Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Biseri Duška Vujoševića
8972c941cb1d2cce8dd34bab4d7aec68.jpeg
Godina 2008. ostaće upisana u istoriji Partizana kao jedna od najuspešnijih. Ako se broje trofeji, ponovljen je rezultat od pre 16 godina, osvojena su tri pehara, s tim što je 1992. uz domaću titulu i kup u vitrine stigao i najvredniji, namenjen osvajaču Kupa šampiona.
Koliko su uspesi crno-belih golicali pažnju javnosti, toliko je, ako ne i više, u elementu bio i trener Duško Vujošević. Njegove konferencije, neobavezni razgovori, monolozi, replike, teorije zavere često su se prepričavali.
Pokušavao je da gađa u metu, nekada se skrivao od istine za dobrobit kluba, ali nikoga nije ostavljao ravnodušnim.
Reči uglavnom bira, tačno zna šta i kada da plasira u javnost, mada mu mnogi zameraju što se meša u stvari koje nemaju mnogo dodirnih tačaka sa trenerskim pozivom.

Nije bilo ni malo lako sortirati najzanimljivije Vujoševićeve izjave od 1. januara, zaključno sa poslednjim danima 2008. Materijala je mnogo, ali krenimo redom sa retpospektivom.

- Tradicija je kada osvojite šest titula u nizu - pre meča sa Realom.

- Ako treba da se mre, časno ćemo mreti – pred Lotomatiku.

- Neki klubovi u Srbiji imaju i dva puta veći i obezbeđen budžet od Partizana. Onda to neki tumače kao nesposobnost uprave. Valjda je osnovna sposobnost da radiš pošteno i imaš dobre rezultate. Šta da radimo kada direktori javnih preduzeća ne navijaju za nas.

- Plasman među 16 najboljih u Evropi je rezultat značajan za Srbiju i njenu košarku. Ovo je jedan od puteva vraćanja na staze uspeha. Jedino ukoliko ovo što radimo nije lični hobi i lična stvar, pa nikoga ne interesuje. Ako jeste, onda je to druga stvar – posle plasmana u Top 16.

- Kod nas još nije do kraja uspostavljeno marketinško tržište, a nerazumljiva su mi i ibjašnjenja da je gledanije “Selo gori, a ne znam ko se češlja” - termin sa Montepaskijem 18.45.

- Partizan je moja dijagnoza. To je klub za koji navijam i veoma sam zahvalan onima koji su mi dali priliku da radim u njemu. Najbolje godine svog života posvetio sam crno-belima.
Sa druge strane dobio sam poštovanje, realizovao se kao čovek i ostvario samopoštovanje. Partizan je za mene mnogo više od posla.
Arsen Dediće je rekao „moj zanat mi je dao uspone, moj zanat me je doveo na vrh sa koga ću pasti“.

- Postoje ljudi koji čuvaju obraz i oni koji čuvaju guzicu. Spadam u onu prvu vrstu – posle Panatinaikosa.

- Znam šta pričaju o meni, kako ne umem da vodim utakmice, ali umem da radim. Ne bih sa takvima da polemišem, ali ne bežim od toga da su mi treninzi svetinja. U rad se kunem.

- Nekom drugom je bilo suđeno da napravi rezultat u Evropi. Malo sam pecnuo državu, a ne Zvezdu – posle plasmana u Top 16.

- Za malo da nam se revanširaju za ofsajd – aluzija na fudbalski derbi posle pobede u košarkaškom okršaju.

- Mi, kao i u muzici, posao radimo sa emocijom, pa nas nekad i sreća posluži i igra časti – posle osvajanja Jadranske lige u Ljubljani.

- Kada smo u određenim momentima razmišljali da pređemo u Arenu dan je koštao 20.000 evra.
Arena zvrji prazna, osim kada su velika takmičenja ili koncerti, i to je nekome verovatno veliki finansijsku problem i hoće da ga reši tako što će nas, i onako obogaljene, da dovede u takvu situaciju.

