Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.397
Reaction score
11.483
Локација
underground
Nema se sta komentarisati kosarka jer ovo nije ni bila kosarka, pri cemu napune faulovima nas koji je igramo i ne one koji igraju hrkljus. Valjda je sad jasno kome nije bilo do sad , koliko je vazno bilo osigurati prednost domaceg terena. Ne ocekujem nista bolje ni u cetvrtoj i samo boga molim da se niko me povredi jer su i na to isli sinoc.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.964
Reaction score
21.963

Drasko Markovic navijac drugog kluba :D
Jebote, prvo sam morao da proverim da nije neka parodija. U milion evra da ce nebeski narod ovo lagano da proguta i prihvati kao istinu
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
302
Reaction score
2.686
Локација
Beograd
Isto važi ovdje kao i za fudbal, identično. Svi što bi trebalo da pričaju oko Partizana ćute, a mi sad treba da se svađamo sa ljudima na ulici ili na Internetu. Kako ja da odbranim Partizan ako se moj glas čuje dva sprata u zgradi maksimum? Jedino što svi mi odavde možemo da uradimo je da idemo sa masom sličnih ljudi, protesti i hala ili stadion, bojkoti i to je to.
Zato kažem dok oni koji treba da pričaju ćute, svako nađe razlog, mene ne interesuje traženje alibija. Izašli smo i igrali pod ovakvim uslovima i čestitali protivniku na kraju. Komentarisaću igru jer je to jedino što ostaje. Suđenje je bilo isto kao u finalu Kupa i tada smo mi izgubili, a ne oni dobili. Tako je i sad bilo. Nadam se da smo izvukli pouke i da znamo šta mora dalje da se radi. Ono cimanje Nanelija je pravi pokazatelj da fizički oni našim igračima ne smiju ništa i da ne treba da se plaše bilo čega. To je samo majmunisanje grupe divljaka koje treba staviti na ignore.
Lažem, ima još jedna stvar koju možemo da uradimo. Bojkot kompanija.
Arena sport, Telekom i sve firme koje sponzorišu ćoravog treba da se stave na crnu listu navijača Partizana. Ali, ne ovako pojedinačno, nego organizovano da se pozove. Zbog nepoštovanja kluba za koji navijamo...
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
451
Reaction score
1.682
Sudjenje lose, ali mi je licni utisak da su vise osteceni nasi bekovi nego Alen i Lesor. Alen vrlo cesto ulazi u probleme sa licnim na potpuno isti nacin, bez obzira ko mu sudi. Kad se iskontrolise, onda pokida i bude jedan od nasih kljucnih igraca. Ali, jebemu misa, zar bas mora da napravi faul nakon naseg promasaja kad su oni vec osvojili loptu i kad od kontre nema nista? To govorim zato sto nisam siguran da cemo dobiti mnogo bolje sudjenje ni u ostatku serije. Daj Boze da je ovako samo zato sto se igra u njihovoj rupi (mada me za Pionir vezu mnoga lijepa sjecanja prije nego sto se igralo u Areni).
Atmosfera - ciganska i primitivna, sto se od njih i moze ocekivati. Razumijem da je toliki izliv primitivizma od strane pavijana iz publike uticao na nase igrace. Vezano za to, koliki moron moras biti da vikanje 'Kosovo je Srbija' smatras nekim velikim buntom (zbog kojeg se, kao, forsira Partizan kao drzavni projekat, ili neka slicna umobolnost koju oni prosipaju) ili doprinosom nekoj "visoj stvari".
Jedino sto ja jos ne videh taj mec sa se iskontrolisao. Obožavam ga ,ima sve predispozicije da postane top igrac, ali koncentracija retko kada postoji..
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.964
Reaction score
21.963
Jedino što svi mi odavde možemo da uradimo je da idemo sa masom sličnih ljudi, protesti i hala ili stadion, bojkoti i to je to.
Jeste i treba, uvek treba protestovati i to je najmanje sto mozemo da uradimo mi normalni. Samo, da se ne zajebavamo i ne zanosimo, imam ja jednog brata malo daljeg, simpatizera cigana, koji je bio na svakom protestu, koji je inace skroz ok lik koja god tema da se zapocne, sa kojim sam se zapio ranije hiljadu puta. E taj isti lik ne vidi nista lose i nesportski u onom sinoc. A taj lik je blaza varijanta.
Jednostavno je, ova zemlja je osudjena na propast i treba da propadne. U onoj masi od koliko vec hiljada ljudi koji protestuju, ko zna koliko njih su maloumni cigani koji samo nisu stigli da progovore. Jedva cekam da odem negde u tri picke materine odavde.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.327
Reaction score
16.336
Локација
Beograd

