Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.118
Локација
Žrnov
Objasni malo preciznije, molim te. Kako mogu ovo da proverim?
@Kezmanica
Dug prema banci, ako je bivsa Marfin u pitanju, je resen jos za vreme Danilovica. Za vreme Ostoje je samo postalo prevosnažno rešenje..
Sa APR-om, ako je u putanju status u JSDP-u, ništa nije rešeno. APR je potvrdio da su podneta dokumenta validna. Svi ostali sporovi se rešavaju na sudu, APR nije nadležan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Here we go again...
Jedini i apsolutni krivac za stanje u Partizanu, je ciganski bolesnik na celu drzave. Dok god je on u ovoj zemlji to sto jeste, Partizanu nece biti dozvoljeno da stane na noge. Svi i sve ostalo je kozmetika i direktna posledica psihopate.
Da li treba da odu julovac i krmak? Normalno da trebaju, jos 2015 godine. Svako ko ima gram mozga je protiv njih! Da li zbog toga treba da navijamo za Ostoju kao spasioca? Ne! Satro oporavio KK, a dug veci nego pre njega, cuti ko poslednja picketina kada klub otvoreno kradu, zadnje u nizu cutanja je nakon kradje u kupu. Ali zato je servilan kada treba uzeti u zastitu psiha. Evo, na utakmici sa Fenerom nije psiho bio prozivan. Oce li sada da nam sjase sa grbace?! Oce kurac!
Ovi pozivi na ulicu, izbore, olovke...ajde dosta sa tim. Ja se pre skoro godinu dana ovde na forumu navijaca Partizana ubi da dobrom delu clanova objasnim koliko je psiho poguban po Partizan pre svega, a potom i za drzavu. I sta? Psiho pobedi, a pojedini ovde na forumu sa neskrivenom srecom mene isprozivase, a ima onaj jedan sto me nazvao drugosrbijancem jer sam protiv ciganskog pseta, iako sam ja srbin. Kakav bre srbijanac?!
Elem, svako dalje poturanje price, kako sada treba podrzati limara protiv julovca i krmka, jer je to u interesu kluba, je u domenu izvadite mozak iz lobanje i pratite dalja uputstva. Svi do jednog, svi lesinari koji su doveli celo sportsko drustvo u ovu situacij, mars iz Partizana!
Bez izuzetka, bez kompromisa!
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
@Kezmanica
Dug prema banci, ako je bivsa Marfin u pitanju, je resen jos za vreme Danilovica. Za vreme Ostoje je samo postalo prevosnažno rešenje..
Sa APR-om, ako je u putanju status u JSDP-u, ništa nije rešeno. APR je potvrdio da su podneta dokumenta validna. Svi ostali sporovi se rešavaju na sudu, APR nije nadležan.
Prilicno sam siguran da Nije i da je sporazum napravljen i dug otpisan kod Ostoju .APR mislim na bilanse stanja uspeha kluba ne na spor oko JSD a .Moze da se vide krediti poslocanje prilivi zabelezbe dugovanja .Ukucas PIB kluba odes na APR i procitas bilanse kluba .
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Here we go again...
Jedini i apsolutni krivac za stanje u Partizanu, je ciganski bolesnik na celu drzave. Dok god je on u ovoj zemlji to sto jeste, Partizanu nece biti dozvoljeno da stane na noge. Svi i sve ostalo je kozmetika i direktna posledica psihopate.
Da li treba da odu julovac i krmak? Normalno da trebaju, jos 2015 godine. Svako ko ima gram mozga je protiv njih! Da li zbog toga treba da navijamo za Ostoju kao spasioca? Ne! Satro oporavio KK, a dug veci nego pre njega, cuti ko poslednja picketina kada klub otvoreno kradu, zadnje u nizu cutanja je nakon kradje u kupu. Ali zato je servilan kada treba uzeti u zastitu psiha. Evo, na utakmici sa Fenerom nije psiho bio prozivan. Oce li sada da nam sjase sa grbace?! Oce kurac!
Ovi pozivi na ulicu, izbore, olovke...ajde dosta sa tim. Ja se pre skoro godinu dana ovde na forumu navijaca Partizana ubi da dobrom delu clanova objasnim koliko je psiho poguban po Partizan pre svega, a potom i za drzavu. I sta? Psiho pobedi, a pojedini ovde na forumu sa neskrivenom srecom mene isprozivase, a ima onaj jedan sto me nazvao drugosrbijancem jer sam protiv ciganskog pseta, iako sam ja srbin. Kakav bre srbijanac?!
Elem, svako dalje poturanje price, kako sada treba podrzati limara protiv julovca i krmka, jer je to u interesu kluba, je u domenu izvadite mozak iz lobanje i pratite dalja uputstva. Svi do jednog, svi lesinari koji su doveli celo sportsko drustvo u ovu situacij, mars iz Partizana!
Bez izuzetka, bez kompromisa!
KK PARTIZAN nije na izbornoj listi za cenzus se ne bori i ne sluzi tome .A sto je najvaznije on nema resurse da moze da promeni vlast .To je valjda jasno svima .Moze da smanjuje ton Arene s vremena na vreme dok cela opozicija cuti i u sebi isto misli.Pa nama su uzimali stadion otimali kupove Ti koji bi da naslede ovo .Opozicioni portali ne pominje pudle znas zasto isto misle i misle da je ovo ispravno i znas sta jos podrzavaju ..Prema tome fudbal sam sebe moze da finasira uz zdravu sportsku pricu kozarka moze da budu ovo uz veliko ime kao Zoc .Mene to kao nekog ko je rodjen i unrece uz ovaj klub zanima .Sve ostalo Olovka ulica kako god .
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Teorema: podrška Ostoji Mijailoviću raste sa povećanjem broja novoregistrovanih članova foruma. Dokazati.

