Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Može danas svako da preuzme svakog ad-hoc /uz uslov da ima odgovarajuće gabarite i-ili brzninu/ ali ne može da igra poziciju /pokriva/ kao primarnu ako nije reč o onome što mu je rutinski automatizovan posao, odnosno nije njegova prirodna pozicija.

Mogu sam da zamenim utičnicu iako nisam električar ali ne mogu da uvedem struju u kuću.

Recimo, gledali smo Lesorov pritisak na bekove u onim iskakanjima ali to nije isto sa "može da ih čuva". Jeste mogao da vrši pritisak u pozicionom napadu protivnika ali svakako nije mogao da isprati na prevođenju lopte niti mu je to posao.

EDIT: Pretekao me @VremeNijeIsteklo :D
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Može danas svako da preuzme svakog ad-hoc /uz uslov da ima odgovarajuće gabarite i-ili brzninu/ ali ne može da igra poziciju /pokriva/ kao primarnu ako nije reč o onome što mu je rutinski automatizovan posao, odnosno nije njegova prirodna pozicija.

Mogu sam da zamenim utičnicu iako nisam električar ali ne mogu da uvedem struju u kuću.

Recimo, gledali smo Lesorov pritisak na bekove u onim iskakanjima ali to nije isto sa "može da ih čuva". Jeste mogao da vrši pritisak u pozicionom napadu protivnika ali svakako nije mogao da isprati na prevođenju lopte niti mu je to posao.

EDIT: Pretekao me @VremeNijeIsteklo :D
Управо је човек објаснио све. Малтене нацртао!:respect:kokice
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Zek jeste po visini trojka, ondnosno undersize cetvorka. A to sto je igrao 5 protiv Tavarsa, je da bi ga izvlacio iz reketa da mu brani sut za tri, pa da ispod kosa nesto i odigramo. Svakao mu ni Lesor nije mogao nista u reketu, a kamoli Zek.
Da ja sam taj sto je tvrdio da nas svic po svaku cenu unistava i bio u pravu. Cim smo to smanjili na razumnu i nephodnu meru, postali smo kaznena ekspedicija.
Elem, tvrdim da Zek moze sigurno cuvati igraca svojih gabarita na trojci (a ima ih), ako bi Mirotic igrao 4, plus zver petica. Bez Mirotica ce svakako igrati 4, jer mu je to prirodna pozicija. Ko se ne slaze, ne mora
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.213
Локација
Trstenik
Brate, očigledno se niko ne slaže. Zek bi možda mogao da igra trojku u Duletovom sistemu pre 15 godina. Danas je mnogo brža košarka, small ball se sve više forsira, ima puno tranzicije. Plašim se da bi Zek mnogo ispadao u odbrani i da bi mu njegov igrač uglavnom pobegao u kontri. Jeste da bi doprineo na skoku ali mislim da bi bilo više štete nego koristi. U svakom slučaju ne sumnjam da ga je Željko testirao na trojci na treningu. Sve treba testirati jer nikad ne možeš da pretpostaviš kako će da izgleda.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ok, kako ti kažeš, Željko je bio tvrdoglav i kad je odustao na osnovu primedbi forumaša koji misli da ako možeš da preuzmeš možeš i da čuvaš sunce nas je obasjalo i počeli smo da pobeđujemo. Ja sam već napisao poduži post o funkcionisanju preuzimanja da trošim vreme na neargumentovane rasprave ne bih
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ma vidi, nije nista nemoguce, mozda ce u nekoj izuzetnoj situaciji i odigrati neki minut Zek na trojci, ali to moze biti fazon 4 minuta u sezoni ili tako nesto, bilo sta redovnije od toga prosto nije realno...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.866
Da ja sam taj sto je tvrdio da nas svic po svaku cenu unistava i bio u pravu. Cim smo to smanjili na razumnu i nephodnu meru, postali smo kaznena ekspedicija.
Kad je to smanjeno konkretno, na kojoj utakmici, kako si to primetio? Daj neki primer. Ovako samo ponavljaš iste one stvari od pre par meseci jer je izgleda najteže napisati "nisam bio u pravu".
Reći ću ti odmah, nikad ništa nije "smanjeno", samo si bio zadivljen odličnom igrom i time što je konačno počelo da funkcioniše ono što je Željko zamislio. Dakle, ne, nije čovek odustao od svoje ideje i ne, nisi bio u pravu. Druga stvar, nije to igrica pa da Željko na prvoj sledećoj utakmici "smanji" nešto toliko ozbiljno, pritom je to nešto što se uvežbava i dovodi do savršenstva od prvog treninga.
Jedina mera koja je mogla da bude vidljiva prosečnom gledaocu je smanjena minutaža igrača koji nije radio ono što se od njega očekuje.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
A nema sta da se kaze za Dragica so je nepoznato, covek je majstor kosarke... Ako moze da iznese neke ozbiljne minute, i ako nije preskup, daj ga... Samo sto ne znam da li su ta dva uslova realno ispunjiva. Ne bih rekao da ce od toga biti ista
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top