- I ovi koji su protiv Jadranske lige, nisu protiv lige, već protiv trogodišnjeg ugovora Partizana, koji smo skoro obezbedili.

- Imaju Jevreji poslovicu “dabogda bio zdrav, bogat i anoniman”, a ja nisam ništa od toga.

- Veliki uspeh je osvojiti titulu i plasirati se u Evroligu, što je kada je Partizan u pitanju pitanje opstanka.

- Imam utisak da me neko lovi u greškama, vidim to i u snimcima utakmica, čestim zumiranjem mojih reakcija koje ponekad i mogu da budu preterane.
Mislim da sam čovek koji ima pravo na grešku, jer sam mnogo uradio za srpsku košarku. Pozdravljam navijače Partizana i pozivam da na svakom meču napune Pionir i tako odgovorimo na podzemne udare.

- Sudije stiču hrabrost tako što sude protiv nas. Ako manipulišem ili radim nešto nekorektno spreman sam da snosim konsekvence, ali ako nije tako da vidimo o čemu se radi.

- Raduje me sve lepo što se dešava u Srbiji. Osim na utakmicama Srbija – Crna Gora, naravno ako budem selektor, uvek ću navijati za Srbiju.

- Nije lepo da nas ionako mučene, koji sa ponosom hodaju, neki još i optuže da hoćemo da prodamo meč sa Panatinaikosom. Sramota.

- Ovde smo svi svoji. Ovde smo jedna porodica. Partizan je stvarno takav. I u klubu, i u timu i sa navijačima, to ne može da se nazove drugačije, nego porodicom.
Iznad Partizana ne postoji nadsistem. Kao i u svakoj porodici deca kada dođu do određenog nivoa odu u svet.

- Svaki trener ima svoj tim snova, a sadašnja ekipa sigurno nije moj san, mada neke ne bih menjao ni za najbolje u Evroligi.

- Čini mi se da je formirana zadarsko-slovenačka grupa koja ima za cilj da štiti interese Zadra i možda još nekog, naravno usmerena protiv Partizana.

- Postoje razni načini da se “poravnamo”, ali ako budu želeli samo novac, sigurno ga neće dobiti, pa niko nije lud...

- Ja nemam malu platu, ali je ona dva puta manja od nekih kolega u domaćoj ligi.

- Molio bih “poštene” lopove da vrate pasoše, valjda je neko od njih i navijač Partizana, nisu valjda svi na suprotnoj strani.

- Unikaha na dresovima ima natpis “kaja”, to nije tetka Kaja iz komšiluka, već banka. Mi smo uvek radili u skladu sa zakonom i nemamo četiri računa...

- Momci troše energiju i kvalitet kao da su besmrtni. Borimo se za klub, navijače, zemlju, a slavno je za otadžbinu umreti.

-- Gledao sam neki film o Golom otoku, gde osuđenici kamen prebacuju jedan do drugog i tako u krug. Nije težina kamena ono što je kazna, već besmisao rada. Nesrazmera rezultata, finansijskog statusa i ambicija je nešto što u Partizanovom slučaju nije prirodno i to me umara.

- Nema veze što me navijači porede sa Džejmsom Bondom. Mogu da me zovu kako hoće samo da nastavimo da osvajamo titule.

Tehnička dostignuća najnovije generacije za Vujoševića su dva sveta.
- Na sreću čovek sam prošlog veka. To je malo sramota, priznajem. Pokušavaju da me upute u tajne komptujtera, međutim, tehnika je za mene baš čudo tehnike.

Sport
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
To mu dodju kao sabrana dela Duleta Vujosevica...Zanimljiv tekstic,svaka cast
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
respect Dule...

- Za malo da nam se revanširaju za ofsajd –
:buhaha :buhaha :buhaha

- Svaki trener ima svoj tim snova, a sadašnja ekipa sigurno nije moj san, mada neke ne bih menjao ni za najbolje u Evroligi.

- Momci troše energiju i kvalitet kao da su besmrtni. Borimo se za klub, navijače, zemlju, a slavno je za otadžbinu umreti.

