Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
aj mi u top 8 da uđemo... samo je to sada važno... ne bi se bunio da budemo 8 i da prođemo na međusobnu razliku koju imamo sa Baskonijom i Žalgirisom....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.927
...a fmp zahvaljujuci i dalje teoretskim sansama "odbrani " pobedu protiv Fenera...
Nemoj slučajno neko da se zajebao pa da pokaže tabelu Gargamelu. Neka njega u paralelnoj realnosti.:D

Pih, ja počnem od 2:0, ko da dočeka 10:0 :buhaha
Jbg, tad su me povratili iz nesvesti tek na 10:0. Čim smo poveli ja patos. :D

- Možda jedan od budućih naših igrača kako se pozdravlja sa velikim Željkom :D
"Đubre" jedno, juri Željka po hodnicima.:buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.927
Teroristi, nova generacija. :D :clap

Kad smo kod terorista, evo "bombe". Ja se ponadao umro ćoravi. ;) ;-)

A evo i Monagašanina, pravi domaćin. Verovatno ga poslala žena da sačeka goste. :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ma Monako nam je najmanja briga, u Monaku je večeras i onaj što ga sudija izbacio a brižni grobari popljuvali.. ima li razloga za brigu da nas bezbožnik i tamo ne obruka :buhaha

Džejms nam je ostao "dužan" poena a sada je tu i Lojd, teško će biti braniti te šuteve preko ruke sa 9 metara... Madar je počeo na Džejmsu u Bg, videćemo večeras. Takođe pojačani su i pod košem sa onim skočkom kojeg smo mi navodno želeli... Po meni 65-35 procentualno na njihovu stranu... Al zato Pao dobijamo 100 % pred 30.000 .

Ako pobedimo "pustio nas Monako" da budemo peti pa da idu na nas...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Gdje je i šta radi @batakpudla večeras između 9 i 11?
Бићу код куће, али нећу да гледам. Шта да вам кажем, отказао сам СББ са не бих пао у искушење да гледам Спорт клуб. Другар је у Монаку и обукао је срећну плаву мајицу, али трећи што стално мрачи, није нешто много мрачио, тако да су нам шансе ту негде. Ја урадио шта је до мене. Само људи одмах да вам кажем, кад одемо у Каунас, па то морам да пратим!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Ma Monako nam je najmanja briga, u Monaku je večeras i onaj što ga sudija izbacio a brižni grobari popljuvali.. ima li razloga za brigu da nas bezbožnik i tamo ne obruka :buhaha

Džejms nam je ostao "dužan" poena a sada je tu i Lojd, teško će biti braniti te šuteve preko ruke sa 9 metara... Madar je počeo na Džejmsu u Bg, videćemo večeras. Takođe pojačani su i pod košem sa onim skočkom kojeg smo mi navodno želeli... Po meni 65-35 procentualno na njihovu stranu... Al zato Pao dobijamo 100 % pred 30.000 .

Ako pobedimo "pustio nas Monako" da budemo peti pa da idu na nas...
Taj skočko je povređen, ne igra večeras...
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd

BC Partizan TV: Partizan Mozzart Bet | raport iz Monaka​



- Možda jedan od budućih naših igrača kako se pozdravlja sa velikim Željkom :D

- Lesor pogađa trojku :)
može Majk Džejms kod nas sledeću sezonu, nerviraće nas prvih 10ak utakmica sa silovanjem trojki, dok ga Željko ne ukroti kao što je našeg kapitena koji igra sezonu života sad…
ali daj da prvo osvojimo tu Evroligu pa ćemo lako za sledeću sezonu :buhaha
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dosta je bilo vise sa kalkulacijama, ajde vise da pojedostavimo:
1. Dobijamo veceras i naravno Pao za nedelju dana
2. Hezonja sam pobedjuje Makabi, a fmp zahvaljujuci i dalje teoretskim sansama "odbrani " pobedu protiv Fenera
3. Posto smo 5. "uz pomoc Jelene Djokovic u papucama" ometlamo sa 3-0 ili eventualno 3-1 Monako
4.Logicno u polufinalu F4 vratimo ciganjikkosu za Cildresa
5.Puta Barsa pada u finalu jel nije verovatno da nas tri puta pobedi u sezoni, a u krajnjoj liniji, pusta nas Veseli

Jednostavno, zar ne?
POTPISUJEM PA KAKO GOD DA NAM BUDE! :ziveli :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top