Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Svima koji su potpisali zelim sve najbolje. Poljak ce biti sigurno bolji nego Papa.
Svima koji su otisli zelim takodje sve najbolje.
Madar? Bas sam ga gotivio ali na kraju se pokaze ko je kakva licnost. Licno za mene nestao sa kosarkaske mape. Sto general Dule kaze neko Panter neko Madar.
Bice Partizan jos jaci ove godine 100%
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.465
Reaction score
5.829
Локација
beograd
EDIT: Luka Bozic je vanserijski igrac i velik potencijal. Cudno mi je da jos nije otisao iz Zadra.
Luka niti je vanserijski igrač, niti je veliki potencijal. Momak ima 27 godina i vec je jednom odlazio iz Zadra i to u Buducnost u kojoj nije nista pokazao i brze bolje su ga prosledili dalje. Ne znam gde je posle proveo jos 2 3 sezone, ali se prosle vratio u Zadar i odigrao dobru sezonu. Opet, tamo se sve vrti oko njega, a fizicki je dosta dominantan za Aba ligu, pa je na fizikalije pravio razliku. U evroligi sigurno ne moze da ima ni priblizne brojke, ali kao igrac za rotaciju za Aba ligu je skroz ok. Niti moze da kosta nešto mnogo, niti bi pravio problem oko uloge u timu.
Ne pisem ovo da bih ja sad nesto aminovao da li Zeljko treba da ga dovede ili ne, vec samo da neupućeni u njegovu karijeru ne pomisle da nam dolazi neki klinac sa vrhunskim potencijalom. Posle razočarenje bude veliko, a sto je jos veci problem, ono bude i javno.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Nekako sam očekivao da nas Madar napusti, jer je premekan igrač koji ne može da eksplodira. Sećam se jutjub analize koja je govorila o njegovom lažnom presingu i koja je ustvari bila tačna, ali nismo sebi priznavali. Proigrali smo povratkom Alekse i ulaskom Exuma u formu. Elem, isto misli i njegov menadžer, pa ga je brže - bolje prosledio dalje. Za dve godine će negde dalje i tako u krug.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Što se tiče Mirotića, trebaće vam živaca i strpljenja, jer se to neće desiti ovih dana.
Ako ode iz Barce (a to je 95%, jer oni moraju da oslobode budžet za novi tim), njegov sledeći klub je Partizan.
Njegova plata je precizirana, budžet za njegovu platu je obezbeđen i neće ugroziti plate za ostale igrače.

ENJOY GROBARIJO!

Lični stav: ne svršavam na Mirotića, pojma nemam šta se može očekivati od njega kod nas, ali jedva čekam ispijanje ciganskih suza i umiranje od muke.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Kad sam ja pisao da Zek moze na 5, ovde su me pravili budalom.
Mirota na 4 , Zek na 5, izmena Smajli, Balsa i neka strvina tipa Kumadje ili Blek (samo za primer, a ne zelje) u zavisnosti od vizije trenera.

Ponitka je sekundarni plej, i verujem da smo sa njim u zameni za Papa sigurno profitirali 500,000EU, jer verujem da je Pap imao vecu platu, kad pomnozis sa 2 godine onda smo odlicno prosli.
Jare takodje ne verujem da je skup, sto govori da se kes sprema za neku zver/i.

Mirota, centar, plej, kombo bek i Naneli i to bi bilo to, jedino da se desi preokret i Exum ostane.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.318
Reaction score
10.910
Локација
underground
Zaista ne mogu da verujem da mi mozemo finansijski ispratiti Mirotica. Ako se pokaze da su insajderi u pravu to ce biti vece iznenadjenje za mene nego produzenje Pantera Uopste me ne zanima kako ce to Zoc uklopiti jer znam da hoce . Ali jedan je Panter kapiten i ovo je sad njegov tim a ne zaboravljam ni Ledeja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Ponitka je jedan od onih igrača koji ostavljaju sve na parketu.
Ja sam prezadovoljan tim potpisom.
O Jaramazu isto tako.
Oba igrača donose borbu,krv,znoj.
Znači sve ono što navijači Partizana cene.
Sa njima dobijamo nestvarnu energiju.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Za sve ovo sa Madarom je kriv admin foruma.
Jbt juče sam 200 puta ulazio da vidim je li forum vaskrsao i na kraju morao na fucking twitteru da čitam nebuloze opterećenih i iskompleksiranih maloumnjaka. Molim vas administracijo nemojte ovo da nam radite, sređujte servere kad su zimske olimpijske igre ne u sred prelaznog roka. Sad kad sam vidio da se forum otvorio kao da sam uzeo sezonsku.

Ne znam ljudi za Madara. Klinac je, lako mu mahinator zalizani uđe u mozak sa vidi Jokića, Jovića, Micića, sve sam ih progurao do NBA, a ti možeš isto tako. Nije teško obrlatiti djecu, naročito kad Željko ne može da ih drži za ruku sve vrijeme. Meni je on baš mio igrač i ne mogu ga napasti nikako. Želim mu sve najbolje i da kad malo sazri kao čovjek ukapira da neke stvari jesu proces i da treba vjerovati ljudima koji vjeruju tebi.

Toliko mi je drago što se Jare vratio. On je za Partizan igrao i srcem kao i mozgom. Sezona u Partizanu kad je Trinkijeri bio tu je njegova najbolja ikad. Vidi se da voli svoj klub, on je naš i nadam se da će opet pronaći zlatnu žilu igre sa Željkom i Partizanom. Može on baš mnogo i eksplozivan je, težak za čuvanje, a i očigledno voli da trenira mnogo. Tu će uz Pantera napredovati 100%.

A što se tiče Poljaka, uh. On je došao kod nas zato što je vidio koliko su Egzum, Madar i Panter napredovali sa Željkom. I to je ono što smo govorili na kraju sezone. Doći će ekstra igrači kojima treba podizanje karijere i pare neće biti bitne. Mislim da nije jedini. Njegov potencijal je po mom mišljenju između Bogdana i Vezenkova. On može biti MVP Evrolige narednih godina, ako ne ode u NBA. Naravno, ako ga Panter pusti :).

Baš mi je drago što se vratio forum i što možemo zajedno da isčekujemo sledeće bombe.

Živio Partizan!
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Pantera I Zeka nam finansira Branko Nordeus, a Mirotića Barsa. Čekamo bombu koju će finansirati Djoković, ubedili ga sin i žena. A onda sa merakom otvorim pivo, i pravac vox92.

Sve u nju
Sve po faci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top