- Postoje ljudi koji čuvaju obraz i oni koji čuvaju guzicu. Spadam u onu prvu vrstu –
respect
 

rmilos

Početnik
Учлањен(а)
01.12.2006
Порука
19
Reaction score
0
Локација
Beograd
Неки уче од Аристотела и Ничеа, не кажем, има ту добрих идеја. Али, ја сам, а верујем и многи од вас, највише животних истина и исконских вредности научио од Дулета. Зато је он много више од тренера клуба који волим. Свака му част и пуно среће и здравља и у наредној години! За успехе ће се већ сам побринути:)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Дуле за Мондо...

v120181p0.jpg

Vujošević za MONDO: Služim Partizanu!

Sreda, 31. decembar 2008. 19:00
Duško Vujošević je jedna od najvećih konstanti u svetu sporta na ovim prostorima.

Leta 2001. godine po drugi put je seo na klupu Partizana i do danas ostao da radi ono što najbolje zna. Mnogo puta se učinilo da će mu ponestati motiva i da je to što je postigao sa svojim igračima maksimum u datim uslovima.

Vujošević je u novogodišnjem razgovoru za MONDO konstatovao da su mu uspesi ekipe u sezoni 2007/08 dali šansu da na spektakularan način ode iz kluba…

"Kažu da iz crkve treba izaći kad hor najlepše peva. Međutim, ja sam veoma zahvalan ljudima koji su mi omogućili da služim Partizanu. Zato sam i letos odlučio da ostanem veran klubu, mada je postojala mogućnost odlaska u lepom momentu i najverovatnije dobrog početka na nekom drugom mestu. A kada sam već ostao, imam veliki motiv da uradim nešto i sa postojećim timom".

Po čemu ćete jednog dana pamtiti 2008. godinu?

"Vezano za moj život i rad, to je sigurno način na koji je završena prethodna sezona, sa tri osvojena trofeja i plasmanom među osam najboljih ekipa u Evropi. Bila je to izuzetno plodna sezona i pamtiću je po velikom naporu, koji je kroz ostvarene rezultate dobio svoj smisao".

"Voleo bih da imam dobre vesti, ali ono što se na globalnom nivou najviše osetilo ipak je ta kriza na Vol Stritu. Ona se oseća i verovatno će se tek osetiti na svakom delu planete".

Šta bi vas naredne godine učinilo zadovoljnim, na rezultatskom i stvaralačkom planu?

"Bio bih više nego zadovoljan titulom prvaka Srbije, plasmanom u Top 16 Evrolige i na Fajnal for Jadranske lige. Pokušavam da budem koristan svaki dan, pre svega na terenu, da se odradi dobar trening, posle kojeg će i ekipa i pojedinci biti bolji nego što su bili. Želim da se moralne norme koje važe za ovu grupu još više učvrste i razviju kroz naporan rad i pravičnost, da spremimo što više igrača za reprezentaciju..."
v120181p1.jpg



Za trofeje sa Zvezdom i Hemofarmom

Ove sezone imate negativan bilans sa Crvenom zvezdom, koja je trijumfovala u jedinom "večitom derbiju". Da li će se trofeji na proleće deliti između ta dva tima?

"Ne, mislim da će u tu borbu jako ozbiljno da bude uključen i Hemofarm. Poraz od Zvezde mi je pao teško, ali svaka utakmica sa njima je krajnje teška i sa neizvesnim ishodom, ma kako to posle izgledalo. Izgubili smo taj meč sa pola koša, protivnik je zasluženo dobio, mada smo u tom trenutku bili opterećeniji i sigurno umorniji tim. Biće neizvesne i utakmice koje predstoje, gledaćemo svakako da se revanširamo".

Šta mislite o povratku Svetislava Pešića na domaću klupsku scenu?

"Vidim to kao veliku dobrobit za srpsku košarku. Velika je stvar da tako kvalitetan trener hoće da radi u Srbiji i dođe tu. Ovog momenta imamo Ivkovića, Pešića, žao mi je što i Maljković nije konkretnije angažovan. Uz moju malenkost i mlade, ali već iskusne trenere, rekao bih da je sa te strane situacija u zemlji bolja nego ranije".