Ne znam da li se na mene odnosi jer sam postavio pitanje u vezi Ostoje, ali nekako se osjećam prozvanim pa bih da odgovorim.
Novi član nisam, samo ne pišem često. I ne pružam podršku Ostoji, niti bilo kome, osim sportskog sektora naravno. Zaista nisam upućen i nemam način da saznam bilo šta vezano za njegov realan “rad” i njegovu borbu ako je uopšte ima, vezano za Partizan, zato sam pitao, jer ima ljudi koji vjerovatno imaju provjerenije informacije od onoga što on iznosi u medijima o stanju u KK. Napomenuo sam u prethodnoj poruci da mi nije namjera da skrećem sa teme, a pogotovo nisam htio da se pokrene rasprava za/protiv Ostoje, samo da saznam nešto više. Hvala @Mister MVP na odgovoru, sjećam se da si prije mnogo češće pisao na temama, pogotovo košarkaškim, mislim da je bilo čak i nekih medijskih pokrivanja. :partizan-fan:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
KK PARTIZAN nije na izbornoj listi za cenzus se ne bori i ne sluzi tome .A sto je najvaznije on nema resurse da moze da promeni vlast .To je valjda jasno svima .Moze da smanjuje ton Arene s vremena na vreme dok cela opozicija cuti i u sebi isto misli.Pa nama su uzimali stadion otimali kupove Ti koji bi da naslede ovo .Opozicioni portali ne pominje pudle znas zasto isto misle i misle da je ovo ispravno i znas sta jos podrzavaju ..Prema tome fudbal sam sebe moze da finasira uz zdravu sportsku pricu kozarka moze da budu ovo uz veliko ime kao Zoc .Mene to kao nekog ko je rodjen i unrece uz ovaj klub zanima .Sve ostalo Olovka ulica kako god .

Jos jedan sns grobar.
Bilo ko bude dosao posle vucica, nece imati ovakav odnos prema Partizanu, niko. Sve ostalo je sns propaganda.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Jos jedan sns grobar.
Bilo ko bude dosao posle vucica, nece imati ovakav odnos prema Partizanu, niko. Sve ostalo je sns propaganda.
Ljudi koji su iskljucivali grejanje Partizanu pored final 4 u Parizu i donosili odluku da Grad Beograd pomaze isto dva kluba jedan koji je 12 u ABA I jedan koji je 4 u Evropi ljudi koji si rasturili Tim koji je mogao da bude prvak Evrope te godine i uzgred odizeli Beogradu F4 licemcu EL su bilo blago Partizana . Moja stranka je Partizan ali nemam potrebu da se pravadam imam obavezu da napisem sta mi je na srcu da samo Partizanu bude bolje .Kad svi svojim imenom radnim mestom firmom gde rade iskazu svoj stav onda nek uzmu i Partizan da preko njega i na njegovu stetu se bore za urrdjenje u drzavi .Nadam se da sam Ti pojasnio stav brate GROBARU.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam za etno
Niko posle bolesnika nece imati apsolutnu vlast kao on , i niko ni da hoce, nece moci da radi Partizanu to sto on radi. Druga je stvar sto on toliko cvrsto drzi vlast da tu jedino biologija moze pomoci.

