Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dartxxq

Banned
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
17
Reaction score
0
Svaka cast na pobedi :)
Sudjenje u Jadranskoj ligi je blagi ocaj, kao da su sudije nalazili po nekim livadama gde cuvaju ovce pa ih doveli na teren. Koja je vec ovo utakmica po redu gde se na terenu ne gleda kosarka vec sudisko izivljavanje nad igrom
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јеби карај растурај . Игра криминал, али вољни моменат изузетно битан и одбрана пресудили.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Nije uvek lako ali je lepo navijati za Partizan!

Idemo! Idemo!
Ko je posle 20-2 imao zivaca da gleda celu utakmicu na kraju je pocascen POBEDOM!
Imam osecaj da Podgorica gori! Svaka cast domacim grobarima! :clap
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
neću da diram sudije samo zato što je Božić, ali bi im rado čestitao sve :D


Prva četvrtina za zaborav, ostale tri napad kriminal, odbrana FENOMENALNA, samo tako da nastavimo da kidamo u odbrani i biće LUDO!!!!
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Ovakvo katastrofalno sudjenje ne pamtim, znaci ubili su nas na mesto + slaba nasa igra u napadu ali sudije kriminalne, pa bolji kriterijum imamo u EL....no bitna pobeda i nista vise, sad sledeca utakmica Hemofarm...Dzerels molim te idi odakle si doso....
GROBARI NA NIVUO umalo da zaboravim!!! :)
 
Последња измена:

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Uh, koji triler. Sudije za popa :pop

Ovde se vidi znacaj igranja Evrolige i velikih utakmica. Gde svi pogube zivce, mi u 80% slucajeva prelomimo utakmicu.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Првенствено честитке Гробарима у хали који су носили тим до победе.... Битна победа, поготово после оноликог заостатка.... Идемо даље...
http://195.56.77.56/n3/g/adr_92/index_eng.html
ево и статистике...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Cudna igra u napadu ali zato u odbrani smo ih ne racunajuci prvu cetvrtinu stavili u dzep.
Sudjenje ocajno ali nije uticalo na rezultat toliko jer je i njima sudjeno par puta lose ne samo nama,mnogo su sudije vracale za svoje lose odluke pre toga.
Za odbranu veci deo meca :clap

Vazna je pobeda!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Velika je stvar dobiti utakmicu sa ovakvim preokretom, a bez pomoci trenera. Mene je blam kako je Partizan danas igrao i kako su se igraci ponasali na terenu, od toga da je svako radio sta je hteo do nesportskih i tehnickih gresaka.
Sto rece jedan lik: da je nama trener Radonjic, a njima Jovanovic, mi bismo dobili utakmicu 30 razlike i to na poluvremenu.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Dok su bili svezi, Podgoricani su igrali odlicnu kosarku. Dobili smo ih na kondiciju, snagu i voljni momenat. Prezadovoljan sam zalaganjem! Kad se lomi mec tu je James Gist!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
prevelika dekoncentracija kod igraca.. i jednih i drugih, ali mi pre svega uvek gledamo samo nas. Jurnjava i haos, bacanja lopte bez razmisljanja (kao onaj nerazumljivi pas za dzavaija valjda, posle ukradene lopte pri izvodjenju auta djetica par sekundi pre kraja) i sl. Kao da VJ nije uspeo da smiri igrace i unese mirnocu u igru, pa je ovo licilo na potpunu jurnjavu po terenu.. tako u euroligi nece moci.. ali dobro, lepo je znati da i sa haos igrom mozemo da nadoknadimo 18 razlike i pobedimo... :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
HVALA BOGU DA JE KLUPA KONACNO POCELA DA REAGUJE ONAKO KAKO TREBA. VLADA SE KONACNO BUNIO ONAKO KAKO TREBA, SVAKA CAST, NADAM SE DA CE TAKO I NASTAVITI.

Izvinjavam se za velika slova ali za mene je ovo utisak utakmice kao i Dzerels koji se popravlja mada jos uvek ima svoje trenutke kada baca loptu bez veze. Njemu je psiha veliki problem.

Sada smo 4-ti na tabeli.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
da smo kojim slucajem izgubili slobodno bih mogao da kazem da je milosavljevic zeznuo stvar on nijednu kontru od kad je dosao u partizan nije rijesio ... svaki put mu lupe bananu .. i na kraju su ga castili faul mogao je i to da prokocka ...

napad smijesan .. valjda ce vujanic ako dodje malo da trgne stvar ... kad nema gista centarska linija nam se raspada .. zato i treba da imamo neku cetvorku da ga mijenja kako treba. .. lucic ne moze da igra na 4 ...

