Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mogli smo, naravno.
Jeste da ne bi igrali El ili dobijali pozivnicu za istu. Ne bi nas docekivao Real nego skijaliste Trento(ino).
Pitanje da l bi i budzet bio samo 10x manji.
Pa bio bi tako nekako... Ali ne bi ni Muta bio trener. Gagi Nikolic, i to bez plate. A brkato govedo bi se nabacivalo, ili onaj jakovljevic smrdljivi. Teško igramo bez Pantera, jos i Aleksa veceras. Prosle godine smo izdržali jer smo imali Pantera cele godine. Cim ga nema odmah kriza identiteta.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Jedno je sigurno. Zdravlje Leskovac bi nam strovalio 50 za poluvreme… i pored svega ja sam optimista, biće to dobro. Teraj dalje Partizane!
 

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Nema šta. Muka živa. Jako komplikovano. Mislim da je i Željko u mukama zbog kompozicije ekipe. Stanja Jaramaza i KP pogotovo. Ne znam kakve su mogućnosti za izlazak na tržište, ali vapimo za zamenom za Jaramaza. Nije igrač za nas. Jednostavno nije.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Ove sezone veliku minutažu nam imaju igrači koji prošle sezone su bukvalno 80% vremena provodili na klupi.
Možemo se mi samo nadati i pričati da će biti bolje i da će ekipa "naučiti" Željkove zamisli.
Ali možda to i ne bude tako.
Meni lično ovaj tim je slabiji od proslogodišnjeg a siguran sam i da je jeftiniji.
Dajemo mi dosta koševa al ni malo ne liči na ono od prošle godine.
Proslogodisnja ekipa je igrala tačnu i lepu košarku a sada se "porađamo" za svaki koš.
Ako očekujemo da se kapiten vrati i kreira igru onda mislim da od njega nećemo videti dobru sezonu.
Uvek kada je to radio u prošlosti uticalo je to na njegov šut,velika potrošnja mu je krvarila šut.
O odbrani ni reči neću,vidimo svi probleme.
Rešiće to delimično Željko ali neke stvari se ne mogu popraviti.
Na primer Kaminski će sta god da Željko uradi ostati najsporiji igrač pri skoku kojeg sam ja u životu video.
I na kraju mislim da igračima baš sada treba apsolutna podrška.
Mozda je i bolje sto gostujemo sledeću zato što mislim da narednu kod kuće počinjemo sa kapitenom u timu.
Da će kapiten imati ogromnu želju da bude onaj proslogodisnji nemam ni trunku sumnje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.496
Reaction score
13.545
Локација
tamo daleko...
Sloboda govora je zajebana stvar. Pogotovo na internetu, gde po pravilu ima 90% sranja i 10% pametnih stvari za procitati.

I sve je ok, nego kako bre svi ovi pocetnici ne pisu ovako mssovno posle pobeda?

Moja omiljena pesma za goste i cigane u nasim redovima, da li je i zvezda kurva, il' ste samo vi?
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
436
Reaction score
1.570
Prosle godine smo posle poraza od ovih baksuza izgubili u Francuskoj od Asvela i onda je dosao Efes i prekretnica u sezoni, pa da se nadamo da ce tako biti i ove godine :) Stvarno ne znam sta treba da se desi da ove Indijance dobijemo na strani, cini mi se da bi sa Jokicem u timu uspeli da izgubimo na strani od njih. Zoc ima 0:4 skor za sada pri cemu smo svaki put bili favoriti po kladionicama...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.995
Ove sezone veliku minutažu nam imaju igrači koji prošle sezone su bukvalno 80% vremena provodili na klupi.
Možemo se mi samo nadati i pričati da će biti bolje i da će ekipa "naučiti" Željkove zamisli.
Ali možda to i ne bude tako.
Meni lično ovaj tim je slabiji od proslogodišnjeg a siguran sam i da je jeftiniji.
Dajemo mi dosta koševa al ni malo ne liči na ono od prošle godine.
Proslogodisnja ekipa je igrala tačnu i lepu košarku a sada se "porađamo" za svaki koš.

To sta si ti pisao o proslogodisnjem timu, otprilike pre tacno godinu dana, mozemo da vidimo iz prilozenog. Inace, i ti si se izgubio u periodu od decembra prosle godine, do sage sa Miroticem ove godine. Sta vam je bilo u tom periodu, virus zajeban neki?! IMG_20231120_232936.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Posle jedne ovakve utakmice, razmišljam i o logistici onih koji bi da nas izvade iz ABA lige i pošalju u (neku novoorganizovanu) KLS...i šta li će sve da urade da nas teraju na tako nešto...?

Večeras smo videli regionalno-nacionalno-sportski naboj, jakog i napaljenog protivnika, rezultatski neizvesnu utakmicu skoro do samog kraja, interesovanje gledalaca...doduše i naš poraz...koji će nas (možda, nadajmo se) naterati da budemo bolji nego što smo to bili večeras...a šta bismo to dobili da ne igramo ABU, a da igramo ono za šta se zalaže zvezdasrbijanikadjugoslavijaosimkadimjetrebala?

