ne može u tako kratkom periodu od toga da se puzi da se dođe do sprinta.

Ovo je klub koji je pre svega sam sebe sistematski uništio, uz jednaki doprinos okolnih faktora i klub koji nijedan sekund od svog postojanja nema poslovanje potpuno normalno i preusmereno samo za interes Partizana. Da vidim kako bi izgledali ovi klubovi spomenuti da imaju petinu problema koje mi imamo (dobar deo smo sami stvorili, ne kažem).

U takvom uslovima, bod protiv Nice je ekvivalent petardi nekom Liverpulu ili PSŽu.
A bodovi meni nikad nisu bili presudna stvar Partizanu - ako se ekipa maksimalno bori i igra napadački fudbal do poslednjeg momenta kao sinoć, meni je srce puno, kakav god bio protivnik.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top