Kako konačno obezbediti stabilnije finansiranje vrhunskih klubova, tako da više ne zavise od dobre volje imućnih pojedinaca ili retkih jakih kompanija?

"Zakon o sportu trebalo bi da precizira upravo ideju kako da se sport finansira. Po meni bi poreska politika trebalo da bude stimulativna, da ljudi koji imaju ekstraprofit, u određenom momentu vide interes da deo tog novca daju za kulturu, sport ili druge delatnosti koje nisu profitabilne, a za kojima društvo ima potrebu. Smatram da bi društvo trebalo da brine o sportu, jer nam on treba zbog elana i vitalnosti nacije, zbog reprezentovanja nacije".

Kako tek funkcionišu klubovi iz srpske Svislajon lige, koji su u velikoj meri zaboravljeni od javnosti? Jaz između njih i učesnika regionalnog takmičenja postaje sve veći i veći…

"Ja mislim da Partizan funkcioniše najteže, jer je suočen sa ogromnim očekivanjima, koja su nesrazmerna mogućnostima i još više neutemeljena na pomoći koju dobijamo. Svako ima dovoljno svojih problema da bi razmišljao o tuđim. Nikome danas nije lako da obezbedi sredstva za obavljanje posla, ali nadam se da u ovoj, još uvek mladoj državi, ima nade da će oživeti neki od košarkaških centara".
v120181p2.jpg



Sudije i delegati

U Jadranskoj ligi, čiji je Partizan nekada bio ljuti protivnik, upravo su crno-beli znatno prosperirali. Ako sve ostane kako je letos najavljeno, Partizan će ostati standardni učesnik Evrolige.

"Nije to sve crno-belo, ima dosta nijansi. U NLB ligi imamo bolje takmičenje nego da smo ostali u Srbiji. Ali ta liga i dalje nije idealna i mora da doživi određene reforme, da upravljačka i vlasnička prava budu drugačije raspoređena, da srpski klubovi imaju udeo srazmeran svojoj važnosti, da sistem takmičenja bude u duhu regularnog sportskog nadmetanja, a ne da bude izvitoperen da bi se rešili nečiji finansijski i drugi problemi. Nijedna liga tog tipa ne završava se Fajnal for turnirom, već plej-of takmičenjem".

Šta vam u današnjoj košarci najviše smeta?

"To što glavni akteri više nisu oni koji kreiraju košarku, igrači i treneri, nego sudije i iznad svega oni koji ih delegiraju".

Koga vidite na Fajnal foru Evrolige u Berlinu?

"U najboljoj formi, ali prerano, nalazi se Barselona. Tu su još Sijena, Panatinaikos, CSKA, da ne propustim i Taukeramiku... Kada bi se tamo našla četiri tima iz kruga ovih pet, to bi bilo očekivano. Ali iznenađenja su uvek moguća".
v120181p3.jpg



Poljska je samo međukorak

Reprezentaciji Srbije posle izostanka sa Olimpijskih igara predstoji Evropsko prvenstvo u Poljskoj. Šta očekujete?

"Onog momenta kada je dotaknuto dno, kada su razbijene sve iluzije, krenulo se zdravo. Pozvani su igrači koji ne čašćavaju svojim prisustvom, već odazivanjem selektoru ispunjavaju obavezu. Uspostavljen je red na terenu i van terena i počela je da se formira ekipa koja može da vrati Srbiju na staze uspeha. Put nije kratak niti lak, Poljska je tu samo međukorak, a krajnji cilj je veći. Ni ta ekipa neće biti amnestirana od rezultata, ali ne treba biti nerealan. Treba shvatiti da je reprezentacija u fazi stvaranja i da se rade prave stvari".

Da li u toj ekipi ima mesta za igrače iz NBA lige, s obzirom na sve specifičnosti njihovog položaja u odnosu na igrače srpskih i evropskih klubova?

