Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
Nadam se da Naneli i Exum ne mogu da ponove onako los mec . Samo da Panter ne izgori zbog zelje za osvetom, mene toga najvise strah . Ako bismo nekako rano iznudili faul , dva Tavaresa moglo bi odmah da ode na nasu stranu , znam da je lako reci ali mozda po cenu blokade, izgubljene lopte probati par puta . Nadam se da ce Zoc to sve fino da sredi, imamo sansu ! :)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
OGROMAN uspeh je već napravljen, iako nam ostaje gorčina svima zbog svih dešavanja nakon 2-0 u Madridu, ali nema mesta za jaukanje i šta bi bilo kad bi bilo, izgorili smo i to je to. Ove dve u BG bi bile podjednako tesne i da smo kompletni, možda bi isto išli nazad u Madrid. Medju najjačih 8 ekipa smo u Evropi, uzhakmica nas deli od 4, a prethodnih 10 godina smo bili na aparatima. Ali kad smo ceć tu, daj da završimo tamo gde je zapisano i gde moramo.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Da smo imali navijače ove 2 utakmice, možda bi nešto i uradili.

Veća su bruka bruka bili navijači u zadnja 2 meča (tu mislim i na jedne i na druge) nego Nunali i Exum sa svojim procentom iz igre.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Nisu spavali, nisu isli na posao, od velike tuge i zalosti... Mnogo su patili, sati i sati bez sna, podocnjaci do poda, sad imaju dva muda na obrazima i dva u gacama... Stres je to...

Da me neko pogresno ne shvati, lepa ideja je bila eventualno 8 minuta za svaku zrtvu po jedan minut...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Meni nije bas najjasnije zasto se toliko pljuje navijanje na ove dve utakmice.
Navijanje na drugoj je prosto neukusno komentarisati, s obzirom na okolnosti.
Navijanje na prvoj utakmici je obezbedilo upravo ono sto je trebalo, a to je nesnalazenje Realovih igraca na pocetku i +12 za nas.
Ocekivanje da ce igraci Reala 40 minuta biti paralisani zbog navijanja, i da sve vreme nece moci “vola da ubodu” nije realno.
Real je i posle 2:0 za nas bio favorit pre svega sto neigranje dva nasa najbolja igraca nismo mogli nadoknaditi, makar svi prisutni na utakmici ostali bez glasa.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ili ne dolaziš na utakmice, ili si glup.
Ne znam šta drugo da ti kažem...

Sve što je moglo pogrešno da se uradi na tom meču, odrađeno je.
Jedno od najgorih navijanja ove godine.
A imaš 25k ljudi u hali, možda i više...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Ili ne dolaziš na utakmice, ili si glup.
Ne znam šta drugo da ti kažem...

Sve što je moglo pogrešno da se uradi na tom meču, odrađeno je.
Jedno od najgorih navijanja ove godine.
A imaš 25k ljudi u hali, možda i više...
Majstore, na utakmice dolazim od prve Divceve sezone u Partizanu.
Ja stvarno ne znam sta te je u mom postu navelo da vredjas, i iskorosticu priliku da ti se izvinim ako sam nehotice necim izazvao takvu tvoju reakciju i zamolicu te, najiskrenije, da u komunikaciji, barem sa mnom, izbegavas uvrede i diskvalifikacije.
Grobari smo i ti i ja i nema potrebe da u razmeni misljenja komunikaciju spustamo ispod svakog nivoa.
Ziv bio, i da popijemo pivo u Kaunasu.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ni ja ne znam koji je kurac ljudima. Stalno kenjamo kako nismo isti, i kako, za razliku od cigana, ne gajimo jednoumlje, a onda napusimo svakog ko ne misli isto kao vecina.

Da, i ja msilim da je navijanje bilo vecinski sranje, ali ne mora svoj stav uvek da se brani argumentom napusavanja kurca.

Ovamo, u hali, prozivamo ljude koji jebu majku Musu i ostalim protivnickim igracima, kako to nije fino, a svoje ljude, druge navijace Partizana, cemo uvek najpre oterati u tri lepe picke materine.

Da se osvrnem i na to, da ne budem nedorecen. Izuzev bivsih igraca, trenera i drugih ljudi koji su zasluzili, smatram da svakom protivnickom igracu treba jebati majku. Dok traje utakmica. Posle toga mi se jebe za njega. Jednostavno, hocu Partizan da pobedi i to je to. Ne po svaku cenu, naravno, ali ne znam zasto bi se ljudi zgrazavali na jebanje majki Musi i ostatku onih spanskih cigana (ne govorim ovde o klanju i drugim glupostima).

Valjda treba da budemo najtolerantniji prema nasima, a ne obrnuto. Opet, da ne budem nedorecen, ovde ne mislim na ljude koji se pojave na forumu za koje je ocigledno da su cigani i/ili neki SNS botovi.

