Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.383
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To su stvari koje će se znati sutra ili najkasnije prekosutra i to ćemo objaviti ovde. Uvek smo ove i slične akcije radili 100% transparentno pa ćemo tako i ovaj put i ne želimo da ljudi uplaćuju dok se sve ne bude znalo do detalja.
Pošto već postoji određena saradnja između kluba i partizan.net na neki način, bilo bi najpravičnije da partizan net kao najveće online udruženje navijača ukoliko skupi određen novac dobije jedno mesto negde nekad u nekom odboru, odnosno bilo kakvu moć odlučivanja.
Ostoja populista bi dobio lovu i medijski spin za inovativnost, a mi bi dobili bar nekakvu satisfakciju. I u tom slučaju bih pljunuo neku lovu za ovo…
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Pošto već postoji određena saradnja između kluba i partizan.net na neki način, bilo bi najpravičnije da partizan net kao najveće online udruženje navijača ukoliko skupi određen novac dobije jedno mesto negde nekad u nekom odboru, odnosno bilo kakvu moć odlučivanja.
Ostoja populista bi dobio lovu i medijski spin za inovativnost, a mi bi dobili bar nekakvu satisfakciju. I u tom slučaju bih pljunuo neku lovu za ovo…
Ja sam za, da posle Stojančeta u FK dobijemo i jednog u KK. :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
Pošto već postoji određena saradnja između kluba i partizan.net na neki način, bilo bi najpravičnije da partizan net kao najveće online udruženje navijača ukoliko skupi određen novac dobije jedno mesto negde nekad u nekom odboru, odnosno bilo kakvu moć odlučivanja.
Ostoja populista bi dobio lovu i medijski spin za inovativnost, a mi bi dobili bar nekakvu satisfakciju. I u tom slučaju bih pljunuo neku lovu za ovo…

Ozbiljna je to stvar, ne kažem da nemamo kadar koji bi mogao da pomogne u radu u i oko kluba, lično ja za to nisam pogodan jer prosto ne umem, mada kao da je to i važno :D

Ali u toku akcije gde će se sigurno pojaviti imena ljudi sa nekim ozbiljnim ciframa, ne znam koliko značajnu sumu novca mi možemo da skupimo pa da tražimo tako nešto. A i neki drugi faktori su upitni...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.545
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ja sam za, da posle Stojančeta u FK dobijemo i jednog u KK. :D
Takodje kolega i ja se slazem, kao najbolji poznavalac kosarke (po mom misljenu i ono sto sam citao od njegovih postova) nas Stojance zasluzuje mesto u odboru. Molim unapred moderatore ukoliko do te saradnje dodje da postave anketu slicnu kao za igraca utakmice :D

Elem apsolutno podrzavam akciju, bez obzira na majcu, clansku kartu i slicno. Samo da skinemo zlo sa vrata da nas ne proziva po tv da platimo porez i nadam se da ce akcija uspeti pa da vidim o cemu ce onda da kenja.

P.S. Samo da igrace ne zabole ruke od potpisa pa ne daj boze pocnu da promasuju.:buhaha

Verujem da ce nas biti bar 20k (jedna arena) koja ce hteti majce da uzme i sa njima da ispratimo ili docekamo ekipu sa F4 kako vam lakse.
(Naravno ovo za ruke se salim, verovatno ce jednu potpisati pa po tom modelu na stampanje).
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pošto već postoji određena saradnja između kluba i partizan.net na neki način, bilo bi najpravičnije da partizan net kao najveće online udruženje navijača ukoliko skupi određen novac dobije jedno mesto negde nekad u nekom odboru, odnosno bilo kakvu moć odlučivanja.
Ostoja populista bi dobio lovu i medijski spin za inovativnost, a mi bi dobili bar nekakvu satisfakciju. I u tom slučaju bih pljunuo neku lovu za ovo…
Nikakvo mesto u odboru ne znači ama baš ništa.
Da ne govorim da osoba bi morala služiti kao glasnik jednih a morao da amortizuje gnev i jednih i drugih...Nezahvalno do zla boga.
Postoji druga valuta za koju se forum treba izboriti.
A lepa prilika da se stekne kredibilitet i da se pokaže koliko je forum "jak" je ova prilika.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Bio sam pola pola za pomoć. U smislu ko hoće i može, samo napred. Ali sada cela akcija sa majicom potpisanom i to, mogu reći ono što dugo nisam - SVAKA ČAST MARKETINŠKOM TIMU!

Ovo je primer kako se radi. Samim tim što daješ nešto za taj novac, nije "izvlačenje" novca već marketinški potez.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.383
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nikakvo mesto u odboru ne znači ama baš ništa.
Da ne govorim da osoba bi morala služiti kao glasnik jednih a morao da amortizuje gnev i jednih i drugih...Nezahvalno do zla boga.
Postoji druga valuta za koju se forum treba izboriti.
A lepa prilika da se stekne kredibilitet i da se pokaže koliko je forum "jak" je ova prilika.
Naravno da ne znači pogotovo u klubu organizovanom kao naš.
To da je nezahvalna pozicija i to stoji.
Ali to je više kozmetike radi, da postoji glas nekih navijača negde u smislu da mogu da se postave pitanja itd.
Za te stvari se obično prave posebni entiteti nevezano za upravni odbor koji imaju "moć" da predlažu i postavljaju pitanja i to je sve.
Ako ništa modernije i normalnije nego FKP gde par glasova imaju "najvernijii".
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Naravno da ne znači pogotovo u klubu organizovanom kao naš.
To da je nezahvalna pozicija i to stoji.
Ali to je više kozmetike radi, da postoji glas nekih navijača negde u smislu da mogu da se postave pitanja itd.
Za te stvari se obično prave posebni entiteti nevezano za upravni odbor koji imaju "moć" da predlažu i postavljaju pitanja i to je sve.
Ako ništa modernije i normalnije nego FKP gde par glasova imaju "najvernijii".
Apsolutno se slažem . Inače sam oduvek dojma da forum može imati ogroman impakt u sportskim sektorima.Nažalost kredibilitet za nešto što bi ličilo na grobarsko glasilo je mukotrpan proces.Ali ovi koraci kojima je forum išao ove godine nisu napravljeni ni za celu deceniju ,tako da svaka čast.