Daksa

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2023
Порука
3
Reaction score
13
Локација
Beograd
Isto važi ovdje kao i za fudbal, identično. Svi što bi trebalo da pričaju oko Partizana ćute, a mi sad treba da se svađamo sa ljudima na ulici ili na Internetu. Kako ja da odbranim Partizan ako se moj glas čuje dva sprata u zgradi maksimum? Jedino što svi mi odavde možemo da uradimo je da idemo sa masom sličnih ljudi, protesti i hala ili stadion, bojkoti i to je to.
Zato kažem dok oni koji treba da pričaju ćute, svako nađe razlog, mene ne interesuje traženje alibija. Izašli smo i igrali pod ovakvim uslovima i čestitali protivniku na kraju. Komentarisaću igru jer je to jedino što ostaje. Suđenje je bilo isto kao u finalu Kupa i tada smo mi izgubili, a ne oni dobili. Tako je i sad bilo. Nadam se da smo izvukli pouke i da znamo šta mora dalje da se radi. Ono cimanje Nanelija je pravi pokazatelj da fizički oni našim igračima ne smiju ništa i da ne treba da se plaše bilo čega. To je samo majmunisanje grupe divljaka koje treba staviti na ignore.
Lažem, ima još jedna stvar koju možemo da uradimo. Bojkot kompanija.
Arena sport, Telekom i sve firme koje sponzorišu ćoravog treba da se stave na crnu listu navijača Partizana. Ali, ne ovako pojedinačno, nego organizovano da se pozove. Zbog nepoštovanja kluba za koji navijamo...
Pisati svakoj od tih kompanija. Bombartovati im inboxe, marketinge, ..
makar da ih smaramo
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.125
Reaction score
4.221
Локација
Beograd
Ono sinoć je bio linč u najavi. Ako klub ne reaguje i ne postavi tri pitanja:

1. Zašto se hala nije ispraznila?
2. Iz kog razloga žandarmerija koja u Areni kao bele medvede čuva gamad, sinoć nije to isto radila igračima Partizana, već su nestali iz hale bukvalno kada je bilo najgore?
3. Gde je sada to odgovorno novinarstvo i gde su pitanja o svemu što se dešavalo sinoć?

Ako ste mislili da je dno sve što su do sada radili, mogu i gore. Ono skandiranje "Jabusele, Jabusele" je nešto što ni od njih nisam očekivao. Dno, dna.

Što se same utakmice tiče, sve staje u ovo: Smajli, Egzum 3, Lesor, Ledej 2. To je kraj prvog poluvremena. Kada navodno pičkica da brojem 33, drukara, pada kao da ga je Ledej udario, mislim Branko Lazić, sa klupe uleće u teren i maše peškirom ka sudiji uz salvu uvreda. Tehničke, naravno nema... Četvrta će biti još gora, to je problem.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.079
Reaction score
4.329
Локација
Humska 1
Jbg, makar su ovi izbacili tekst o ovoj spodobi, nigde više.


Izbacili i za pudlicu. Neka gleda vrhovni kako se neko tamo sprda s policijom. Kapiram da ni on ne moze ovako da ih postroji, natera, naredi, kako god...

 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
31
Reaction score
79
Локација
Topolska 18
sto se tice kosarke, Lesor i Smajli standardno prave te "glupe" faulove, znaci brate ako vidis da ne mozes do skoka, ili je vec uhvatio loptu, pusti protivnika, nemoj da cackas po rukama, dobijas faul lagano, pogotovu u ovim uslovima, Smajli faulira Petruseva a ovaj vec otisao, pusti ga jebeno, samo dobijas bezveze faul i kanalis ekipu, znaci to mi ide na zivce opasno, ok da napravis pametan faul ali ovo je sve bilo bezveze, sad za ove faulove u napadu i u postavljanju bloka to moze da se diskutuje naravno, Slabo smo spustali dole na Lesora dok ga je cuvao Mitrovic, ne znam zasto, pa ne mozemo sve koseve dati spolja i iz suta za 3, a plus sto tako moze da se iznudi i neki faul, ali avaj... pogubili smo se u drugom poluvremenu zbog tog pritiska i dozvoljene rukometne odbrane, standard... a oni se bune na svaku jebenu sudijsku odluku, odvratni Lazic, njihova legenda, napravio je 20 faulova, kad mu se sudi nesto, odmah napusava sudije i pravi se tenzija, naravno tehnicku nije dobio nijednom...
a sto se tice ovih nekosarkaskih stvari, sere mi se od ove drzave i od cigansko-covicevskog spinovanja, znaci odmah su okacili sliku Madara kako pokazuje srednjak i kao to je isprovociralo incidente i Naneli da je pljunuo onog majmuna, a nije uopste i sad ce to da se forsira u medijima kao okidac... a naravno ne kaze se zasto su Madar i Naneli to uradili, tj. sta je gamadija uradila pre toga... ovo sam ocekivao standardno, sa ovim njihovim svinjskim glavama sto su rasporedjeni pored terena, a onaj debeli gmaz Jug Radivojevic ako se ne varam sedi tamo iza kosa par mesta od Covica, on mi posebno ide na kurac kad ga vidim tamo da skace i psuje nase igrace i sudije, a ima ih jos eminetnih tu sigurno, odvratna ciganska gamadija, znaci molim samo nase igrace da osvoje ovu Aba ligu i da im se useru u zivot vec jednom u ovoj jebenoj drzavi u kojoj Covkentije napusava zandarmeriju i pravi pritisak i laze i spinuje po emisijama dobro poznatih televizija...
ovo je zlo, gde mi zivimo...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
314
Reaction score
1.471
Локација
Čačak
Jbg, makar su ovi izbacili tekst o ovoj spodobi, nigde više.

Makar to, ali nisu ni oni ništa bolji što se tiče ostrašćenosti... nažalost
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.466
Reaction score
4.900
Ako (ne daj Bože) dođe do pete utakmice, ta se utakmica neće završiti. Gađaće ako treba sa svoje klupe svoje igrače i napustiće halu. Kao da još niste svesni da imamo posla sa gnjidom koji ima moć da izbaci žandarmeriju iz hale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top