"Naravno da ima mesta za svakog ko ima želju. To što je neko NBA igrač ne može da mu da pravo da misli da je iznad tima. A svako ko želi da bude u funkciji ekipe i po kvalitetu zaslužuje da igra u njoj, treba da bude u reprezentaciji, bez obzira na to da li igra za klub u Srbiji, negde u Evropi ili u Americi".

Imate li neke lične želje za 2009. godinu?

"Da uhvatim zlatnu ribicu ha-ha... Pre svega dobro zdravlje. Sve više prostora i važnosti u mom životu ima sin Luka (8) i moje želje polako se prenose na njega".

Šta biste poželeli građanima Srbije?

"Da uprkos svemu ostanu dobri ljudi".
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Sutra (ponedeljak) u 21.30 na Avali, čini mi se da je u pitanju emisija eTIKETiranje, gost Duško Vujošević, vredi pogledati.
 

Bolle R

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
103
Reaction score
0
U najavi je pisalo Dusan Vujosevic :banghead
A prosle godine u Milioneru je bilo pitanje ko je trener Partizana u kosarci : Dusan Vujosevic :banghead
 

NukeR

Guest
To sam i ja sinoc video kad su najavljivali, stvarno su idioti!
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
PRESS
BOJIM SE DA PARTIZANU NE BUDE JOŠ GORE

Duško Vujošević: Naš klub ne pogađa ova svetska finansijska kriza, jer mi smo u toj krizi odavno. Samo me plaši to što stanje u klubu može da bude još teže. Ove godine zadovoljio bih se jednim trofejom
image.jpg
vujosevic
Trener Partizana Duško Vujošević prethodnu godinu završio je sa tri trofeja iz tri takmičenja, ali bi se u narednoj sezoni zadovoljio i sa jednim! Ne zato što nema veru u svoje izabranike, ili zato što Partizanu preti još teža finansijska situacija od ove u kojoj se već nalazi, već zbog toga što se čuda retko dešavaju, a još ređe ponavljaju...

Jedan od najcenjenijih trenera današnjice u razgovoru za naš list osvrnuo se na prethodnu godinu, predstavio planove za naredni period, ali i sasvim otvoreno pričao o kandidaturi Vlada Divca za prvog čoveka Olimpijskog komiteta Srbije, kao i o ponovnom uspostavljanju „dobrosusedskih" odnosa sa Crvenom zvezdom.
Nerviram se i zbog revijalnih duela
O tome koliko ozbiljno i fanatično shvata posao kojim se bavi, dovoljno govori i podatak da je na nedavnom humanitarnom meču u „Pioniru" vodio ekipu na isti način na koji vodi i Partizan u Evroligi. Dakle, uz mnogo izgubljenih živaca, kritikovanja igrača i prigovaranja sudijama!
- Momci su mladi, ne znaju ni kako se igraju te revijalne utakmice. Sportski aksiom jeste da iz svake utakmice želiš da izađeš kao pobednik, pa tako ni taj meč mene nije ostavio ravnodušnim. Ali, tačno je da bih bar na prijateljskim mečevima mogao da krijem tu svoju nervozu...

