Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Važi. Kad puste karte za nesezonce, a ja moram da čekam ovu dvojicu novih, iako imam sezonsku, pa se ulogujemo sva trojica istovremeno, pa biramo mesta jedno do drugog. Pod uslovom da ima vezanih mesta, pod uslovom da ima normalnih mesta, i pod uslovom da sistem ne padne. I ne, nisam negativan od starta, samo realan, kupovao sam karte i ranije (zamisli?!), znam o čemu govorim. I nisam rekao da neću uzeti sezonsku (što bi recimo bio negativan pristup od starta). Ne vidim šta nije jasno?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.838
Da li ste svesni da četvoro ljudi mora da se uloguje istovremeno sa četiri različita uređaja, da nađu četiri spojena mesta u određenom sektoru i da istovremeno kliknu svako na po jedno spojeno mesto i da mole Boga da neko sa strane u tom trenutku ne klikne baš tu?
Ko je ikada kupovao online ulaznice za koncerte Balaševića ili za pozorišta, zna o čemu pričam. Tu sa jednog naloga jedva ubodeš četiri spojena, a kamoli sa četiri naloga sinhronizovano.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ne mora sa 4 različita uređaja.
Dovoljno je 4 browsera na jednom uređaju.

Do momenta kada se budu pustile karte u slobodnoj prodaji, sigurno će već 6,7k starih sezonaca da kupi kartu. Tj zadržaće stara mesta.

Tako da nije baš da će milion ljudi uzimati kartu u tom momentu.

To da li će sajt pasti je glavna stvar, i glavni test. Ako su lepo uzeli neki cloud, uvek mogu da povuku više u momoentu kad je pik, ali videćemo kako su to napravili.

Ako bude prodato 6000 karata sezoncima pre nego drugima,ostaje maksimalno jos 6000 da se proda kada krene prodaja.
A pošte cene sigurno neće biti naivne, teško da će tih 6000 svi kupit kartu isti dan.
Tako da je poprilićno realno naći zbijena mesta.

Naravno može sve to da bude dosta komplikovano ako su loše napravili sajt.
Ali sačekajmo da krene pre nego da opljujemo.

@НулаТринаест kako bi ga ti napravio, da ispoštuješ sezonce a da rešiš tvoj problem.

Ako imate ideje smislite, pa napišite ljudima.
Jbg ovo je prvi put da prave ovako nešto, videćemo na šta će da liči.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Ajde da vidimo šta su smislili pa onda da pričamo o tome. Za sad je jedina logična stvar urađena, ljudima je omogućeno da zadrže stara što nije važilo prošle godine. Takođe, prošle godine sam bio neizmjerno ljut na nedostatak profesionalizma kad sam za uredno kupljenu i rezervisanu kartu čekao u redu par sati da bi se smilovali da nas puste, a prije toga par puta sa posla dolazio do Merkatora. Možda su angažovali nekog da im napravi sistem ko je već pravio takve stvari i to je automatski napredak. Ok mi je i opipavanje pulsa, jbg mora se boriti za sebe a opet imati u vidu kako klub funkcioniše.
Programerski taj problem koji ste vi naveli oko karata jedna do drugih nije težak za riješiti, jedna osoba uzme za sebe i rezerviše za 3 ostale čije mailove može da unese, ako postoje te 3 ostale osobe u sistemu članova karte mogu biti kupljene i to je to. Ali kad još uvijek nismo vidjeli kako finkcioniše sistem ne bi trebalo unaprijed da se bunimo.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
1692091235798.png
Интерна дебата + грешком изашло = АПП (ако прође - прође).
И ја исто мислим да је ово борба против тапкароша. Такође мислим и да би морало више ценити оне навијаче који су поседовали сезонску ранијих година, морају имати повлашћени(ји) статус, пре инстаграмерки и реалних (објективних) навијача. Верност се награђује а не наплаћује, ако не може јефтиније дај бар тим људима обезбеди да купе карту на неких 5-6 рата, таман склопиш неки договор са банком... Верујем да је све разматрано само не видим да се цене навијачи који су ту били и пре прошлогодишње Евролиге и овог генија на клупи.
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Programerski taj problem koji ste vi naveli oko karata jedna do drugih nije težak za riješiti, jedna osoba uzme za sebe i rezerviše za 3 ostale čije mailove može da unese, ako postoje te 3 ostale osobe u sistemu članova karte mogu biti kupljene i to je to. Ali kad još uvijek nismo vidjeli kako finkcioniše sistem ne bi trebalo unaprijed da se bunimo.
Nije programerski.
Ali ovako može da bude.
Zamisli ti i ja kao stari sezonci imamo svoja mesta i između nas je 2 mesta slobodno.
Ti hoćeš da dovedeš 3 druga, a hoću i ja.
Ko ima prednost?

Mislim vrv će se vremenom smisliti neki način da se takve stvari rešavaju lakše, ali razumem da trenutno nisu.

Imaju smisla na primer ove članske karte, pa bi mogli da naprave ako imaš ovu najskuplju, od nzm koliko je već, da imaš prioritet u biranju u odnosu na ove koji plaćaju najjeftiniju.

