Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
371
Reaction score
1.532
nemojte da se zajebavate sa ovom , u soka sam celo jutro, toliko se radujem da konacno pocne kada iskoci zeka
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.172
Локација
Beograd

Kaže Vazura da imamo dva spremna transfera za leto, igrači kojima ističu ugovori, ali neće da kaže ko je u pitanju da ih valjda neko drugi ne pokupi?!
Valjda je dozvoljeno da potpišeš predugovor šest meseci u napred, ne razumem čemu ovo skrivanje informacija ako smo dogovorili dva igrača za leto.
Nešto mi je teško da mu poverujem.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ko jos slusa, a kamoli nesto veruje Vazuri, a kamoli Vucelicu i Kralju ! Jednom recju katastrofa od uprave ! Iliev kakav god blesav i izdrogiran bio, nesto je radio i neke dobre igrace je dovodio, nekazem da medju njima nije bilo promasaja ! Ovi ni nase livadare nemogu potpisati !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Бројимо ситно до прве такмичарске утакмице.... Још 23 дана....
Али прелазни рок још званично није почео.....можда није то тако лоше као што изгледа.........
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Ako ništa drugo, a makar je načitaniji nego što je bio
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo sam mislio dugoročni bojkot ako Jojić potpiše, bojkot praćenja i medijski i fizički.

ALi, ipak mi se ide da ga vređam sa ograde zapada kad god mi život omogući. Zeko odjebi!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Znam za onaj derbi i penal kad je roknut nespreman da igra tu polusezonu, i par utakmica u kojima je izgledao ispijeno, ali ne vidim da je bio značajno lošiji od ostatka tima.
Pri tome me ne zanimaju one srpske gluposti kako sportista mora da jede ćevapčine kajmaka i bureka da bi bio prava Srbenda, hnjo hnjo.
Imao je i ok i loših partija kao i cela ta ekipa, ali je realno i držao sve te prekida imao sigurno 10ak asistencija, pismeniji i bolji igrač od Andradea s kojim se pola foruma oduševilo.
Kapiram da su bila velika očekivanja zbog toga što je nekad igrao u Dortmundu što gro ovog FKP ne može na razlgednici da vidi, ali nije on taj kvalitet to su samo pogrešna očekivanja.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Znam za onaj derbi i penal kad je roknut nespreman da igra tu polusezonu, i par utakmica u kojima je izgledao ispijeno, ali ne vidim da je bio značajno lošiji od ostatka tima.
Pri tome me ne zanimaju one srpske gluposti kako sportista mora da jede ćevapčine kajmaka i bureka da bi bio prava Srbenda, hnjo hnjo.
Imao je i ok i loših partija kao i cela ta ekipa, ali je realno i držao sve te prekida imao sigurno 10ak asistencija, pismeniji i bolji igrač od Andradea s kojim se pola foruma oduševilo.
Kapiram da su bila velika očekivanja zbog toga što je nekad igrao u Dortmundu što gro ovog FKP ne može na razlgednici da vidi, ali nije on taj kvalitet to su samo pogrešna očekivanja.
Apsolutno se slazem, on je nama trenutno pojacanje,i ubedjen sam da nam je potreban !
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.005
Reaction score
26.059
Локација
ante portas

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koja je fora s tim hejtom prema Jojiću, i pitam nesarkastično.
Znam za onaj derbi i penal kad je roknut nespreman da igra tu polusezonu, i par utakmica u kojima je izgledao ispijeno, ali ne vidim da je bio značajno lošiji od ostatka tima.
Pri tome me ne zanimaju one srpske gluposti kako sportista mora da jede ćevapčine kajmaka i bureka da bi bio prava Srbenda, hnjo hnjo.
Imao je i ok i loših partija kao i cela ta ekipa, ali je realno i držao sve te prekida imao sigurno 10ak asistencija, pismeniji i bolji igrač od Andradea s kojim se pola foruma oduševilo.
Kapiram da su bila velika očekivanja zbog toga što je nekad igrao u Dortmundu što gro ovog FKP ne može na razlgednici da vidi, ali nije on taj kvalitet to su samo pogrešna očekivanja.
Pritom nije neki Babović koji provocira navijače. Ponašanje mu je uvek bilo na mestu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Da je bilo pameti, pa da ga nismo ni terali. Sada cemo opet cekati do lrta da udje u ritam.. Ali dobro, mi smo Partizan, to je kod nas normlano.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top