Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zemunelo

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • "Ok su podaci cak i iz igrice da se navedu ali da se igrac dobro snasao na nekoj poziciji u igrici pa to onda povezati sa realnim stanjem to je vec previse zar ne?"

    ma nikad nisam saradjivao sa njim u fm-u :) vec sam samo video koje su mu pozicije...i duljaj je koliko se secam u nekim situacijama igrao beka, a danas ima mnogo stopera nizih od 180 koji znaju kvalitetno da igraju...ne kazem da je dobar za stopera vec mi nekako ne deluje kao da bi mogao da sparta non-stop po desnoj strani aut linije sto zbog godina sto zbog toga sto ne verujem da je mnogo hitar igrac...
    evo ja na primer nikad nisam doziveo da nam sviraju penal u derbiju,tad kad je poslednji put sviran mali sam bio :)
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top