Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ne ide nam raspored jer odmah gostujemo Makabiju, pa grckim ciganima, pa onda odmah derbi. Najmanje 3 ozbiljna meca u prvih 5 kola. Jos se ne zna u kakvom ce sastavu biti Barsa, ali moguće da ce biti cak 4 mine.
Opet, ako hocemo da ostvarimo snove, moramo biti bolji od svih.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

1. Na pocetku odmah 2 gostovanja, prvo na jednom od najtezih gostujucih terena
2. Sledi domaci teren i neugodna Barselona (mislim da je jedina ekipa iz prosle sezone koja nas je dobila u regularnom delu u obe utakmice)
3. Idemo grckim ciganima na noge, posle kojih nam sledi domaci teren i domaci cigani, odnosno derbi

Po meni dosta kompleksno. Ali naravno, nova sezona, promenjeni rosteri, ne treba uporedjivati sa proslom.

Svakako sam ja laik uporedjujuci sa tobom pa bi me zanimalo u cemu se slazes ili ne slazes?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kad sam video da ce grčki derbi da bude u prvom kolu, ponadao sam se da će i nama da ga stave isto.
I to cigani da budu domaćini u areni.

Tačno bi ih ošuškali 20 razlike, i ugasili bi im tu priču pre nego što bi počela.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Respored za mene interesantan samo u kontekstu gostovanja i eventualnog spajanja dve utakmice kao navijacu.
Sa sportske strane ne vidim nikakvu relavantnost. Na kraju je svako igra protiv svakoga dva puta. Ako bas cjepidlacimo, onda je mozda malo nesretno igrati na pocetku sezone protiv ekipe koja se vec par godina prakticno nije promjenila (primjer Alba prosle sezone).
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
1. Na pocetku odmah 2 gostovanja, prvo na jednom od najtezih gostujucih terena
2. Sledi domaci teren i neugodna Barselona (mislim da je jedina ekipa iz prosle sezone koja nas je dobila u regularnom delu u obe utakmice)
3. Idemo grckim ciganima na noge, posle kojih nam sledi domaci teren i domaci cigani, odnosno derbi

Po meni dosta kompleksno. Ali naravno, nova sezona, promenjeni rosteri, ne treba uporedjivati sa proslom.

Svakako sam ja laik uporedjujuci sa tobom pa bi me zanimalo u cemu se slazes ili ne slazes?
Nemam pojma da li je raspored težak ili ne jer niko nije sklopio tim, sem sto generalno znamo da će asvel verovatno opet biti vreća govana, da efes ide dole i pao gore.
Ali svakako ako je u nekom trenutku raspored teži, u nekom će biti i lakši tako da mislim da je to zanemarljivo, ako mogu da biram birao bih “lakši” raspored za posle ng. Mada svi su prošle godine pisali o rasporedima meni isti kurac cele godine, svaki mesec je bio zajeban
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Što volim kada prvo kolo padne jedno od gostovanja koje sam planirao za predstojeću sezonu :D

Što se samog takmičenja tiče - prvo da se otvori EL tema...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Kako je danas izaso novi raspored za EL, otvaram novu temu pa diskusiju mozete da nastavite u novoj temi.

Staru temu zakljucavam, a postove cu prebaciti cim uhvatim malo slobodnog vremena.

Srecno Partizane nas, u nove pobede!!!
 
Top