Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.937
Reaction score
21.709
Uopste se ne bih iznenadio da kazne Nanelija. Mi smo upali u neku 6. sezonu zone sumraka i zivimo u istoj sa najvecim idiotima u istoriji planete zemlje. Ja ne mogu da citam sta pisu govna jer ne mogu da se nerviram i gubim vreme, ali to je sad vec preplavljeno pricama 100% kako je Partizan kriv, kako su Madar i Naneli krivi. Kao u fudbalu, pokradu pun kurac utakmica ali Milijas nije bio u ofsajdu pre 350 godina tako da je opravdano. Najgori paralelni univerzum zivimo.
Sve u svemu ja mnogo volim i verujem u ovaj tim. Verujem i ocekujem da cemo i pored svega osvojiti titulu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ma, zezam se, sarkastican sam. Ako se tako nesto desi, a mi prihvatimo i izadjemo posle toga na teren, ja prestajem da pratim ovo sto se zove kosarka. Ako mi sami sebe ne budemo postovali, sto bih se ja nervirao i pratio to...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Nas klub ce pametno da odcuti, kao i uvek bez talasanja, proverena taktika koja nam uvek donosi dobre rezultate...

Samo ste za neko talasanje, dokle vise?!?


Ok, jesu vredjani, pljuvani i gadjani igraci kk Partizana
Ok, jeste vredjan trener kk Partizana
Ok, jeste vredjan sportski direktor kk Partizana



ALI (Muhamed) nije vredjan
PREDSEDNIK DRZAVE !


Tako da, nema razloga da se oglasava npr. predsednik kk Partizana.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Ако постоји и последњи промил правде на овом свету, не само у спорту него у животу, ова група момака ће освојити титулу.
Ако пак не постоји, што је из много разлога веома вероватно, неће од ове сезоне остати ништа више од сећања на лепе тренутке које су нам Жељко и они више пута приредили.
И, што је најважније, подебљали су неизбрисиво линију која дели нас од оних других. На крају крајева, јебеш АБУ, јебеш КЛС, јебеш пудлицу, јебеш Остоју. Важан је само Партизан.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Upadne okupator u vaše selo. Dođe ti pred kuću i krene da maltretira ukućane. Ti se boriš koliko možeš, svi u kući se biju, ne daju na sebe. Okupator je prejak, trenutno je gazda, ali svi u kući ga mrze, dalje se bore i čekaju momenat za osvetu.

Imaš retardiranog komšiju. Mrzi te iz dna duše. Imao je uvek utiacaja u selu, ali je duhovno i materijalno siromašniji od tebe jer je glup. On okupatora nije dočekao puškom, već pogačom i solju, sina je odmah obukao u njihovu uniformu, a žena mu je okupala 17'godišnju ćer i ponudila je za geng bengovanje. Sve u želji da te konačno pretekne. Prethodno je promenio i prezime, odrekao se istorije i đedova.

Prošlo je par godina i taj moron shvata da ćeš u završnom obračunu opet biti bolji od njega. Njegove zakržljale ganglije ne mogu da prihvate takav scenario. On se pita zbog čega su mu jebali decu, ugasili istoriju i obrukali do kraja (ako je i moglo biti većeg brukanja od samog njegovog postojanja).

Sad te mrzi još više, zato što si čist, što znaš ko si i što je shvatio da kučke i jajare niko ne ceni, ma koliko se upinjali. Zato želi da te nema. E zato će da dobije kurac tvrd pre nego crkne od muke.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.267
Reaction score
15.991
Локација
Beograd
Uopste se ne bih iznenadio da kazne Nanelija. Mi smo upali u neku 6. sezonu zone sumraka i zivimo u istoj sa najvecim idiotima u istoriji planete zemlje. Ja ne mogu da citam sta pisu govna jer ne mogu da se nerviram i gubim vreme, ali to je sad vec preplavljeno pricama 100% kako je Partizan kriv, kako su Madar i Naneli krivi. Kao u fudbalu, pokradu pun kurac utakmica ali Milijas nije bio u ofsajdu pre 350 godina tako da je opravdano. Najgori paralelni univerzum zivimo.
Sve u svemu ja mnogo volim i verujem u ovaj tim. Verujem i ocekujem da cemo i pored svega osvojiti titulu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ako dođe do pete, što je verovatno da se desi s obzirom da igramo protiv cele države, dočekati naše momke kako treba, jer su heroji svi do jednog. Uz poseban doček za Jama i Nanelija! Ta energija je ono što nam je falilo svih ovih godina, taj ponos i prkos. FUCK THEM!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.071
Локација
Beograd
Mi ne smemo da dozvolimo da dođe do pete utakmice!
Kako god, moramo da se saberemo, da shvatimo (ako neko od 12 igrača i ceo stručni štab nije do sada) sa kakvim ološem imamo posla.

Što se tiče dešavanja van terena, otvoreno ću prvi put do sada od kada je na čelu kluba reći, Ostoja, sram te bilo. Jel se tako klub, Željko i igrači štite?

