Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Kad pogledate minutazu igraca nije ni cudo sto su mrvi umorni ... ja ne mogu da skapiram da djekic nema bar 1 minut pa makar izgubio 3 lopte ... ne mora gist da igra svaku tekmu po 30 + minuta..
2011-02-20_210530.jpg
 

Dr.Hofmann

Guest
Ma ovo je odavno prestalo da bude interesantno, na njih i njihove izjave se uopšte ne obazirem , jer im je to odavno jedini mogući vid "borbe" protiv nas.

Gledam ovaj snimak koji je postavio Maidros, gde Uvalin dreči na ovog crnju, i mogu samo reći e moj Strahinja i Lešiću , šta vam je to trebalo da u ovu ludaru odete kukala vam majka, iskreno mi žao momaka...
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Jel broji neko koja je ovo pobeda nad ciganima u ovoj sezoni? i ako se ne varam, nisu nas jos ni jednom dobili u svim sportovima.....
a ovo juce nije ni bio derbi, klasicno odradjivanje posla, kolko treba-tolko igramo.....Veseli opet posebno inspirisan kad dodju cigani.....tom decku je neki cukun deda 100% navijao za Partizan :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...ja ne mogu da skapiram da djekic nema bar 1 minut pa makar izgubio 3 lopte...
Pa nije ni obavezno da skapiraš...ništa ti lično ne upućujem (iako tako izgleda :D), nego praktično upućujem svima koji se čude nekim stvarima koje ne poznaju dovoljno. Ne možeš neke stvari ne poznavati dovoljno, a onda im se čuditi...Ili im se i možeš čuditi, ali onda i dodati "mada ne poznajem situaciju dovoljno"...:D Branislav Đekić mora da ZASLUŽI da igra, makar i minut!

Iz ove gornje statistike ću izdvojiti nešto što meni posebno "bode oči" u pozitivnom smislu - Dragan Milosavljević. Dobra minutaža i vrlo solidan učinak. Ističem to jer je reč o nekome ko mi je u prethodnom periodu (uz Džavaia) najviše nerava kidao. I znam da nisam usamljen, da su mnogi zbog njega ostali bez puno nerava...Hvala onoj stvari da se desila utakmica (bez obzira koliko protivnik bio bedan :D) da je on pružio nešto što bi se moglo okarakterisati makar solidnim.

Raduju i čak 3 osvojene lopte Katića, isto tako 3 ofanzivna skoka Pere kapitena, a pogledajte i procenat bacanja Veselog :)šal)...počeo čovek da "trpa" iz bacanja, izgleda da su mu ona 2 jako važna ubačaja iz finala kupa "oslobodila" ruku...Kecmanove cifre nisu nešto previše očaravajuće, ali ko je juče gledao utakmicu video je koliko je on bio bitan u nekim jako, jako važnim momentima...po ko zna koji put je to dokazao...
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Je-Ne-A@

Pa nije ni obavezno da skapiraš...ništa ti lično ne upućujem (iako tako izgleda :D), nego praktično upućujem svima koji se čude nekim stvarima koje ne poznaju dovoljno. Ne možeš neke stvari ne poznavati dovoljno, a onda im se čuditi...Ili im se i možeš čuditi, ali onda i dodati "mada ne poznajem situaciju dovoljno"...:D Branislav Đekić mora da ZASLUŽI da igra, makar i minut!


Vidi, ja sam upoznat zašto ne igra i mogu samo da kažem da sam uvek mrzeo dvostruke standarde. Da ne pričam o minutaži Šumadinca koji je isforsiran maksimalno, preko svih granica i za to vreme odigrao pristojno jednu i po utakmicu.

Što se tiče utakmice možda malo previše opušteno, ali opet sa malim brojem igrača. Kecman odigrao doktorski.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milosavljević "ubija" na treninzima. Sve vreme. Ali bukvalno "ubija". Ne zna se da li više voljom i željom, ili konkretnim učinkom. Zbog toga što to jako dobro znam, zato sam verovatno na utakmicama pizdeo zbog njegovog (ne)učinka više nego mnogi. Slično "ubija" i Klobučar, ali njega jebe još jača konkurencija od one koju ima Milosavljević.

