Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Polažućii nade u prećutni blagoslov poštovane moderacije i vas članova otvaram toliko dugo čekanu temu o prelaznom roku :D .
Meni je ovo lično najdraži momentum u godini,kad krenu spekulacije,nagađanja, čaršijske priče i tome slično :D Naravno ovde ćemo prenositi samo ozbiljne sajtove,medije,novine u skladu sa pravilima foruma.
Nadam se uspešnom i zanimljivom prelaznom roku.
Sportski direktor Ivica Kralj je i najavio u nekim svojim intervjuima da ćemo se pojačati.
Nadam se i držim za reč Ivicu.
Ovom timu su po svemu viđenom neophodna kvalitetna pojačanja.
Svi smo svesni da nam je klupa ove jeseni bila prilično tanka i zato očekujem da se pojačamo kako bi bili konkurentni izazovima koji nam predstoje .... Elem...
Prvi čije je ime dovedeno u vezu sa našim Partizanom je momak iz Tsc, tako da ćemo sa njim i otvoriti temu.


 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Koj crni prelazni rok koja uprava , sportski direktor ce da vodi prelazni rok. Zadnji prelazni rok je po meni bio katastrofa Andrade, Traore, Sehovic,Markovic, Pavlovic koju razliku prave u igri Partizana nikakva po nesto igra Diabate i to jedan mec korektno tri kao rekreativno, Belic izadje najvece pojacanje igra sa srcem i velikim zarom. Za uspesan prelazni rok potrebni su novi ljudi autoritativan sportski direktor i trener koj zna sta hoce i da ne potencira taj umor kod igraca. i pare nazalost nas klub od to ima samo forum navijaca Rartizana.Kako je moguce juce Spartak glatko da izgubi od Vozdovac a mi smo Vozdovac bukvalno rasturili tu nesto nestima ili se bodovi prodaju ili je ovo neki kladionicarski dil. Sve u svemiu ja od prelazni rok takozvani zimski za sezonu 2022/23 ne ocekujem nisto posebno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Polažućii nade u prećutni blagoslov poštovane moderacije i vas članova otvaram toliko dugo čekanu temu o prelaznom roku :D .
Meni je ovo lično najdraži momentum u godini,kad krenu spekulacije,nagađanja, čaršijske priče i tome slično :D Naravno ovde ćemo prenositi samo ozbiljne sajtove,medije,novine u skladu sa pravilima foruma.
Nadam se uspešnom i zanimljivom prelaznom roku.
Sportski direktor Ivica Kralj je i najavio u nekim svojim intervjuima da ćemo se pojačati.
Nadam se i držim za reč Ivicu.
Ovom timu su po svemu viđenom neophodna kvalitetna pojačanja.
Svi smo svesni da nam je klupa ove jeseni bila prilično tanka i zato očekujem da se pojačamo kako bi bili konkurentni izazovima koji nam predstoje .... Elem...
Prvi čije je ime dovedeno u vezu sa našim Partizanom je momak iz Tsc, tako da ćemo sa njim i otvoriti temu.


Panj da staviš na centar terena je bolje nego da imaš Fejsu. Obzirom da je Djakovac pozicija Jojića ima mi smisla da igra pored Belića ili Traorea. To bi uz Belića bio još jedan motorino, manje više sredina Nadj-Duljaj.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.016
Reaction score
7.637
Mislim da su Nadj i Duljaj postavili neke visoke standarde u Partizanu što se tiče pozicije zadnjeg veznog. Nadam se da će kombinacija Belić - Cimirot(ako dodje) makar dostići taj nivo kvaliteta.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.275
Локација
Beograd
Zadnji prelazni rok je po meni bio katastrofa Andrade, Traore, Sehovic,Markovic, Pavlovic koju razliku prave u igri Partizana nikakva po nesto igra Diabate i to jedan mec korektno tri kao rekreativno, Belic izadje najvece pojacanje igra sa srcem i velikim zarom
Kada se uzme u obzir novac koji je investiran, letnji prelazni rok je bio fantastican, osim Andradea ni za jednog igraca se ne moze reci da je promasaj (Sehovic nije dobio pravu priliku zbog Cakija, ali je jos mlad i ima kvalitet, tako da sam siguran da ce i on biti pogodak kada bude dobio sansu da se pokaze), a neki su se pokazali kao fantasticni potezi (Dijabate, Sveta, Belic). Mnogo je veci problem bio to sto su transferi kasnili, nego to koga smo dovodili.

