Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.854
Njih i najvise boli to sto mi imamo nekog kao Zeljka, za razliku od Uvalina, Nikitovica, Jakovljevica, Karadzica itd.

Da je 2-0 bilo za njih, da smo mi imali u ekipu Vrapce, Tomice i Sinadinovice , uopste oni ne bi isli do tu meru da upadaju staklenim flasama i pretili na parketu.

Ovako ih boli, a tek ce da ih boli kad se jednog dana vrati BB, Lucic i dodju jos bolji stranci ( ako je uopste moguce ).

Mozda ce oni docekati i to vreme, a mozda i nece, ako resi Zeljko da ih ugasi, mada ne brinem se ja za njih, tu su oni da se fuzionisu sa Spartakom iz Subotice ili Vojvodinom Srbijagas.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.539
Локација
Novi Sad

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.090
Reaction score
4.079
Локација
Beograd
Ja kao neko ko gleda afirmativno na bitisanje OM u klubu od akcije sa skupljanjem para za porez i samog konačnog bilansa na kraju i ovog sada gde mi apsolutno ništa ne radimo (čuj traže zabranu za 2-3 lika) ozbiljno se bojim kolaboracionizma OM... I dalje je to meni više boljih stvari nego loših, ali da ćutiš posle svega sinoć, a sam Željko kaže da je to već viđen scenario, to ne može nikako da se oprosti.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.953
Po meni g.Zeljko Obradovic nije treba da spreci ekipu da ode kad je bio onaj prekid drugi put…sad u cetvrtoj lepo treba da povuce ekipu i kaze da staje u zastitu svojih igraca ,dok se ne steknu regularni uslovi za igru-ne izlazimo na parket!
Jer ovo u pioniru nije normalno,ovo nema nigde..
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Jbg, makar su ovi izbacili tekst o ovoj spodobi, nigde više.

Više Javno Tužilaštvo je podnelo Krivičnu prijavu protiv ovog mandova...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.775
Reaction score
19.411
Локација
Nickname

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.939
Reaction score
21.719
Saša Pukl, Matej Boltauzer i Josip Radojković
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ostoja smradu jedan glibavi, da mi moramo ovdje da pisemo na stotinama komentara sa okacenim slikama i screenshotovima da bi se po neki novinar udostojio da pruzi realnu sliku one sinocne fantasticne atmosfere.

U usta te jebem olosu jedan poltronski.

@danijels

Jbt covjek na celu HR-a drzavnog Telekoma. E zamislite onda kakva mu je tamo metodologija i procedura rada. Slika i prilika naprednjacke Srbije.

P.S šone u dresu nede zvani pakao izbacio koji navija za drugi klub izbacio zandarme sa parketa.
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.492
Reaction score
13.462
Локација
tamo daleko...
Ostoja je ipak, znali smo i ranije, ali nada umire poslednja, jedna najobicnija podanicka i oportunisticka picketina. Jebao ga vucic i on njega.

Mogao bi Partizan.net da ga upita o ovom cutanju na pokusaj linca. Plus cutanje o sudjenju, koje je bilo sramotno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top