Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.239
Локација
Novi Sad
Sezona 2023/24 počinje 22.jula sa Superligom, Evropa je na tapetu od 10.avgusta u okviru 3.kola kvalifikacija za Ligu Konferencije.
Pripreme su u toku, prelazni rok je "živa stvar"....


Sa srećom našim igračima i stručnom štabu u predstojećoj sezoni i da se u Hram vrate dani pobede!



Uprava napolje!

Edit: Spisak prvenstvenih utakmica sa datumima
Screenshot_20230724_195104_Chrome.jpg
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kakav jeziv govor. U ovako polupismeno izlaganje ne veruje više ni prosečan sns glasač.

Kako potenciraju i vazura i Kralj, ako ima nekih problema (čitaj plate nema) tu smo u pola dana i pola noći. Govnjivko debeli kaže sve probleme treba da rešavamo unutar “porodice”, aludirajući na Jovića i Popovića koji su raskinuli ugovor odnosno pobegli glavom bez obzira.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Slušao sam Vladu Ćujića u onom podkastu "crno beli randevu".
Kaže da nas očekuje pakao u kvalifikacijama za LK. Već u trećem kolu možemo da dobijemo brutalno nezgodne rivale. Pominjao je Kiprane,grčki Aris,neke Dance itd.
Vidim da malo ko piše o tome.
Klub ni prošle sezone nije pokazao potezima u prelaznom roku da ga ovo takmičenje interesuje,a sigurno je moglo da se ode dalje i prodje taj Šerif.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.569
Локација
Beograd
Ispravka, zbog sranja sa Kolubarom(zbog kojeg bi da je država iole normalna ceo Savez leteo naglavačke napolje), sezona počinje 28.7.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Bar cemo moci odma u avgustu da se okrenemo obavezava u prvenstvu.

Majku im jebem kolko sam pre jedva cekao kvalifikacije, pratio zreb, pripreme..
Sad mi se ne gleda bukvalno
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
188
Reaction score
523
"Na spisku crno-belih za pripreme su golmani Popović, Jovanović, Stevanović i Mihajlović; defanzivci: Filipović, Živković, Marković, Ilić, Saničanin, Antić, Šehović; vezisti: Šćekić, Belić, Stjepanović, Mirčetić, Dijabate, Jevremović, Terzić, Pantić, Natho, Aleksić, Menig, Petković, Trifunović; napadači: Baždar i Pavlović."

Mnogo igrača, da li će Duljaj uspeti da od njih napravi tim videćemo već po naznakama u prvim pripremnim utakmicama. Izgovori tipa teške su noge i sl. ne prolaze. Prošle godine su ispucali sve kredite i igrom u svakoj utakmici moraju da "zidaju" poverenje navijača.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Izgleda da danas u 17:30 igramo prvu pripremnu protiv Tehnotima, barem tako na zvaničnom sajtu piše..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
Svakako ću da gledam onoliko koliko mogu pre nego što moram da krenem na posao.
Napišite mi kad ima (ako ima) repriza pa da odgledam ostatak.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.300
Локација
Beograd
Nešto mi se čini da je Duljaj krenuo da čisti lelemude iz napada, što nije loše.
Bolji su čak i pioniri od napadača sa jedan ili dva gola u celoj sezoni.
A ako još nekim slučajem dobije prave zamene, ihaaaj.
 
Top