Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Mislim da je odluka od strane nas doneta uz saglasnost velikog broja ozbiljnih likova kojima je crno-bela boja u krvi! Pri tome ne mislim samo na osobe iz SD Partizan.
Da li je to samo moja zelja ili se zaista radi o tome, ali imam utisak da je neko procenio da je krajnja instanca za resenje ovog svega CAS a mi tome odavno tezimo.
E tu bi se sljam i ljudski talog olicen u cz i fmp sasuo samo tako. Tu bi se otkrile sve malverzacije, prevare a pre svega nesporan sukob interesa dva kluba istog vlasnika u jednoj ligi!!! Tu bi im i titule bile upitne. A Evroliga sa na celu znamo koga (kosarkaskog Boga), samo posmatra i ceka!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
495
Reaction score
2.748
Savic je na dobrom putu da mu oprostim sto nas je krajem 80ih i pocetkom 90ih taslacio sa Jugoplastikom/POPom 84, i tako mi kao djetetu nanio prve navijacke traume.

Jedino sto me pomalo brine je da prvo Zeljku, pa onda i strancima ovaj cirkus gdje se ne zna ni kad se igra ne dodije i da ne odluce da dignu sidro zbog toga. No, ovaj Nanelijev tvit je ohrabrujuci.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Апсолутно ме није брига ко је заслужан за овакав јебитачан одговор. Само знам да ћу да заспим као јагње и то са кезом од ува до ува...
Овакав одговор ми је раван освајању Аба лиге!!!
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
229
Reaction score
1.186
Ponoc vec je prosla , a saopstenja iz predgradja jos nisu dosla...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Odgovor je dobar i drago mi je da Savić pokazuje da nećemo sve prećutno prihvatati. I dalje ne vjerujemo da ćemo se izboriti za "naše" datume, jer direktor lige na kraju odlučuje. A svi znamo čiji je on čovjek.

Dan tamo ili ovamo nam ništa, u suštini, ne znači, ali smo barem pokazali da imamo kičmu. Neka to Žocu i igračima bude dodatni motiv za finale.
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Једина већа катастрофа од прихватања термина 13.06. одмах би била да исти прихватимо након неког притиска који ће уследити после овог писма Савића. Јасно је да овај пут морамо да играмо до краја без обзира на последице, кад смо већ заузели овај став. После овога, ако се буде играло 13.06. то је равно апокалипси. Реално, ништа нам није значило, али заузели смо став и ја то апсолутно поштујем и подржавам. Сваки потез који за промил скрати живце и живот НЧ је добар потез. Али сад нема назад!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
Svaka čast Zokiju Saviću za komentar.
Ono što se da zaključiti na osnovu medijskih tekstova i komentara je da kompletna botovska struktura radi za pudlu u ovom momentu.
Znači svi mediji bez izuzetka daju članke u kojima pominju da Partizan ne prihvata nove termine. U komentarima na svim portalima Zorana Savića prozivaju kao Bosanca koji nema nikakve veze sa Srbijom, a Partizan da ide da igra Hrvatsku ligu. Da smo ustašija i tome slično. Konačno su se svi mediji sa svakog političkog spektra složili u nečemu i očigledno kad se napada Partizan nije bitno ko ga napada.
Ovakav poltronski i neobjektivan medijski svijet podržan od većinske Srbije treba nešto da mijenja u sistemu ako vlast padne. Bukvalno kad se usudim da pročitam portale uvijek moram doći na partizan.net da bih provjerio jesam li i dalje psihički dobro.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
213
Reaction score
2.129
Локација
Skopje

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Savic je na dobrom putu da mu oprostim sto nas je krajem 80ih i pocetkom 90ih taslacio sa Jugoplastikom/POPom 84, i tako mi kao djetetu nanio prve navijacke traume.

Jedino sto me pomalo brine je da prvo Zeljku, pa onda i strancima ovaj cirkus gdje se ne zna ni kad se igra ne dodije i da ne odluce da dignu sidro zbog toga. No, ovaj Nanelijev tvit je ohrabrujuci.
Nase ljude "radi" ovaj haos a Zeljko je, sve i da nije nas, radio u Grckoj 100 godina gde je bilo 3x gore nego ovde...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.372
Reaction score
2.045
Локација
Gde god ti da igras...
Ali naslov "Aba nece promeniti odluku" Pa to bi trebalo da znaci da ce se igrati po ranije utvrdjenom terminu 12. A u tekstu se misli na 13?? Nazalost bice 13 jer sta drugo ocekivati od Vojinovica?? Ali mozda je to i dobro, raste inat siguran sam kod nasih igraca. Na*ebali su!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.251
Sve manje više očekivano, mi smo izneli svoj stav, čim se istog minuta nije pojavilo saopštenje iz predgrađa bilo je jasno da oni znaju šta će se desiti.

Sad, kao što je već par ljudi navelo, nama dan gore-dole ne menja nešto preterano stvari. Mislim da se namerno pravi cirkus kako bi sutra fmp 1, 2, 3... 5 imali odličan razlog da napuste ABA ukoliko im nešto ne bude po volji (tipa ostanu bez titule ili mesta u EL). Mi moramo da usmerimo sav fokus na podršku ekipi i da ne dozvolimo da nas govna izbace iz takta, a znamo svi da su spremni i da planiraju. Imamo prenost domaćeg terena, hajde da je zajedno sa momcima na terenu i Željkom odbranimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top