Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Očekivao sam poraz i ništa me ovo ne iznenađuje, čak ni smušena igra u odbrani. Sve će to za mesec dana da se utegne i dođe na svoje, pa će da se zaborave i ona smešna ispadanja Kaminskog. Mislim da nam nedostaje neko masivan u reketu, a bilo bi dobro kada bi došlo krilo koje ima masu i može da igra i na poziciji centra. No, ne znam ko je uopšte na raspolaganju i šta klub planira i da li planira? Dakle, ništa strašno, gubićemo još, pravićemo i gluposti još, sve je to deo igre.

AJMO PARTIZANE!!! :navijac
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.539
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

geo99

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
13
Reaction score
59
Локација
Beograd
Опростите, али пола вас овде је оболело. Јеботе прва утакмица, једно од тежих ако не и најтежих гостовања и одмах дрвље и камење. Смирите се више. Брате толико година пратите спорт и не капирате како све функционише. Ок није баш најбоље, али за све добре ствари треба времена. Екипа треба да се уигра и наштимује, играчи попут Каминског и Доужера треба да се навикну на овакав стил игре, треба да се створи нека хемија и рутина. Не може све одмах и на изволте. Играчи се мењају и напредују, у питању су бројне осцилације.
Имамо Ф4, живи били па видели. Поззз
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
svi se slazemo da je prva utakmica i to protiv makabija koji je ako ne gresim prosle god izgubio kuci samo 2 utakmice....pravi test ce biti protiv liona u sledecem kolu i barse kuci pa da vidimo da li smo napredovali ili nazadovali..naravno pocetak sezone,ali nadali smo se jacem pocetku nego prosle godine tj da igramo balansiramo i da ne moramo posle da jurimo i da se izvlacimo...sezona je tek pocela i ne treba izvoditi neke preterane zakljucke...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Generalizuješ. Ja prvi smatram da je Lesor potcenjen i da nam fali igrač dole pri tome ne mora da bude centar, ja bih možda i pre 4 i nađi mi takav post o Lesoru ili ne daj bože Exumu.
To što smo i sa Lesorom imali rupe u skoku, govori samo koliko smo već bili rizični dole u odbrani i zaštiti skoka a sad smo još više.
Ne mora na svaku kritiku da se zauzme busija.
E, ali uopšte mi nije bila namera da zauzmem busiju. Samo ne mnogo iritira taj stav (ne tvoj) da prvo nekog "pljujemo" (znači ne radi se o kritici nego o nipodaštavanju klasičnom), a onda suze ronimo za istim tim.

Meni je mnogo teško pao odlazak Egzuma i sad mi je još teže, jer znam da takvog igrača ne možemo da nađemo. I on mi je veći gubitak nego Lesor, na primer. Ne kažem da je Lesor lako zamenjiv (očigledno da nije), ali treba valjda malo pustiti igrače da rade, da napreduju pa onda da kritikujemo ili hvalimo.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Први пут сам гледао утакмицу преко ЕЛ тв. У једном нападу је Макаби поентирао после три офанзивна скока. Каже коментатор "Не бих био у кожи играча Партизана када са тренером Обрадовићем буду анализирали ово на снимку." Отприлике исто им је Жељко рекао на тајмауту, да ће одмах у хотелу да гледају снимак. Само рад и ништа друго. С наше стране подршка. Далеко је мај.

+1

EL TV je parsecima iznad Arene i Sport kluba, pogotovo sto se tice komentatora. Ljudi komentarisu profesionalno, entuziasticno kao da igraju njihovi timovi, nepristrasno i realno. A znaju i da budu neusiljeno duhoviti. Plus, ne frljaju se besmislenim i bezveznim statistikama kao oni nasi beteri kad pokusavaju da ispadnu pametni. Sve u svemu, vrlo vrijedi dati 13£ mjesecno za to.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
74
Reaction score
297
Ljudi bre, polako!
Naše je prvo i osnovno da budemo na svakoj utakmici u areni i da izgrmimo šta god pisalo na semaforu!
Doći će sve na svoje! Kako je pričao i DV, nikad nismo imali tendencija da budemo šampioni pripremnog perioda...isto važi iza početak sezone...
Samo napred Partizan!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.539
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
E, ali uopšte mi nije bila namera da zauzmem busiju. Samo ne mnogo iritira taj stav (ne tvoj) da prvo nekog "pljujemo" (znači ne radi se o kritici nego o nipodaštavanju klasičnom), a onda suze ronimo za istim tim.