Što se tiče ove akcije (forumske) malo je zeznuto tražiti individualno majice i članske karte a daješ sumu u ime Partizan.net.
Ono što bi moglo biti kao ideja je da se napravi spisak pre 19.aprila ko želi preko foruma uplatiti sumu?
Sa tom okvirnom informacijom čuti se sa nekim iz kluba i ostaviti prostor njima da daju predlog.
-Može recimo biti i neka serija u dogovoru sa klubom da košta 5000 din a gde stoji na majici Partizan.net i sl.
Mogu oni dati "template" nekom sa foruma koji će izraditi...
Mislim sigurno je da nisu alergični na pare...pa će na pitanje da li može...biti "Ma sve može"
Ali bilo bi glupo propustiti priliku da ako već forum krenuo sa nekom inicijativom da naiže na odgovor od ostalih članova negde 21...e ja već naručio.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Meni je i dalje nejasno kako klub sa jadnim prihodima dovodi kampaca, a mi moramo da skupljamo pare za porez u sezoni u kojoj imamo apsolutno najvece moguce prihode... Ne moze da postoji projekcija prihoda pre pocetka sezone koja je mogla biti bolja od stvarnih prihoda.

Sustinski je samo neko procenio da u skladu sa rezultatima takva akcija moze da prodje bas sada. Pa da kapitilaziraju na dobrim rezultatima. Mozda je neko i zamolio ortaka vodju drzave da prokomentarise kako bi mogao da organizuje akciju...

Za Partizan sve, od Partizana nista? Bas nista?

I voleo bih da podsetim da svaki gradjanin ove zemlje na svaki dinar koji zaradi, jos jedan zaradi i da drzavi. Apsolutno svaki koji je u radnom odnosu i zaradjuje manje od 3.5k eura! Ako to nije dovoljno za finansiranje vrhunskog sporta onda neka mi puse kurac. Za mene je ovo samo nastavak drkanja grobara, a posto smo postali pickice koje ne mogu jednog vucelu da oteraju onda ne mogu da krivim nikog osim nas... Jel razmislio neko da cak da je ovo potpuno ispravna prica i sve ide stvarno za porez, da li ce nasilnik da prestane kada mu se popusti?

A ako neko hoce da pokaze da je forum "jak", evo nek se uvede inicijativa da mi sa foruma skupljamo pare samo u slucaju vracanja Duska da radi sa decom... Posto pickousto govno to nikad ne bi dozvolilo... Pa da vidimo kome zapravo dajemo pare i kome se ocitava.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Podrzavam akciju preko foruma.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

@Mandragor


Sve si lepo ispričao i sve si u pravu.
Pretpostavljam da je tvoja inicijativa -predlog "dajem pare ako..."
Svakako sam učesnik i tvoje fondacije.



Najviše bih voleo kao što sam već pisao da postoji fondacija "Vučiću Pederu" i eto prilike da se ureže u parket .

Ovde u ovom slučaju se o mom slučaju (pošto si "jak forum" izveo iz mog posta) ne radi o inicijativi dajem pare za plaćanje poreza,već o dve stvari:
-Kupovini onoga što potražuješ...Ako te žena danas terala da kupiš prašak za pranje tako mene unutrašnji naboj tera da kupim majicu sa potpisima.
i pod 2 ...nekom vidu strategije da forum dođe do nekog osnova da dobije neku jačinu da može uopšte i pomisliti da nekom udari ultimatum...A tek da dođe do stepena da neko iz sportskih društava zadrhti...ihi...Toliko koraka mora odraditi.

Svakako postoji kod nekog i ta neka prebojenost osećaja da pomažeš da klub zaradi ,plati porez ili da Ostoji plati presađivanje kose...
Iskreno zabole me kurac...neka rade sa parama šta god žele
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ovaj forum konkretno je jedan od najzivljih u celoj zemlji i jako sam zahvalan sto je opstao, sto postoji i iskreno se nadam da ga nije moguce zatvoriti kao rsb.

Ne bih potcenio uticaj na siru grobarsku zajednicu. I sa te strane bilo bi dobro imati neku vrstu uticaja na klub.

Ali, cela akcija je sprdanje sa inteligencijom. Sto nismo skupljali ovako aktivno na forumu za Duska? Bilo je raznih diskusija, ali ne secam se ovakvog marketinga od urednistva... Pa posebna tema. Za Partizan sve i tako to... Kao, pre ćemo ostoji pare da damo, nego Daniloviću onomad? Mnogo smo mi poleteli zbog Zoca i slepi smo pored ociju. U mesec dana, po necijoj zelji, ova ekipa moze da se raspadne... Koliko god mi uplatili za porez. I koga god Zoc natako na kurac posle i sta god rekao.... A to sto ce orbanov projektic da igra LS to nema veze, u top8 smo, i smena Perkunica nema veze, Duska smo odavno zaboravili, idemo po EL... E moja grobarijo napacena... Cojstva jos i imamo, al nas junastvo jebe...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top