Sto se tice ovog prelaznog roka, idealan scenario bi bio krilo, stoper i vezista, ali mislim da ce doci samo vezista, i to ako neko uopste bude dosao.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Наставити на зиму чистку која је започела летос и то је то.
Фејса, Лутовац, Саничанин нова средина, Цимирот унутра, можда још једно крило домаће, млади Илић више да игра.....и нови шеф кондиционог тима......
За Лигу конференције можемо до три нова играча да пријавимо ако ја то добро пратим.
Но све је то гашење пожара пешкиром јер док се чистке дешавају само унутар тима, а не унутар целог клуба тешко ће бити већег помака....
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Nakon završene turbulentne polusezone mišljenja sam da bi trebalo praviti tim već sada na zimu za ono što nas čeka na leto, a bilo bi lepo i neki veći iskorak u Evropi na proleće.
Saničanina prodati i dovesti boljeg štopera, koji bi bio rotacija sa Markovićem i Vujačićem. Plus tu imamo i malog Ilića.
Dovesti Cimirota u centrali.
Umesto Meniga nam treba bolje levo krilo, pa mislim da je vreme za rastanak i dovođenje levog krila kvaliteta Dijabatea.
Prodati Lutovca i dovesti neko perspektivnije krilo. Pominje se ponovo Pantović.
Ostalo je manje više zadovoljavajuće, s tim što mislim da će Andrade i Filipović iz priprema izaći mnogo bolji nego ove polusezone.
Iskusan štoper, Cimirot i kvalitetno levo krilo značajno dižu kvalitet ove ekipe.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Novica Eraković na skeneru Partizana

Novica Eraković je tokom leta, uprkos ponudama koje je imao iz inostanstva, odlučio da ostane u ekipi Sutjeske, a pokazalo se da je doneo odličnu odluku. Eraković je u dosadašnjem delu sezone postigao četiri gola, uz četiri asistencija, a odlične partije nisu promakle oku stručnom štabu reprezentacije, pa je Novica Eraković jedini od fudbalera iz šampionata Crne Gore, dobio poziv za prijateljske utakmice koje slede protiv Slovačke i Slovenije. U međuvremenu, interesovanje za Erakovića je pokazao Partizan. Preliminarni razgovori su obavljeni, a podsećanja radi, prvi trener Sutjeske je Nenad Brnović koji je dugo radio u stručnom štabu „crno-belih“. Glavni konkurent Partizana, kada je angažovanje Erakovića, kome na leto ističe ugovor sa Sutjeskom u pitanju su Vojvodina, Rijeka, Koper….
1648546119-erakovic-scaled-e1648546132803.jpg
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Kada se uzme u obzir novac koji je investiran, letnji prelazni rok je bio fantastican, osim Andradea ni za jednog igraca se ne moze reci da je promasaj (Sehovic nije dobio pravu priliku zbog Cakija, ali je jos mlad i ima kvalitet, tako da sam siguran da ce i on biti pogodak kada bude dobio sansu da se pokaze), a neki su se pokazali kao fantasticni potezi (Dijabate, Sveta, Belic). Mnogo je veci problem bio to sto su transferi kasnili, nego to koga smo dovodili.

Sto se tice ovog prelaznog roka, idealan scenario bi bio krilo, stoper i vezista, ali mislim da ce doci samo vezista, i to ako neko uopste bude dosao.
Letnji prelazni tok je jedan od najgorih u novijoj istoriji kluba. Dovedeni igraci nisu imali nikakav učinak u domacem prvenstvu, samo je dijabate imao dobru evropsku sezonu, ali je sve to poništio sa 0 golova u ligi. Zbog toga je LM satanizovan prosle sezone(opravdano).
Sehovic doveden za 300k bez ikakvog doprinosa.
Markovic solidno pojacanje.
Belic isto tako. Par puta nas izvukao, par puta nas zakopao.
Andrade katastrofa.
Traore nista posebno.
Pavlovic solidan u odnosu na ocekivanja.
Najvece pojacanje je sto nećemo gledati Ilieva u ovom roku.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Letnji prelazni tok je jedan od najgorih u novijoj istoriji kluba. Dovedeni igraci nisu imali nikakav učinak u domacem prvenstvu, samo je dijabate imao dobru evropsku sezonu, ali je sve to poništio sa 0 golova u ligi. Zbog toga je LM satanizovan prosle sezone(opravdano).
Sehovic doveden za 300k bez ikakvog doprinosa.
Markovic solidno pojacanje.
Belic isto tako. Par puta nas izvukao, par puta nas zakopao.
Andrade katastrofa.
Traore nista posebno.
Pavlovic solidan u odnosu na ocekivanja.
Najvece pojacanje je sto nećemo gledati Ilieva u ovom roku.
apsolutno...eh, a kakvi samp behu rokovi pre godinu-dve, sve pogoci, trener sa vizijom i buljuk extra kvalitetnih igrača sa pravim osećajem za klub.
šta uradiše ljudi letos, jbt, rasturiše sve i dovedoše škart.
tastatura stvarno trpi sve, pa tako i ovu tvoju izjavu o "jednom od najgorih rokova u novijoj istoriji":pop
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Letnji prelazni tok je jedan od najgorih u novijoj istoriji kluba. Dovedeni igraci nisu imali nikakav učinak u domacem prvenstvu, samo je dijabate imao dobru evropsku sezonu, ali je sve to poništio sa 0 golova u ligi. Zbog toga je LM satanizovan prosle sezone(opravdano).
Sehovic doveden za 300k bez ikakvog doprinosa.
Markovic solidno pojacanje.
Belic isto tako. Par puta nas izvukao, par puta nas zakopao.
Andrade katastrofa.
Traore nista posebno.
Pavlovic solidan u odnosu na ocekivanja.
Najvece pojacanje je sto nećemo gledati Ilieva u ovom roku.
Kakva hrpa budalastina. Prelazni rok je bio solidan,problem je sto su igraci dolazili kasno plus rasulo sa Stolicom na pocetku. Andrade ubijen u pojam na pocetku,kasnije povredjen i nesnadjen. Kvalitetan igrac za nase uslove. Traore odlican. Belic,Markovic i Pavlovic dosta solidni. Sehovic ubijen na pocetku,kasnije nije dobijao sansu da igra,steta,solidan za rotaciju. Lazar Markovic nije "satanizovan" nego kritikovan zbog loseg pristupa i nezalaganja. Ne mogu da ocenim dal ti namerno pises nekada ovakve gluposti da se sprdas ili stvarno mislis to?
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.275
Локација
Beograd
Letnji prelazni tok je jedan od najgorih u novijoj istoriji kluba. Dovedeni igraci nisu imali nikakav učinak u domacem prvenstvu, samo je dijabate imao dobru evropsku sezonu, ali je sve to poništio sa 0 golova u ligi. Zbog toga je LM satanizovan prosle sezone(opravdano).
Sehovic doveden za 300k bez ikakvog doprinosa.
Markovic solidno pojacanje.
Belic isto tako. Par puta nas izvukao, par puta nas zakopao.
Andrade katastrofa.
Traore nista posebno.
Pavlovic solidan u odnosu na ocekivanja.
Najvece pojacanje je sto nećemo gledati Ilieva u ovom roku.