Meni je mnogo teško pao odlazak Egzuma i sad mi je još teže, jer znam da takvog igrača ne možemo da nađemo. I on mi je veći gubitak nego Lesor, na primer. Ne kažem da je Lesor lako zamenjiv (očigledno da nije), ali treba valjda malo pustiti igrače da rade, da napreduju pa onda da kritikujemo ili hvalimo.
U mom slučaju nije kritika ni jednog trenutnog igrača ni Kaminskog nego naglašavanje atletskog problema koji imamo.
I na to generalno nemaju uticaj ni utakmice ni pripreme nego mi je to stav od početka kad vidim strukturu tima.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Da ne spominjemo da se ove sezone igra plej-in, tako da bukvalno trebas biti medju prvih 10 da bi isao dalje. S obzirom da mi formu tempiramo za kraj sezone, to nam odgovara. Dakle, samo treba biti na oko 50% uspjesnosti i eto nas. A bicemo i bolji. Ja se nadam 5om mjestu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Da malo probam logički da zaključujem. Željko ima u glavi koncepciju tima i igre, a trebao je da dodje Mirotic. Dodje Kaminski, koji je fizički sličan Miroticu. Na tržištu smo, nije teško zaključiti šta se traži. U svakom slučaju Željko će tražiti koncepciju igre sa onim čime raspolaže, koliko će uspeti vidjecemo.
Mišljenja sam da mnogi grobari nemaju strpljenja za proces, razumijem ih i ja bih volio da sve razvaljujemo, ali neće da može.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.090
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Polako sa tim kvalifikacijama... Sve je samo ne prevara, što njegova dosadašnja karijera dokazuje.
Sreće se prvi put sa košarkom koju je realno za 9-10 sezona u NBA izbegavao i kontakt igra mu baš i ne prija. Neupitno je da se radi o vrhunskom kvalitetu, retko inteligentnom igraču na poziciji 5, ali nažalost ništa od toga nije garancija da će se prilagoditi.

Ja verujem da hoće, baš zbog kvaliteta koje sam naveo, ali legitimno je da imamo sumnje, ali da pljujemo, to je poslednje što treba.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Poraz nije u tolikoj meri razocaravajuc koliko sama partija, pogotovo individualna nekih igraca. To je bilo i bice jedno od tezih gostovanja u EL ali ocekivali smo svi vise...Valja biti puno bolji u Francuskoj...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
I sve ovo što sam rekla ne znači da juče nismo odigrali užasno. Naravno da jesmo. Ali nije kao da smo, i sa tim igračima za kojima žalimo, razbijali Makabi u gostima... ili ikada..
1696575592577.png
Samo kao dodatak, Makabi u poslednje dve sezone u regularnom delu ima samo 5 poraza u 33 domaće utakmice.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Волео бих да људи не иду у крајност. Нигде нисам прочитао да неко "смењује" Жељка, да је највећа.превара од тренера и сл. Такође сам приметио висок степен митоманије у погледу пречестог поистовећивања Жељка са нечим или неким безгрешним створењем. Ништа није ни црно, ни бело (јесте црно-бело!). Не може се очекивати од Жељка да буде мађионичар. Мадар је озбиљан кикс, нисмо адекватно реаговали и то може.скупо да нас кошта. Други, преозбиљан кикс, је Миротић. Не зато јер смо ми негде погрешили у причи с њим (мада, требало је, по мени, инсистирати много раније на меком потписивању предуговора,чим је откачио Барсу), него зато јер нисмо имали спремљен план "Б". И зато сматрам да смо прелазни рок одрадили прелоше.
Убедио је човек Пантера, Ледеја и Нанелија да продуже уговоре причама о склапању тима за ф4,.односно још боље резултате. Али, нажалост.то везе с тим нема..
Ne znam od kud nekima ovo boldovano..
 
Top