Prošlosezonsko čudo
- Prošla sezona, 2007/08, smatra se jednom od najuspešnijih u istoriji Partizana. A smatra se jednom od najuspešnijih baš zato što se takve sezone ne dešavaju često. Očekivanja se ovde prave na osnovu nekih ranijih uspeha, a ne na osnovu realnog stanja, što je naravno znatno ispravnija koncepcija. Mislim da su „prolazna vremena" koja imamo u ovoj sezoni odlična, a mi ćemo nastaviti da se trudimo da sezonu završimo na što bolji način. Lično bih bio zadovoljan i sa jednim trofejom. Naravno, uz sve poštovanje nacionalnog kupa, njega ne ubrajam u te trofeje. Dakle, bio bih zadovoljan osvajanjem domaćeg prvenstva ili pak regionalnog takmičenja.
Iako je, kako kaže, u 2008. godini bilo i pozitivnih trenutaka, Vujošević kao događaj koji je obeležio protekli period ipak izdvaja sveopštu ekonomsku krizu i finansijski slom na Volstritu, budući da se on „najdalje čuo".
- Godinu je svakako obeležio finansijski slom na Volstritu, koji se oseća, i tek će se osećati na svakom pedlju Zemljine kugle. Bilo je, srećom, i nekih pozitivnijih, radosnijih utisaka, ali oni su svi ostali u senci ovih finansijskih katastrofa...
Vujošević se, međutim, ne plaši najavljene krize u 2009. godini, ali ne zato što misli da će ona zaobići Srbiju i Partizan, jer neće, već zato što finansijska situacija u klubu iz Humske teško da može biti lošija od postojeće:
- Kada je Partizan u pitanju, a i Srbija uopšte, ta kriza je odavno počela. Nisam siguran da situacija može biti gora, mada verovatno da može. U ovom trenutku, međutim, imamo toliko problema koje moramo da rešimo da jednostavno ne razmišljamo o tome šta će biti za šest meseci. Ali, ne plašim se 2009, ako me to pitate.
U februaru nas očekuju izbori za predsednika Olimpijskog komiteta, a Vujošević ne krije da njegovu podršku ima Vlade Divac, jer bi njegov izbor bio „logično i prirodno rešenje".
image.jpg
vujosevic tumbasPartizanovci do srži... Dule i čuveni navijač crno-belih Miša Tumbas

Podrška Divca
- Divac se jako dobro snašao na mestu predsednika Partizana, iako je to bio početak njegove „funkcionerske karijere". Klub je imao odlične rezultate pod njegovim rukovodstvom, bez obzira na to što je Divac tada još bio aktivan igrač, pa nije imao mnogo vremena da se u potpunosti posveti Partizanu. Veliki igrači su po pravilu veoma „namazani", jer se na takvom nivou ne može igrati bez pameti i određene doze drskosti, ali moguće je da Divac nije spreman na neke neophodne pragmatične poteze kako bi uopšte došao na tu funkciju. Divac je veliko ime, i siguran sam da bi uz prave saradnike mogao da bude sjajan funkcioner. Njegov izbor za predsednika ne bi bio greška, bila bi to prirodna stvar.
Nakon dužeg vremena, odnosi između Crvene zvezde i Partizana su zdravi i, čini se, dobronamerni. Vujošević priznaje da to u najvećoj meri ima veze sa dolaskom njegovog prijatelja Svetislava Pešića na klupu crveno-belih.
- Pešić i ja imamo odlične odnose i sigurno je da oni utiču na to da i klubovi između sebe imaju zdravije kontakte. Naravno, kada dođe do utakmice, svako je za sebe, ali je dobro da nema više onih zakulisnih radnji, da su odnosi na nivou imena i veličina Partizana i Zvezde. Rivalitet postoji, ali i granica koja se ne sme preći. Dueli Partizana i Zvezde vraćaju se u okvire fer utakmica - kaže na kraju Duško Vujošević.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Čovek je večeras pobedio samog sebe ako je to moguće!Ko je čuo izjavu posle meče zna o čemu pričam.

KAD DULE NA BOŽIĆ KAŽE DA JE VASKRS,VASKRS JE!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Cuo sam ja, Legenda respect
Ali stvarno treba znati sta pricas, videli ste samo koliko se Dule nervirao veceras.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Dule je rekao da se igralo na Vaskrs...

`Na hitnoj sednici Svetog Sinoda,doneta je jednoglasna odluka da Vaskrs ove godine nenadano pada sedmog januara.`

Dule je jos jednom pokazao moc.
Dule pomera datume...

Ne zamerite...