Ako ovo nije tačka preloma, stvarno ne znam šta je.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.071
Локација
Beograd
Ko to može da zna? Milija se prodao samo tako ili je već odavno duša prodana.

Moram još nešto da dodam, ne znam da li je moglo bolje, sinoć pored smrada Moke, "rijaliti zvezda" , čovek koji se celo prvo poluvreme verovatno za Instagram snima.

Kada pogledaš prvi red u Areni i njihov prvi red, ponašanje tih ljudi u Areni i ove stoke, dobiješ razliku između nas i njih.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kako jebeno mislite Pukl da prazni tribine?
Tribine moraju da budu prazne od pocetka ili Ostoja da pusi kurac dok je ziv!

Krv ti jebem, zaboravili svi kolektivno proslogodisnju seriju sa njima kad se za prek pogled praznila tribina...

Najjace likovi gadjaju Lesora flasom, nasi igraci hoce u svlacionicu, ZOC ih vraca na klupu, a komentator na areni govori kako je mozda televizijski tajm-aut.

Ovo su neverovatne scene cak i za standarde prosecne africke drzave. Isti oni koji su se zagrevali protiv Buducnosti pre par godina su sad sprecili da se zagrevaju igraci Partizana, vlasnik mutant kluba/ubica premijera/prodavac KiM/mafijaska pudluca izbacuje zandarmeriju kao kerici najobicniji, privatno obezbedjenje otima staklenu flasu igracu Partizana, neko mudo u javnom preduzecu se zalece na igraca Partizana, ultra kop huligan uzima zaklon iza deteta, neki polupoznati rijaliti imbecil se majmunise pored Moke u prvom redu, sa televizije koja je u vlasnistvu drzavne firme se steluje ton iz hale, gosti u studiju hvale predsednika, svi se prave ludi sto utakmica kasni pola sata i umesto Pionira gledamo izjavu nekog bivseg igraca fmp-a, a kad se slikom ukljuce gde treba, oba komentatora se ni sekunde ne osvrcu na sve iznad pobrojano nego pricaju o sjajnoj atmosferi.
I svi likovi iz ovih dogadjaja su se kolektivno pre dva dana zgrazavali nad sramnim psovanjem zene Nemanje Nedovica od strane navijaca Partizana.
Novinari koji su napali najtrofejnijeg evropskog trenera zbog toga sto je publika vredjala ljakseovu zenu, nakon svega pobrojanog nisu imali ni jedno jedino pitanje za Gargamela, a usput su se pravili blesavi na povike tokom Zeljkovog izlaganja, jer je normalno drati se rumeni i turcine coveku koji je za Srbiju i srpsku kosarku uradio vise nego sve legende kkczvfmp u istoriji.

Najgore od svega toga je sto covek koji vodi Partizan u istom raspolozenju, pa takodje cuti i ne postavlja pitanja, dok se na forumu navijaca Partizana raspravlja hoce li Pukl prazniti halu koja bi po svakom iole zdravorazumskom pravilu posle svega od sinoc morala biti zakljucana za pavijane na duze vremena.

Utakmicu jednostavno ne igrati ako za ovo prodju sa nekom kvazikaznom i praznjenjem reda muza Goce Trzan.
Sluzbeni rezultat, sluzbeni rezultat.
Izgubljena titula, izgubljena titula.
Nije strasnije od prljanja imena Partizana i izdaje ovih momaka koji ginu za klub tokom cele sezone.

Trenutno sam vise ljut na Ostoju nego na Covica.
Ako dodje do pete, fekalije rezervisati za posumljeno bezmudo sns govedo i njegovo okruzenje, cigani nam nisu krivi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@ Dino

Pa, to i ja kazem. Prosla nije trebala biti odigrana, ali jeste. Ova ne bi trebalo da se igra pred publikom, ali na zalost hoce. I samo sam se tu ubacio da ocekujem da Pukl, koji je po meni sudija sa ubedljivo najvecim autoritetom u ovoj ligi, isprazni tribine, nakon prvog incidenta. Kad vec igramo. Druga je stvar sto mislim da po bilo koju cenu ne bi trebalo sa njima u isti mulj da ulazimo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.103
Локација
ante portas
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Ne znam zasto se i dalje ljudi nerviraju, kidaju zivce i razocaravaju Ostojom? Kome nakon prve sezone nije bilo jasno ko je i sta je, kao i kakva je njegova bitnost, onda ne znam sta da vam kazem. Covek nema 1% autonomije, sav biznis moze da mu se rasturi na jedan poziv i neko sad ocekuje da ce on da glumi junaka i macuje se sa av.

Bice jos veci svinjac u cetvrtoj utakmici, jedino mozemo da se oslonimo na Zeljka i igrace. Verujem da cemo sledeci mec odigrati mnogo smirenije i pametnije.

Ako se osvoji ova titula ce biti u rangu sa tangom smrti.

Zgazili smo pacovu za vrat i sikce dok ne crkne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top