Svaka naredna vlast uči od predhodne -Koji šablon kopirati ,Šta daje rezultate ,koji živac treba odmah otupeti a koji pak bolje ne dirati.
Samo budale mogu verovati da ne može biti gore ako nema agitacije na ovo što rade Partizanu.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
@JasminaT Nije, ok necu pisati olaksao sam SVOJU Grobarsku dusu .Samo te molim da kad cujete Zoc a sa slicnin stavom da se ne pravimo gluvi a da proganjamo nikove na forumu sa slicnim stavom .Kapiram da je lakse .Toliko Od mene i ziveo nam PARTIZAN .Cuvajmo ga a
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.118
Локација
Žrnov
@Kezmanica Nemoj ti druze da ne pises zbog mene i meni slicnih.
Ja idole nemam i ne odredjuje mi niko, niti onomad DV, a ni Želimir danas, šta ću da mislim.Nije problem olakšati dušu. Problem je stavljanje poluistina i zlonamerno kreirani kontekst.
Ne možeš očekivati da i ostali ne olalšaju dušu :buhaha
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
@Kezmanica Nemoj ti druze da ne pises zbog mene i meni slicnih.
Ja idole nemam i ne odredjuje mi niko, niti onomad DV, a ni Želimir danas, šta ću da mislim.Nije problem olakšati dušu. Problem je stavljanje poluistina i zlonamerno kreirani kontekst.
Ne možeš očekivati da i ostali ne olalšaju dušu :buhaha
Zlonamerno oko Partizana nikad .A oko istina moze uvek argumentima sta je neistina Od onoga sto sam napisao .Ako Jeste uvek spreman da se izvinim .Ja imam idole to mi je moj Grobar Od 7 godina cije suze oko Partizana tesko podnosim .Svako dobro
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.078
Reaction score
4.004
Локација
Beograd
Izbegavajući što je moguće više politiku na forumu, nažalost u ovom trenutku nije moguće. Osoba koja diriguje sve u državi je u bukvalnom smislu uništila JSD Partizan.

Poslednji bastion odbrane, nekada je bio Dule, sada Željko Obradović Žoc i on mu ozbiljno remeti planove, jer ako je Duletu moglo da se zameri da je "zli Dukljanin" , da samo gleda Partizan, itd, Željka em ceo svet ceni i poštuje, em je i sa reprezentacijom ostvario nestvarne uspehe i nije baš lako nekoga koga ceo svet poštuje i 9 puta je pokrio Evropu diskreditovati.

Kada je u pitanju uprava KK-a, Ostoji će uvek na leđima biti da je deo SNS klike i od toga bežanja nema. Mene najviše nervira kod njega što toliko potencira sebe u svakom razgovoru da je to baš baš iritantno.

Da radi dobro, ako mene pitate u ovim uslovima, radi, da se "pustio sa lanca" , po meni jeste, da je sve idealno, nije, nema reči, ali nažalost došli smo u tu situaciju, tj psihopata nas je doveo da i od goreg ima gore (uprava FK) i ne znam kako, ali ako JSD Partizan ovaj aparthejd preživi, verujte mi biće uspeh.

Pogledajte šta su nam uradili u vaterpolu, kako proziva rukometni i odbojkaški klub naše selekcije, kako pedera matorog senilnog Džajića guraju u savez....

Ljudi, budimo samo svesni situacije, ništa više.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
491
Reaction score
1.758
Ljudi koji su iskljucivali grejanje Partizanu pored final 4 u Parizu i donosili odluku da Grad Beograd pomaze isto dva kluba jedan koji je 12 u ABA I jedan koji je 4 u Evropi ljudi koji si rasturili Tim koji je mogao da bude prvak Evrope te godine i uzgred odizeli Beogradu F4 licemcu EL su bilo blago Partizana . Moja stranka je Partizan ali nemam potrebu da se pravadam imam obavezu da napisem sta mi je na srcu da samo Partizanu bude bolje .Kad svi svojim imenom radnim mestom firmom gde rade iskazu svoj stav onda nek uzmu i Partizan da preko njega i na njegovu stetu se bore za urrdjenje u drzavi .Nadam se da sam Ti pojasnio stav brate GROBARU.
To se ne racuna jer su to bili neki drugi. Olako se ovde ljudi etiketiraju da su ovo ili ono, a sve iz razloga sto imaju djelimicno drugaciji ili drugaciji stav po pitanju kojim putem Partizan treba da ide. Ja sam takodje optuzen da sam sns Grobar, a vidim da se neki ljute kad im je odgovoreno u istom maniru. Jedini nacin da Partizan ozdravi je da ga politicari puste na miru, tj da se strucnim i uspjesnim ljudima prepusti rukovodjenje, bili oni privrednici ili bivsi sportisti. Ja prvi nisam isao na utakmice FK u zadnje vrijeme, ali vidim da se stvari pokrecu sa mrtve tacke. Ako imate neki bolji prijedlog kako se boriti protiv ove posasti iznesite ga, nemojte samo da kritikujete ako neko nesto pokusava da uradi. Mislim da je dolazeci derbi prilika da se protest jos vise omasovi i pokaze govnima da nas ima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja ću pokušati da objasnim šta ne valja.@

Kezmanica

Ipak je najveća poluistina da Partizan nije državni klub i da precednik nema autonomiju upravljanja njime.Ipak si svesna ili svestan toga na osnovu tvog prethodnog posta.
Čovek sa kome je autonomija odlučivanja postala opsesija na nivou diktature izradio je puteve da potpuno degradira JSD Partizan na objekat koji je neophodan za lučenje serotonina odvratne većinske populacije primitivne Srbije. Ako su ti potrebni dokazi...argumentovani-oni su svuda oko tebe
Tu se neće promeniti ništa ako je Ostoja tamo...samo gore može da bude
 
Top