Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
U sustini, prijavice ga kao saltersku sluzbenicu u mocartbetu, pa ce placati porez i doprinose od 300k dinara na maksimalnu platu od 400k dinara + 15% na ekstraprofit. Ili neki ofsor da se i to ne plati... jer ovo je zemlja za svu nasu decu ;)

U Spaniji je to za bogate mnogo, mnogo vece i nema izbegavanja... Kod nas se uzima samo sirotinji, idealna sredina...
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ispade da sam pred samoubistvom ako Mirotic ne dodje :D
Meni je sa ostanakom ove trojice srce vec na mjestu, jedini za kojim bas zalim je Dante, jer je jedinsven i nezamjenjiv.

Sto se tice Mirotica bilo bi mi drago, ali ako ne dodje ne znaci da sam razocaran, jer se ne lozim na ove naslove po kojima je vec nas. Ako napisam da ne vjerujem u dolazak to je moja procjena bez najave samoubistva ;-).

Imam toliko povjerenja u Z&Z da sam opusten sto se ticce sklapanja ekipe. Ali refresujem i ja, sto jes' jes' :)
Da se ne ponavljam, ali ako bih opisivao svoje misljenje i trenutno "stanje" i/ili zabrinutost ovako bi to bilo.. od reci do reci ;)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.122
Da zna Nikola koliko je brakova u krizi zbog njega i koliko je tastatura u opasnosti da se pokvare odmah bi dosao i potpisao dozivotno za KKP.

Brak nikako ne moze da bude u krizi.
Moja zena je jos od perioda zabavljanja sa mnom, znala da je meni Partizan veoma vazan u zivotu, i da ce ta ljubav biti preneta na nasu decu.
Navija i ona za Partizan, ali ni primaci koliko ja i deca naravno, ali svakako je vodimo na tekme sa nama.
Kada sam za telefonom, samo prokomentarise: ili vesti o Partizanu ili onaj tvoj forum...:D
 
Последња измена:

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Brak nikako ne moze da bude u krizi.
Moja zena je jos od perioda zabavljanja sa mnom, znala da je meni Partizan veoma vazan u zivotu, i da ce ta ljubav biti preneta na nasu decu.
Navija i ona za Partizan, ali ni primaci koliko ja i deca naravno, ali svakako je vodimo na tekme sa nama.
Kada sam za telefonom, samo prokomentarise: ili vesti o Partizanu ili onaj tvoj forum...:D
Moja je cigancica i cela njena porodica i sira familija. Znao sam sve to ali sam se bas zaljubio. :) :)
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Skretanje sa teme
Kolko bese ono ako imas ciganku u bracnom krevetu(trudim se da pisem sto nebezobraznije jer si ipak Partizanovac) imaces srecu bar 10 godina,ili tako nesto.

Da ne bude totalni of(lele majko),moka slavnic potpisao za zadrugu 7.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.680
Reaction score
5.724

Kako sad ovo?
Pa zar nije Zek dobio 2 miliona?
Ponitka 800?
Panter Zek i Mirotic 7 meleona?
Nije ovo nesto dobro :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.254

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sto se Mirote tice da prekratimo pisaniju.
Dolazi 100%, svi detalji su utanaceni, pruzena je ruka i menadzer njegov zavrsava sa barselonom, samo sto procedura traje.
Izvor: njegova najjuza familija.
Zeljko i Zoran vise ne razmisljaju o tom poslu, za njih je zavrsen

Što se ono kaže: Napušimo ti se kurca svi mi :D
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Aki ovo nije tacno, poslije 14 godina pristajem na dozivotni ban.
Samo mi se cini da sam za Jareta rekao kad niko nije ni pomisljao na njega.
I to sam saznao od trenera Galatasaraja, inace velikog Grobara koji nosi ime po Zvezdanu Cebincu, nasoj legendi.
I da, ugovor nije ni priblizno cifri od 3,5 m, koliko ciganski mediji plasiraju
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Smeju li se kometarisati današnje "vesti" u vezi sa Veselim? :confused-smiley-013:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top