Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.755
То да ли је Јовић заслужио ту плату или не о томе се размишља пре потписивања уговора, а кад потписеш уговор онда то мораш као клуб да испоштујеш јер у супротном играчи имају свако право да поступе као Јовић или Диабате, Асано....

То (не)редовно плаћање је једна од најпогубнијих ствари које се дешавају у клубу јер тиме разараш ум уграча и самим тим цео колектив.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nije mi samo jasno o kakvih 900.000 evra se ovde radi, da li mu je to nadoknada za "duševnu bol", što nije igrao za reprezentaciju. Ako mu toliko duguju za plate, prevazišli su sebe.
U svakom slučaju da se ne ljubimo i da nam se ne vrati (kao neki slični slučajevi).
Da l' je realno da on ima toliku platu? Onda su još veći debili što ga nisu prodali kada su imali navodno ponudu. Posle toliko naših igrača koji nisu plaćeni, raskida ugovora i sličnih stvari, postavlja se pitanje da li se ovo sve svesno radi na štetu kluba? Jer je nelogično da su toliko nesposobni za bilo šta?!
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Eh, sjećam se kao da je juče bilo: produžava Jović ugovor a naš generalni direktor ushićeno kaže kako je to sljedeća prodaja od deset miliona eura. Taj iskusni poslovni mag i prekaljeni pregovarač zna da pravila pregovaranja nalažu da odmah na sto tresneš najbolju očekivanu ponudu. Stari fudbalski lisac prepoznaje kvalitet u tom golobradom mladiću a nenadmašni mentor i psiholog stavlja pritisak na igrača koji očigledno ni fudbalski ni psihički ne može da ga iznese. Istovremeno, zaljubljenik u klub i veliki poštovalac njegove istorije stavlja Partizan u ulogu usputne stanice ka velikim klubovima poput Fjorentine i Monaka.

Ono, istina, zaboravi da mu uplati poneku platu, ali stvarno, sjedim i razmišljam i nije mi baš jasno šta je to pošlo po zlu pa da se završi ovako kako se završilo.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.047
Reaction score
7.929
Jos malo pa ce traziti da nosimo zutu traku govna ciganjska
Ja odavno predlažem da to samoinicijativno uradimo i to što bolje izreklamiramo po stranim medijima uz kompletan istorijat proganjanja i ugnjetavanja svega i svakoga ko ima veze sa Partizanom.
Za mene odlična ideja kako da najviše pičkoustom poguramo makar čir ako je infarkt baš previše da tražimo.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.135
Локација
Beograd
Da li je realno da Duljaj nijednog jedinog trenutka ne pomišlja da ode?
Auuuu, gledam KZŠ pred sutrašnji meč, čovek u najmanju ruku ponaša se kao da je prošao kvalifikacije za LK. Stanje redovno, sve ok.

Jel moguće da niko, ali apsolutno niko u klubu od sportskog sektora, do uprave ne smatra da ima ODGOVORNOST za stanje u kom se nalazi naš Partizan?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nisam mogao da zamislim da ce trener Partizana imputirati grobarima uvrede na nacionalnoj osnovi, nama kojima su legende Bajro Zupic, Fadilj Vokri, Stjepan Bobek... Klub za koji navijaju ljudi iz svih nacionalnosti bivse drzave. Taj smrdljivi govnar bolje da se vuce u svoju buregdzinicu, nije problem sto te jebeni ne znam ni kako se zove polupao 6:0 nego on je nasao da izjednacava grobare sa kojekakvom gamadijom? Jebem li ti majku u picku, odjebi govnaro smrdljiva.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Naravno da to niko ne odobrava, ali prijatelju nisi maloletan i retardiran pa da ne shvatas kad treba da odjebes. Partizan je sve gori i gori od njegovog dolaska. Ljudi su dovedeni do tacke pucanja, pocinju da namiguju rodjenoj babi zbog tikova, evo jebe se nekom da pominje njegovog oca, jednostavno debil ne zna kad je dosta.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.140
Reaction score
14.786
Локација
Kipar
Ovaj covek definitivno ne zna sta prica. Cuj "Uvek mogu da se nadju zamerke"!?
Ljudi nas odvalili I oducili od fudbala.
Covek daje izjave u rangu ivice ilieva, u stilu najveceg bota ove uprave.

Dosta puta sam pričao o pojačanjima, neću više o tome. Da završimo utakmicu sa IMT-om, onda možemo da razgovaramo hoće li biti ili neće. Ovo što imamo je realno, to su igrači koje sam želeo i u koje verujem. U sve momke strašno verujem. Uvek mogu da se nađu zamerke (za meč sa Nordsjelandom, op. au), ali smo igrali protiv odličnog tima. To je iza nas“, istakao je Duljaj dan pred gostovanje novajliji u Mozzart Bet Superligi.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.703
Mislim da ljudima treba biti jasno da Duljaj nije nikakav vojnik Partizana i sl. otrcane fraze.

On nikada neće biti trener, nema ni znanje, ni autoritet, ni određenu dozu samokritike i odgovornosti koju bi svaki ozbiljan trener i čovjek trebali da imaju.

On se sprda sa svima nama kojima je fo Partizana stalo.

Ne znam da li ste primijetili, dva puta u posljednje tri utakmice njiva lige govori da će nakon utakmice da priča više o pojačanjima, a liku normalno da je u sezonu ušao sa Ilićem i Markovićem na štoperu, normalno mu da nas neki Danci torpeduju, normalno mu da mu je Miša Pilates kondicioni trener.

Mislim da je samim tim što se ovako ponaša i što je ušao u priču sa Vazurom jednaki krivac za sve loše kao i tandem VV.

Sreća pa sam davno sebi rekao da neću nikada da imam idole, pogotovo ne u FKP.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
600
Reaction score
3.213
Ali ja verujem u momke .. sta im verujes druze ? Evo ja verujem da si najveci nemačpojma i verujem da imamo najgore bekove u istoriji . A isto tako verujem da ste uskoro svi vrlo bivši počevsi od krmka i tebe. Burek ti necu spominjati nisam ga probao
 
Top