jerels isforsirao sve 4 trojke .. sem toga ostalo i nije toliko lose bilo
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Dobro je. Nije sve bajno, ali stvari polako pocinju da lice na nesto. Protiv onakvog sudjenja stici takvu razliku je sjajna stvar za psihu. Izgleda da mi stvarno bolje znamo da jurimo nego da cuvamo rezultat.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
kkp.png
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Tako je ! Borba bre...Ovo je vec nesto...Nisu bas blistali,ali im se borbenost ne moze osporiti...Bravo momci !!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zar na Božić da riknem(o) od nerviranja i da me (nas) crna zemlja proguta...joj...joj, jao i JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! :D:

Vrhunska odbrana u 2, 3. i 4. četvrtini...vrhunska, evropska, svetska...da istovremeno nije bilo debilnosti u fazi napada, mogli smo nakon -18 da dobijemo sa jedno +15, da bude 30 i kusur razlike (od 2. četvrtine pa do kraja) za nas u tom periodu, kao za celu utakmicu u Zagrebu...

Kako me ono govno Dubljević nanerviralo kad je dalo trojku za 59:54, pa kad se onako kao ponosni paun raširio po terenu, sa debilnim kezom...kezi se sad pizda li ti lepa materina pobačena...

Čisto da znate, sad je jurnjava na aerodrom, avion i putnici čekaju samo KK Partizan, ne smeju da polete do 20.00h...:D Toša jurnuo taksijem da čekira karte, ali i da postavi telo na pistu ako se pilot uskurobeca pa hoće da krene...:D

Momci su već do 21.00h nazad u Beogradu...

BRAVO MOMCI, OVO JE VELIKA, RATNIČKI OSTVARENA POBEDA, OVAKVE POBEDE DIŽU MORAL DO NEBA!!!

Podhitno analizirati pokazane slabosti i eliminisati ih za vikend...U ponedeljak zgaziti ona vršačka govna i nema više te sile koja će Valjak da zaustavi u regionu, sve do kraja lige...

Bravo Grobari u Morači, jebali ste im kevu! :clap

EDIT:
Sudijama se najebem mile mamice...sve do poslednjih par minuta...u tih par minuta im se može biti malo nežniji sa mamicama...
...Dobili smo ih na kondiciju, snagu i voljni momenat. Prezadovoljan sam zalaganjem...
Taj rad, bravo...
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Kako je ovo samo važna pobeda nenormalno važna za naš priključak u prva 4 .

Nije nikad bilo lako igrati u Podgorici kod napaljenih protivnika , koji naravno svi žele da skinu skalp Partizanu jer nije Partizan bilo ko, tako da se ja nebih previše obazirao na našu igru bilo je grešaka , gluposti ali bilo je i dobrih stvari odbrana energija , Gist svaka mu čast Jerels (Lafajet za njega direktor), ali ajde čekaćemo ga dok ne proradi valjda će...


"Reci Đuri da blokira aerodrom"
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Sudije zaista ocajne, ali ako cemo realno gresila su dosta i na njihovu i na nasu stranu.

S obzirom da smo pobedili, primetio bih da u ekipi imamo nekoliko izuzetno (kosarkaski) neinteligentnih igraca:

1. Milosavljevic - neverovatno limitiran igrac, svaku iole komplikovaniju situaciju u kojoj se nadje resava na najgori moguci nacin, toliku kolicinu kos. neinteligencije nisam video jos od Strahinje Milosevica. Jedva sam cekao da ode ovaj prvi, ali doveli su nesto kvalitetniju zamenu da mi jede zivce
.
.
.
.
.
(6 mesta prazno)
8. Jawai
9. Katic
Ovu dvojicu ne bih komentarisao, ko je gledao sve mu je jasno.

U svakom slucaju konacno smo pokazali karakter i verujem da ce biti sve bolje i bolje, pogotovo kad dodje Milos.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
dobro je da su se uz pobedu videli mnogi nedostaci u igri ... to je pozitivna stvar veceras !!!

sudjenje na momente poprilicno lose,ali smo ipak uspeli odbranom da prelomimo mec ...

posle katastrofalnog pocetka,uz samo 1 kos iz igre i 1 skok za celu 1/4,u 2/4 smo se vec razbudili i polako poceli da se vracamo u mec ..u drugom poluvremenu smo veoma vrzo dosli do egala ali nikako nismo uspeli da prelomimo,sto zbog nekih odluka sudija,gde su nas u 2-3 navrata debelo ostetile,sto zbog lose organizacije napada ... ono sto je evidentno i sto se desava konstantno je - LOSA SELEKCIJA FAULOVA !!! pa jbt,da li je moguce,da ne mogu da procene kad je momenat za pravljenje faulova ... ja razumem 1 ili 2 faula,ali da nama pre svakog bonusa po minimum 2 puta idu na bacanja,to je stvarno :banghead
i opet Jawa i njegovo zakucavanje sa jednom rukom :pop
to vise nije ni smesno vec zalosno ...

moram jos nesto...za ODBRANU u 3/4 i 0 (NULA) POENA IZ IGRE :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top