Kopirao sam sa b92

Usput se Dule zahvalio nasem sponzoru marfin banci :D ko ima tacan citat nek postavi :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
E dajte neki link ako ima da se pogleda njegova izjava bio sam u kaficu pa nisu dali da pojacam tv mamu im jebem onu nenormalnu !
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
После текме је изјавио и да се уплашио када је видео трубаче у хали, јер је до синоћне утакмице свака на којој су они присуствовали завршена лоше по наш тим...
 

kikisp

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2007
Порука
95
Reaction score
0
Локација
u diznilendu
najjace kad je mag rekao ovu pobedu poklanjam nasim sponzorima marfin banci i oni su iz grcke :):)
 

s.t.e.f.a.n.#19

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2008
Порука
2
Reaction score
0
Ako je Dule rekao da je VASKRS, nema shta, VASKRS je... Dule je rekao da cemo i PAO izbaciti prosle godine u TOP16... svi znamo ishod...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Duško Vujošević, trener košarkaša Partizana, uoči raspleta u Evroligi
Očekujem dobre vesti iz Madrida

Ponedeljak - 12.01.2009

Pred rasplet u poslednjem kolu Evrolige u grupi D, gde se nalazi srpski šampion, za poslednja dva upražnjena mesta koja vode među 16 najboljih ekipa na Starom kontinentu sa Partizanom se nadmeću još Efes i Armani.

Dakle, timovi čiji bi godišnji budžet mogao da zatvori postojeću finansijsku konstrukciju crno-belih u narednih osam godina. U takvoj konkurenciji, košarkaši Partizana putuju sutra u Moskvu, gde ih u sredu očekuje novi duel sa CSKA.
- U toj utakmici možemo očekivati bukvalno sve. Od ubedljivog poraza do naše pobede, koja bi predstavljala pravo čudo. Takve stvari se ipak retko dešavaju, verovatno se zato i nazivaju čudima. S druge strane, pošto je trener Etore Mesina moj prijatelj, znam da im je stalo da nas pobede, naročito nakon poslednjeg susreta u Beogradu, kada smo mi promašili tri zicera za veliki trijumf - kaže Vujošević.
Sve utakmice poslednjeg kola u grupi D počeće u isto vreme, ali sigurno je da će košarkaši Partizana s jedne osluškivati dešavanja u Madridu, gde bi ih eventualna pobeda Reala nad Efesom odvela u Top 16.
- Pobeda Reala je realna, a iskreno, nadam se njihovom uspehu, pa makar i uz pomoć sudija. Igraće sa Efesom, koji se pokazao kao ne preterano čvrsta ekipa, a bilo bi pravo čudo ukoliko Real ne zabeleži trijumf. Naporno smo radili tokom cele sezone i zaslužili smo prolaz u Top 16. Znam da nas svi podržavaju u tome, ali retko ko je spreman da nam pomogne - izjavio je Dule Vujošević.

.banner_text_link{ text-align: right } .banner_text_link a{ font-size: 12px; color: #ccc } .banner_text_link a span{ font-size: 10px; } .banner_text_link a:hover{ color: #666 }
Zbog Veselog se „grobari“ vesele, a rivali tuguju

- Jan Veseli je veoma talentovan igrač. Ne mislim samo na fizičke mogućnosti, nego i na ličnost. Kada je dolazio u Partizan, rekao sam za njega da je u pitanju košarkaš zbog koga će naši navijači biti veseli, a protivnički tužni - rekao je Duško Vujošević.

KALKULACIJE

Ako Partizan pobedi CSKA...
- U slučaju trijumfa u Moskvi, crno-beli će automatski ostvariti plasman u Top 16 Evrolige i neće zavisiti od ostalih rezultata
Ako Partizan izgubi od CSKA...
- Real Madrid mora da pobedi Efes pilsen ili da Panionios savlada Armani sa više od četiri razlike
alo
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Dule naš, koji kročis pionirom,
da dođe tajm-aut tvoj,
da se čuju psovke tvoje,
da bude volja tvoja,
na parketu kao i na nebu.

Pobedu našu junačku daj nam danas,
i ne plati dugove marfin banci,
kao i što mi nećemo platiti svoje dugove,
i uvedi nas u Final 16,
i izbavi nas od zla

Jer tvoji su Grobari, i halaPionir, i slavni Partizan.
Amin

Nisam autor , kopirao sam sa B92
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја сам сад добио тај смс од друга и... :buhaha:buhaha
 
Top