Nisam neki reprezentativni uzorak, ali stvarno ne znam ni da navedem osam ili deset (muških) košarkaških klubova iz Srbije koji bi igrali tu neku novu, bajnu i sjajnu domaću ligu...ali pretpostavljam da bismo u njoj titulu mogli da osvojimo samo MI ili ONI.
A ONI bi se pitali oko sudija, pravila, dominacije u savezu i tako to...

I, čemu bi služila takva jedna liga? Ili, bolje pitanje je - kome?
Odgovor: NJIMA i nikom drugom.

Nemam ništa protiv da košarka u Srbiji jača, ali to se ne radi tako.
Isto kao što ni fudbal neće biti bolji ako posadiš par novih stadiona negde u unutrašnjosti.
Jer ,,milion,, stvari tu još treba, i pored i unutar tog stadiona.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.227
Reaction score
1.542
Odvratni su ovi majmuni odozdo, skoro kao crveni govnari... Hala im ima vise od 30 gledalaca samo kad Partizan gostuje, isto kao i smradovima iz zelenika...

Jbg, jeste da smo primili 11 trojki ali je bilo i trojki koje su dali iz guzice... Sta god da bace protiv nas, uci ce im, tako je svake godine... Napaljeni do maksimuma...

Idemo dalje, zategnuce to Zeljko kako treba...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.103
Локација
Beograd
Treba kritikovati, kada ima razloga za to, kritikovati, a ne pljuvati.

Mene je više od današnjeg poraza kao poraza, iznervirala činjenica da ovog smrdljivog mutanta, ne možemo da dobijemo na strani.

Ipak, pored svih mana, pored činjenice da im nije igrao prvi centar (jedini) par poteza u napadu Kaminskog su nešto najlepše što se moglo videti danas.

Ona finta šuta sa penala, pa pivot, tako elegantno, tako prosto, a ustvari retko koji igrač može to, jer u ABA ligi (moje mišljenje i u EL) ne postoji igrač na visokim pozicijama sa većim košarkim IQ-om.

Odbrana, naravno škripi, ali danas (zbog izostanka Matkovića) nismo imali toliko problema u skoku, danas je odbrana u većem delu utakmice pucala posle prvog pasa. Mi ne igramo timsku odbranu, jednostavno, možeš da imaš najbolji napad na svetu, ako ne možeš ništa da odbraniš, nema izgleda za pobedu.

Kaboklo i Kaminski imaju potencijal da budu najbolja centarska linija u EL i da npr Kaminski ima ugovor barem na 2 sezone kao Kaboklo, imao bih čak i strpljenja, ovako bojim se da će mu za neke stvari tj principe u odbrani i za navikavanje na ovaj intenzitet kontakta, ovo biti sezona za privikavanje u Evropi.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Tesko mi je pao ovaj poraz. Ima hiljadu razloga za isti od nekompletnog tima, do katastrofalnih bacanja koja su na kraju i presudila... Medjutim ono sto je dobro to je da imamo tim gde svako ima poene u rukama. Dakle bukvalno svaki igrac moze da natrpa protivnika. Fali kapiten da to sve poveze... uskoro, bicemo na nivou na kojem zelimo. Ja nemam dilemu da ovo blato od lige osvajamo, makar u PO krenuli i sa osmog mesta.... Mnogo mi je veca dilema sta mozemo u EL i da li je ovo ta sezona? Napred Partizan!!!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.282
Reaction score
16.049
Локација
Beograd
Voleo bih jednom za svagda da se razgraniči šta je za koga kritika, nekome je nečije kritikovanje vređanje i pljuvanje, da bi se ti isti ljudi koji kritikuju bez vređanja nazivali pljuvačima i ljudima koji ne vole Partizan a ja ako nešto ne volim, ne volim generalizovanje. Mislim da smo kao društvo postali veoma osetljivi, ĵoš da počnemo da se tužakamo za povredu časti i ugleda.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Porediti Exuma i Jareta je svetogrdje nad košarkom, ma koliko ih voleo obojicu.
Ne poredim uopšte njih dvojicu kao igrače. Poenta je da ne treba ocjenjivati da li je igrač promašena investicija nakon mjesec ili dva. Isto važi i za usjpešnost sezone.
Hajde da barem malo vjerujemo Žocu, njegovim trenerskim sposobnostima i odabiru igrača. Možda se na kraju pokaže da on, ipak, nešto i zna.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Hoce li nekad ova vestacka tvorevina Cedevita Olimpija odigrati ovakav mec protiv cigana?
Do utakmicu sa njima u Stozicama, Klemen Prepelic ce otici, cigani sem Moracu nemaju gde vise izgubiti.

Jaramaz zlocin sprema kosarku koji i dalje traje.
Jos nam je nedostajala ova povreda Alekse.
Dobijamo u Anadoliju, Aba je za mene nevazna od danas pa sve do Plej-ofa.
 
  • Like
Reactions: mvp
Top