Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.574
Reaction score
29.764
Локација
Novi Sad
Poruka ciganima i crveno beloj Srbiji može biti samo jedna:
20220728_185120.jpg

Nadam se da Željko i ekipa ne obraćaju pažnju na ove ciganske natpise i dela, da je koncentracija samo na igru, nek bude hrabra borba, neka bude šta biti mora, ali uz 110% truda.
Sutra je bitan dan, mora biti fokus na igru, a za ostale stvari imaju nas, mi ćemo se time baviti.


....puši kurac pičko ćorava!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Jel nas ovaj španac što je delegiran bio nagrdio u poslednje vreme? Naročito u Španiji?
Ili je to bio neko drugi?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.274
Локација
Žrnov

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Računaj sigurno da će ih biti i više od toga.

Ako govno pedersko naredi ostoji pičkici da im se da još karata - ima da im se da.

Ne zaboravite i na ove sa Juga - ne bi me čudilo i da im se od njih obezbedi još koja karta.

Još jedan poraz van terena. Valjda ćemo na terenu nekako dobiti, nadam se.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Imam utisak da im se bukvalno moze da ga izvade i pred kamerama se popisaju na Limara, a ovaj ce da nadje opravdanje i za to. Nikad nisu bila teza vremena za nas od ovih. Uopste ne mislim samo na rezultate. Demonstriraju moc svuda i uvek. I ne nazire se kraj toga.

Mozemo samo da ih odvalimo na terenu, toliko je do nas, i da se pomolimo da i ostali isto urade. Ali, nimalo nemaju naivan tim sa Ivanovicem na celu.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Aj da vidimo kako cemo mi to uci u Pionir kada budu oni domacini ! Ne zivim za sutra , zivim za taj dan da dodje!
Zao mi je sto smo mi u kurcu , sto smo razbijeni , sto su nas unistili , al evo prilike sutra za svakog od nas da se trgne , da skace , vice , urlice celu utakmicu , da ovim indijacima 7 dana odzvanja u glavi samo Partizan , ovi na terenu da ih zgaze obaveza, kad ako ne sad!!!
Ostoja bi mogo onako smekerski da im ponudi isto taj sektor u ponedeljak , javno , pa neka dodju da podrze i tad svoj maticni klub ... Ali plitak je on za to ...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nikog nisu unistili niti je iko u kurcu. Imamo tim koji je ravan ciganima i trenera koji je najbolji u Evropi. Da su pokusali pokusali su, ali im se obilo o glavu. Jbg imaju predsjednika drzave iza sebe, normalno je da imaju vecu pomoc i podrsku ali cinjenica je takodje da sam ja ili bilo ko sa foruma na celu drzave pitanje je da li bi uopste postojala ciganka. Realno.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ma nije to problem. Ova odluka je manje više očekivana.
Problem je što je svako s malo mozga mogao da predvidi šta će da se desi kad puštaš karte u prodaju.
To je trebalo javno u novine da se izađe i kaže, evo pružamo ruku za evroligaški derbi da razmenimo 1000 karata na primer.
Ovako šta smo dobili oni će da uđu, ko zna u kojem broju. A mi? U najboljem slučaju dobićemo 200 karata.

Ili ne puštaš karte u prodaju. Mogu da uzmu samo sezonci i toliko.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Ma nije to problem. Ova odluka je manje više očekivana.
Problem je što je svako s malo mozga mogao da predvidi šta će da se desi kad puštaš karte u prodaju.
To je trebalo javno u novine da se izađe i kaže, evo pružamo ruku za evroligaški derbi da razmenimo 1000 karata na primer.
Ovako šta smo dobili oni će da uđu, ko zna u kojem broju. A mi? U najboljem slučaju dobićemo 200 karata
Moglo je da se uradi tako da samo oni koji su vec za partizanove utakmice kupovali kartu mogu da je kupe sada, ticketline svakako ima evidenciju o tome. Tako bi se hala svakako napunila, a cigana ne bi bilo. Ovako ispadose nevidjeno glupi po ko zna koji put i opet ce nas zedne preko vode prevesti.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Odlična odluka. Da su gradjevinci sa severa tražili malo aktivnije od najbitnije osobe u državi, utakmica bi se igrala bez navijača Partizana, a naše uprave bi se složile s tim da bi duh koji lebdi nad severom bio zadovoljan. Ovako je je još i okej.

To je realno stanje već godinama, nemoguće je da vas je iznenadila ova odluka ili da vas čudi to što je amaterski rešena ova "situacija".

I zapamtime: pazite šta pevate!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top