Da dodam za kraj, tvrdim da bi sa vecinom ljudi koje napusite uzivo popili 2 gajbe piva, pricali o Partizanu i jebali majku ciganima. Na stranu to sto ton dijaloga uopste ne bi isti.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Majstore, na utakmice dolazim od prve Divceve sezone u Partizanu.
Ja stvarno ne znam sta te je u mom postu navelo da vredjas, i iskorosticu priliku da ti se izvinim ako sam nehotice necim izazvao takvu tvoju reakciju i zamolicu te, najiskrenije, da u komunikaciji, barem sa mnom, izbegavas uvrede i diskvalifikacije.
Grobari smo i ti i ja i nema potrebe da u razmeni misljenja komunikaciju spustamo ispod svakog nivoa.
Ziv bio, i da popijemo pivo u Kaunasu.
Izvini tebra.
Malo me je ovaj umobolnik izbacio iz takta.
A malo je do toga što smo mi zbog tog lošeg navijanja izgubili taj meč.
Osim prvih nekoliko minuta navijanje nismo imali. I najviše je bila kriva tribina. Generalno tribina je ove godine losa većinom.
Ali zadnjih nekoliko su baš ocaj.
Kao da nisu svestni sta se desava oko njih, u nekom svom svom univerzumu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Ni ja ne znam koji je kurac ljudima. Stalno kenjamo kako nismo isti, i kako, za razliku od cigana, ne gajimo jednoumlje, a onda napusimo svakog ko ne misli isto kao vecina.

Da, i ja msilim da je navijanje bilo vecinski sranje, ali ne mora svoj stav uvek da se brani argumentom napusavanja kurca.

Ovamo, u hali, prozivamo ljude koji jebu majku Musu i ostalim protivnickim igracima, kako to nije fino, a svoje ljude, druge navijace Partizana, cemo uvek najpre oterati u tri lepe picke materine.

Da se osvrnem i na to, da ne budem nedorecen. Izuzev bivsih igraca, trenera i drugih ljudi koji su zasluzili, smatram da svakom protivnickom igracu treba jebati majku. Dok traje utakmica. Posle toga mi se jebe za njega. Jednostavno, hocu Partizan da pobedi i to je to. Ne po svaku cenu, naravno, ali ne znam zasto bi se ljudi zgrazavali na jebanje majki Musi i ostatku onih spanskih cigana (ne govorim ovde o klanju i drugim glupostima).

Valjda treba da budemo najtolerantniji prema nasima, a ne obrnuto. Opet, da ne budem nedorecen, ovde ne mislim na ljude koji se pojave na forumu za koje je ocigledno da su cigani i/ili neki SNS botovi.
Navijanje je bilo vrlo dobro u 1/4...očajno u 2/4 ... pred kraj treće je bilo bolje i življe ali ništa posebno do kraja...
Mislio sam d aje diskusija o navijanju završena, al kad smo već na temi...organizovani kao da ne kapiraju da u ovakvim tekmama nema mesta njihovim tužbalicama i pomenima, nema mesta pravdi za grobare itd.
Nisam nikad bio na strani nijednog "vođe" niti me bilo briga ga neku frakciju... ali neke bivše vođe, da ih ne imanujem, su baš znale da vode navijanje na basketu... ovi danas npr. krenu pesmu neku u sred opšteg haosa, kad je egal, kad se lomi(ne ometaju protivnima gotovo nikad sem pred kraj tekme, već fudbalski navijaju kao da ih je briga za teren i bez obzira šta se dole dešava)....nadglasaju ih svi u hali žvižducima protivniku i hukom..nastave da pevaju, ne čuju se...stane huk, oni umesto da prozovu sve da navijaju sa njima počnu da navijaju između sebe. Ovo je samo primer kako često promaše momentum tekme, i često ne iskoriste trenutak da dovedu halu do ludila, jbg naučiće.
Pričali su ljudi ima i do pozera, do ljudi koji bi da su tu eto da bi bili tu, do pozorišnih gledalaca koji presede celu tekmu i ćute...ali... ništa to nije problem kada je sinergija dobra...mora malo da s eide na "nebitne" u ABA da s eto napravi...

Efes, Olimpijakos, Makabi u EL i Pokojnica u ABA je navijanje bilo odlično...pogotovo ko je bio na Efesu je video kako to izgleda kad se pojave grobari iz prkosa ne znajuči ni sami čemu tako prkosni puni energije, ludila i ljubavi prema Partizanu... tu su ljudi bukvalno svojom željom i navijanjem gurali tim ka pobedi.

Namerno nisam navodio primere u kojima je bilo očajno, tri četri tekme...ali RM je sve u svemu u prvoj tekmi koju ću jedinu komentarisati bilo dobro, ali za PO mec prosečno za naše standarde, osim prve četvrtine u kojoj su pritisak i buka bili neverovatni. Biće to samo bolje u PO ABA. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top