Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Kecman,Bozic,Gist,Jerels ... + Jawai i Katic ...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
''Немој да шириш песимизам.'' :buhaha

Објективно за Џавајиа нема места,код осталих било би добро овог Џерелса некако продужити, могао би догодине да игра доста боље...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ubjedjen sam da Katic ostaje,kao i Kec,sto se tice Milosavljevica,mislim da momak moze da postane jako koristan ,timski igrac,potreban je samo trener koji ce da ga usmjeri i kaze mu da ne radi ono sto ne zna,da igru podredi svojim tehnickim sposobnostima,pljuvati igru igraca koji je do juce igrao u radnickom jednu utakmicu nedeljno,a sada igra svaka dva dana i normalno pravi i gluposti je bezveze.I ja sam pomalo razocaran nikakvom minutazom Djekica,pogotovo sto je jedan od rijetkih igraca sa dobrim sutem u timu,ali realno momak u ozbiljnim utakmicama sa svojih 90 kila nema sta da trazi i tu trener nije kriv.Ono sto ne shvatam su neke crne slutnje koje se ovde mogu citati,uprava i trener su svjesni gresaka u selekciji,na dovodjenju mladih igraca koji ce da popune rupu koja je nastala u sistemu koji je izbacivao svake godine nekog buduceg reprezentativca se uveliko radi.Znaci sistem JESTE narusen,ali ce biti uspostavljen ponovo,a da li je Jovanovic u stanju da ga odrzi i nastavi projekat ,to je pitanje na koje ce Danilovic morati da odgovori na kraju sezone.Opet ce se dovesti par stranaca i ne sumnjam uopste da stvari mogu da se isprave za narednu sezonu.Najveci problem ce biti odlazak Veselija,ali zakrpicemo se,samo da se ne ponovi da se igraci dovode u oktobru,novemru...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@Trile

Ma niko to ne zna, i jedan i drugi ce da igraju dok budu mogli da izdrze treninge i utakmice bez nekih posledica, ali to samo oni znaju koliko jos rezervi snage imaju i da li imaju uopste! Sad se javljaju tu neki sa pricama o nekim podmetacinama, sta bi bilo pre 2 god da im je neko rekao kad je Miloje potpisao da nece izdrzati ni 15 dana.... Verovatno bi radila motka na forumu!
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Sutra nam stize putujuci cirkus sa klovnom na celu i ocekujem da te klovnice postavimo tamo gde im je i mesto.:)

A za sektor C i parter se ne sikiram,oni ce vec odraditi svoje.:D:
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nikad ranije nisam bio ovako naelektrisan za utakmicu protiv Radnickog :lol:

Ne verujem da ce biti odvaljivanja,ali pobedu ocekujemo.

Ne znam da li ce igrati Pera,a americki plej je verovatno malo razocaran ako je cuo,a sigurno jeste,da mu se sprema otkaz. Znaci,problem na pleju,no imali smo ga veci deo sezone.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Gazda, nisi napisao ko pobeđuje u finalu ?

Nije loše da nam padne Zagreb u polufinalu ako se igra u Ljubljani, bolje nego Krka ili Olimpija.Ipak očekujem Olimpiju u finalu, igrali su dobro ove godine EL-u, nekako je svima očekivano finale Mi i Olimpija.

I za očekivati je da će svi sve da urade da našu dominaciju zaustave, a s obzirom da u našoj igri nema one hemije i borbe, verovatni prvak ove godine će biti Olimpija.

Eventualno ako se skupi 1000 nas u Ljubljani, pa napravimo određeni pritisak - možda i bude nešto...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Basket je u 18, odbojka u 20 lepa prilika da se sve spoji u jedno lepo grobarsko veče.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ovako je izgleda najbolje...
Nismo u nekoj ekstra formi, potrošeni i fizički i emotivno, nema hemije u ekipi, navijači ne očekuju titulu, znači OSVAJAMO NLB :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja mislim da ćemo danas, pre svega jačom odbranom, napokon dočekati jedan normalan procenat šuta za 3 poena ekipe mutavog goveda, a to u prevodu znači - odvaljivanje barem 15-20 razlike.

A mutavi će, nadam se, dobiti svoju uveliko već zasluženu "porciju" sa tribina. Obećavam lični i maksimalni doprinos u tom smislu. :D
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
I za očekivati je da će svi sve da urade da našu dominaciju zaustave, a s obzirom da u našoj igri nema one hemije i borbe, verovatni prvak ove godine će biti Olimpija.

Neistina (da ne kazem LAZ) koja se tako cesto ponavljala da ce na kraju da ispadne da je to tacno! 90% igraca se borilo, davali su svoj max. A drugo je to sto nema neke hemije kao prosle godine.
I ne znam zbog cega bi Olimpija bila novi prvak kad smo mi kvalitetniji!? :confused
Ali u finalu se nikad ne zna!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Mladene, jesi ti gledao igru Džerelsa ove godine?
Mladene, jesi ti gledao igru Džavaia posebno u odbrani ove godine?
Mladene, jesi ti gledao konferencije VJ-a, pa i izjave D.Kecmana ove godine?

Iskren da budem molim se bogu da nekako odbranimo domaću titulu i da više ne gledam ove sadašnje crnce - oni će biti jedni od retkih stranaca a možda i jedini prema kojima neću imati nikakvu emociju...
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
preko 90 % suta za 2 poena :) Koliko samo zakucavanja i sjajnih poteza:šal

Ipak pored svih kucanja ,Janov alej ap je obiljezio mec :D:
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Odlicna pobeda, bravo za Jana i mladog Lucica.
Necu da ponavljam pricu za igrace za koje svi znamo kako igraju.
Bravo jos jednom za pobedu, trebali su malo i jaramaz i besovic da omirisu parket :)
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Bravo crno-beli!
preko 90% za dva,a od toga Kurta promašio dva šuta,Gist i Kecman po jedno :D
Mora Kurta da zasere :D
Lučić fenomenalan,Jan brrrrr,Raško standardan,Kecman takodje....ostali slabo....
Milisav :banghead
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
2011-02-27_195738.png
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
25-29 za dva poena,svaka cast momci ali zato losi u sutu za tri poena 2-23...
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
Partizan mt:s - Radnicki 80 : 64 (23:17, 17:22, 20:15, 20:10)
sut za jedan: 24/32-75%
sut za dva: 25/29 cak 86% vrlo odlicno!
sut za tri: 2/23 Bedno! jedini strelci su bili Klobucar i Vesely

najefikasnija tri igraca kod Partizana:
Vesely-19 (1 :6/8, 2 :5/5, 3 :1/4)
Lucic-14 (1 :2/3, 2 :6/6, 3 :0/1)
Gist-11 (1: 3/4, 2: 4/5, 3: 0/3)

Gst: 11 skokova (def. 9 / of. 2) - s time dabl-dabl ucinak

uzasan sut za tri, 17 izgubljenih lopti, i DJEKIC je igro cak 2 minuta

solidna pobeda nista vise
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top