Ili da se napravi sistem bodovanja, da tokom godine skupljaš bodove za svaki meč na koji odeš, za svako gostovanje, koliko para potrošiš u butiku, itd.
I da onda oni sa više bodova imaju prioritet. Meni se na primer takva neka ideja sviđa više, jer onda vrednuješ vernost, a ne samo novac.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ne mora sa 4 različita uređaja.
Dovoljno je 4 browsera na jednom uređaju.

Do momenta kada se budu pustile karte u slobodnoj prodaji, sigurno će već 6,7k starih sezonaca da kupi kartu. Tj zadržaće stara mesta.

Tako da nije baš da će milion ljudi uzimati kartu u tom momentu.

To da li će sajt pasti je glavna stvar, i glavni test. Ako su lepo uzeli neki cloud, uvek mogu da povuku više u momoentu kad je pik, ali videćemo kako su to napravili.

Ako bude prodato 6000 karata sezoncima pre nego drugima,ostaje maksimalno jos 6000 da se proda kada krene prodaja.
A pošte cene sigurno neće biti naivne, teško da će tih 6000 svi kupit kartu isti dan.
Tako da je poprilićno realno naći zbijena mesta.

Naravno može sve to da bude dosta komplikovano ako su loše napravili sajt.
Ali sačekajmo da krene pre nego da opljujemo.

@НулаТринаест kako bi ga ti napravio, da ispoštuješ sezonce a da rešiš tvoj problem.

Ako imate ideje smislite, pa napišite ljudima.
Jbg ovo je prvi put da prave ovako nešto, videćemo na šta će da liči.
Ne znam kako bih ga napravio, osim WordPressa ne znam ništa drugo. Moram da imam ideju da bih izneo stav? Dajte bre. Izvinjavam se što sam izneo svoje sumnje i bojazni, usled želje da gledam utakmice sa svojim prijateljima, nadam se da ćete izdržati. Inače, nisam kupovao sezonske x godina unazad, kao i karte za razne događaje, pa ne znam kako ide i šta se dešava. Jeste uspeli možda da kupite kartu za plejof sa Realom, ili je sistem odmah pao?
P.S.
Ne znam poštuje li se gore numeracija, ja je svakako poštujem uvek, i svugde. Nisam nešto naročito blaziran, ali volim da uživam u pojedinim civilizacijskim tekovinama. Kao što ne volim kad meni sednu na mesto, tako ja nikad ne sedam na tuđe mesto.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ne znam kako bih ga napravio, osim WordPressa ne znam ništa drugo. Moram da imam ideju da bih izneo stav? Dajte bre. Izvinjavam se što sam izneo svoje sumnje i bojazni, usled želje da gledam utakmice sa svojim prijateljima, nadam se da ćete izdržati. Inače, nisam kupovao sezonske x godina unazad, kao i karte za razne događaje, pa ne znam kako ide i šta se dešava. Jeste uspeli možda da kupite kartu za plejof sa Realom, ili je sistem odmah pao?
P.S.
Ne znam poštuje li se gore numeracija, ja je svakako poštujem uvek, i svugde. Nisam nešto naročito blaziran, ali volim da uživam u pojedinim civilizacijskim tekovinama. Kao što ne volim kad meni sednu na mesto, tako ja nikad ne sedam na tuđe mesto.
Nisam mislio u tehničkom smislu, nego u funkcionalnom.
Teško je svima ugoditi.

Real nikad nije imao prodatu halu.
A mi prodamo po 5k karata preko kapaciteta.
Tako da nije baš za porediti :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Погледајте прилог 22762
Интерна дебата + грешком изашло = АПП (ако прође - прође).
И ја исто мислим да је ово борба против тапкароша. Такође мислим и да би морало више ценити оне навијаче који су поседовали сезонску ранијих година, морају имати повлашћени(ји) статус, пре инстаграмерки и реалних (објективних) навијача. Верност се награђује а не наплаћује, ако не може јефтиније дај бар тим људима обезбеди да купе карту на неких 5-6 рата, таман склопиш неки договор са банком... Верујем да је све разматрано само не видим да се цене навијачи који су ту били и пре прошлогодишње Евролиге и овог генија на клупи.
Prvo 5% popusta, pa onda kad se digne frka - bila greska u kucanju, nije 5 nego 10%
sad ne vaze sezonske za plej of, pa kad ga iznapusavali na drustvenim mrezama - greskom izasla interna prepiska :buhaha


kakve su ovo sibicarske fore, ovo je strahota. Ne znam samo sta Zelimir misli o ovom jajarenju.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Ostojko mislim da malo preteruje sa ovom brojkom od 17,000 zahteva za 24h.
Znam da smo najveci kosarkaski brend, ali ovolika brojka za 1 dan je neverovatna, ni Borusija Dortmund se ne moze pohvaliti time.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.712
Reaction score
23.202
Локација
Академија
Неће сви регистровани купити сезонске, тако да број регистрација ништа не значи. По мом мишљењу, велики успех би био да се понови број продатих сезонских од прошле године. Уз поскупљење, којег ће оправдано и несумњиво бити, то ће бити добра финансијска инекција за клуб.
 
Top