Cak i da su ove tvoje ocene igraca ispravne (a po mom misljenju nisu, o vecini imam dosta pozitivnije misljenje nego ti, ali ajde o tome moze da se diskutuje), prelazni rok koji se sastoji od jednog veceg promasaja, jednog igraca koji nije dobio sansu, i ostalih cije partije variraju od solidnih do jako dobrih nikako ne moze biti jedan od najgorih u novijoj istoriji kluba, cak bih ga i takvog svrstao bar u neku sredinu, narocito kad se uzme u obzir da smo mi potrosli smesan novac letos za broj igraca koji je doveden.

Cisto da ne bude potpuno van teme, ne verujem da je istina za ovog Crnogorca, jer se Sportklub bas i nije pokazao pouzdanim kada je nas klub u pitanju, ali ja ne bih imao nista protiv ako je ideja da se dovede jako jeftin igrac koji odlicno igra u slabijoj ligi, pa ako pokaze nesto super, ali da to ne utice na dolazak nekog ozbiljnijeg pojacanja na njegovoj poziciji u klub. Ako je ideja da nam igrac iz CG lige bude neko ozbiljno resenje na koje cemo se osloniti da nam resi probleme u ekipi, to je naravno katastrofa, bez obzira na to sto su nam takva resenja prolazila u poslednje vreme (Belic, Vujacic).
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovoj ekipi da bi postala ozbiljna ekipa uz trenutan sastav, znaci da nikog ne prodamo fali kvalitetan prvi stoper, kvalitetan desni bek koji ce da pravi razliku u Evropi, Cimirot u veznom redu i jedno lijevo krilo poput Leonarda ili mozda cak Abubakara. To su 4 igraca sa kojima bi Partizan izgledao drugacije nego sto pamtimo u poslednjih 10-15 godina ako ne i jace. E sad da li je gmazuri i vuceli draze da budu gnjide i poltroni ili da urade nesto za Partizan mislim da svi znamo odgovor.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Kakva hrpa budalastina. Prelazni rok je bio solidan,problem je sto su igraci dolazili kasno plus rasulo sa Stolicom na pocetku. Andrade ubijen u pojam na pocetku,kasnije povredjen i nesnadjen. Kvalitetan igrac za nase uslove. Traore odlican. Belic,Markovic i Pavlovic dosta solidni. Sehovic ubijen na pocetku,kasnije nije dobijao sansu da igra,steta,solidan za rotaciju. Lazar Markovic nije "satanizovan" nego kritikovan zbog loseg pristupa i nezalaganja. Ne mogu da ocenim dal ti namerno pises nekada ovakve gluposti da se sprdas ili stvarno mislis to?
Nama su sva pojacanja zbirno postigla 5 golova u ligi. Urosevic je sam dao 4. Ako je to budalastina, onda ocigledno ne gledamo ovaj sport na isti nacin.
Da Petric iz Natka nije izvukao najbolji fudbal koji je ovaj igrao, mi bi bili sada na 4. mestu. Ne znam kako takav prelazni rok mozemo smatrati dobrim.
Jedina svetla tacka prelaznog roka su partije Dijabatea u evropi. Sve ostalo tanko.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top