Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Bukvalno se zna da treba da sačuvaš dva igrača, Klemena i Hrta, i oni nas useru i daju 60 poena... Pusti ostale u pm samo njih satri odbranom i završio si posao. Ali džabe kad nema ko od bekova da odigra odbranu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo bi zanimljivo da neko izvadi statistike slobodnih bacanja i izgubljenih lopti ove i prošle sezone. Nemam pojma pričam napamet odokativno ali prošle godine smo bili možda ponajbolja evropska ekipa u ta dva segmenta ove godine mi se to čini lošije.
U obe stvari ruku na srce je veliki faktor Exum
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Bilo bi zanimljivo da neko izvadi statistike slobodnih bacanja i izgubljenih lopti ove i prošle sezone. Nemam pojma pričam napamet odokativno ali prošle godine smo bili možda ponajbolja evropska ekipa u ta dva segmenta ove godine mi se to čini lošije.
U obe stvari ruku na srce je veliki faktor Exum

EL izvedena bacanja:
2023: 21,4
2024: 20,3

EL izgubljene lopte:
2023: 10,4
2024: 10,8

ABA izvedena bacanja:
2023: 23,1
2024: 25,9

ABA izgubljene lopte:
2023: 11,7
2024: 10,9

Sve u svemu, razlike su marginalne, problemi se nalaze negde drugde.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Po profilu su šuterska ekipa, problem je odbrana na perimetru i preuzimanja koja će se utegnuti kroz koji mesec. Plus su svi raspoloženi protiv KKP.


Meni ovo dovoljno, nema potrebe dalje da citam.

Drago mi je da imamo ovakve kosarkaske znalce na forumu da poducavaju neuke Ponitke, pardon pocetnike :D

Cim se kaze "nije dobro", ovde se kategorise kao pljuvanje, ima logike
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Ja sam ubedjen da se sve ovo da srediti, ako igraci prestanu da se povredjuju i razboljevaju. Mnogo je to sad izrazenije nego prosle godine i to me brine najvise. Malo, malo, pa neko ispadne iz treninga na dve nedelje ili cak i vise. Jako je tesko tako podici timsku formu.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
U 100 marke da osvajamo i ABU i domaca smrdljiva takmicenja ako ih budemo igrali. Jbg mora da bude vremena i za pljuvace da iskale svoje frustracije u komentarima ali mislim da će na kraju sve to slatko da progutaju i povuku se nazad u rupe. Koliko je jadno u ovom trenutku se oprastati od titule. Ako ne budemo mogli da dobijemo u gostima kada bude trebalo onda nismo ni zasluzili da osvojimo a realno ni to nije smak sveta. U ovoj utakmici nisam video nedostatke energije, jednostavno su oni ubacivali sta god da bace a mi smo masili otvorene suteve i ponovo smo bili egal. Nijedna ekipa u ABI pa ni cigani ne mogu bolje od ovoga sto trenutno igraju a nasi sutevi ce krenuti da ulaze u to sam siguran.
Bio prvi ili poslednji uvek cu voleti Partizan i nikada necu pljuvati igrace ni trenera, a pojedini bi trebalo da razmisle zasto vole Partizan, a ako ne odgovara imamo komsinicu koja je igra najhrabrije i magicno cak i u porazima, i sampion je pripremnih utakmica i pocetaka sezone pa ce mozda vise odgovarati. A nju smo vec guzili dva puta od pocetka sezone i mislim da ce se tako i nastaviti do kraja.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Aleksa polomio nos, očekuje ga pauza pa maska...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.866
Znači u Instabul bez Alekse, Trife i Kevina?
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
Po navici nas mutantski konjusari rutinirali. Koliko mi gluposti mozemo napraviti kad se utakmica lomi, pa to je za nepovjerovati. Od Zakovog gubljenja lopte poslije tri sekunde napada na nerijeseno, preko Kaminskog i Nanelija koji promasuju tablu sa tricama, Jaretovog gnjavljenja lopte i vrcenja oko svoje ose u mjestu 20 sekundi napada pa do promasenih zicera ispod kosa. Istovremeno, oni paradiraju kroz nas reket i bez problema nam uvaljuju 95 poena. Dakle, uglavnom isto kao i uglavnom svaka utakmica sezone dosad. OSIM STO SMO IH NADSKAKALI :D Mozda je to dobar znak? Mozda ce od petka sve da krene nabolje. Ipak je to Efes, a posto volimo da se podsjecamo prosle sezone, mozemo se onda podsjetiti da je i od njih prosle godine krenulo. Daj Boze.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Izgubili smo utakmicu, pa šta? To ne smije da nam se desi? Igrali smo loše, to ne može da nam se desi? Igrali smo loše nekoliko mečeva, to ne smije da se dešava? Tražite savršenstvo? Drugi timovi ne igraju, ne treniraju? Izgubili smo titulu u novembru? Nećemo se plasirati u plej of EL?
Šta pojedini u stvari hoće? Skor sa sa svim pobjedama do juna?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
I jbg da sam zagovornik teorija zavera rekao bi da je sve samo ne slucajno da nas posle duplih kola cekaju najteza gostovanja u smislu da su napaljeni najvise protiv nas Cedevita i Mega

Igokea je uzasan kiks…
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.768
Reaction score
6.373
Mnogo je razloga za ovaj poraz...
1. Odbranu i dalje ne igramo
2. Otvorenu trojku i dalje ne možemo da pogodimo (večeras 18 promašenih)
3. Promašujemo sve više bacanja po utakmici (večeras 8 promašenih)
4. Za 1 minut i 20 sekundi pravimo seriju 0:11
5. Ekipa sa prosekom od 6 trojki po utakmici daje nam 10 trojki za tri četvrtine (nisu ni prvi, a bojim se ni poslednji)
6. Sramotna utakmica Zeka Ledeja, pri tom ne mislim na nesportski faul.
7. Belošević i Javor
Zek treba da bude kapiten ovog kluba. Ubedljivo nas najbitniji igrač u rotaciji. Naravno da ima mana. Ima prosek 35 min kod Zeljks sugurno zato sto igra loše. Citanje napada, pomoć, borba bas sam se više puta pitao da li je to stvar njegove sportske inteligencije ili uigranosti u Željkov sistem.
 
Top