Ovim sam puno toga rekao i o Banetu Đekiću.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Sa tim što Bane nije zbog toga sklonjen iz tima.
Znaš i sam da u svakom sportu imaš trening igrače i takmičare. Ja gotivim Milosavljevića i treba mu dati šansu, samo je ipak moje mišljenje da moraju mladi više da igraju, ne zbog sada, nego zbog sledeće sezone. A valjda je trener taj koji mora da motiviše igrače da se više trude.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Која конкуренција Клобучару? Па ми вапимо за беком шутером, друга ствар је што се он усере чим крочи на терен.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
ZORO је написао(ла):
ipak moje mišljenje da moraju mladi više da igraju, ne zbog sada, nego zbog sledeće sezone

Za sledecu sezonu je zaduzen drugi tim :D

A mi cemo naredne da nastavimo dominaciju. Mladi koji se ne dokazu zamenicemo drugima, taj proces se i trenutno odvija.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
A ko da se dokaže sa ovom minutažom? Čak ni Lučić koji gine na terenu realno ne prikazuje nešto što bi trebalo da kraasi budućeg nosioca igre. Pre mislim da će uz dobar rad to biti Šumadinac.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Sa tim što Bane nije zbog toga sklonjen iz tima.
Znaš i sam da u svakom sportu imaš trening igrače i takmičare. Ja gotivim Milosavljevića i treba mu dati šansu, samo je ipak moje mišljenje da moraju mladi više da igraju, ne zbog sada, nego zbog sledeće sezone.

Zoro,naredne sezone,naredne!:D

Ja se iskreno nadam da ce za super ligu mnogo vecu minutazu dobiti Djekic,Jaramaz i Bogdanovic.Oni moraju vise da igraju da bi se dokazali.
Ne znam sta su planirali za pocetak nase lige i ko ce biti otpusten(ili otici na pozajmicu) ali samo da se otvori mesto u toj spoljnoj liniji,cisto da Bogdanovic oseti malo baruta seniorske kosarke,moramo to zrtvovati i pustiti...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A ko da se dokaže sa ovom minutažom? Čak ni Lučić koji gine na terenu realno ne prikazuje nešto što bi trebalo da kraasi budućeg nosioca igre. Pre mislim da će uz dobar rad to biti Šumadinac.


Па за шта служе тренинзи?Шта има да се доказује на утакмици ако не може на тренингу?
Његов проблем није што има конкуренцију,јер је и нема ми бека правог немамо.Већ што се усере к'о грлица када уђе у игру,и он као шутер баца циглу до цигле.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Па за шта служе тренинзи?Шта има да се доказује на утакмици ако не може на тренингу?
Његов проблем није што има конкуренцију,јер је и нема ми бека правог немамо.Већ што се усере к'о грлица када уђе у игру,и он као шутер баца циглу до цигле.

Nisam pričao o Klobučaru. On i Milosavljević su baš primeri da možeš da ne treninzima da kidaš ali kada dodje vreme da pokažeš zašto si tu, nema te nigde.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Milosavljević "ubija" na treninzima. Sve vreme. Ali bukvalno "ubija". Ne zna se da li više voljom i željom, ili konkretnim učinkom. Zbog toga što to jako dobro znam, zato sam verovatno na utakmicama pizdeo zbog njegovog (ne)učinka više nego mnogi. Slično "ubija" i Klobučar, ali njega jebe još jača konkurencija od one koju ima Milosavljević.

Ovim sam puno toga rekao i o Banetu Đekiću.

nemoj,molim te ovo ... koja konkurencija ? dajte malo realnosti ... konkurencija mu je Kecman,vec veteran koji kao glavni igrac mora da igra svaku utakmicu po 25+ minuta jer niko nije razigran od mladjih ... i samim tim se doslo do toga da ce u borbu za trofeje da udje totalmo potrosen fizicki ... to se vidi po njegovoj formi trenutnoj,samo sto je izuzetno kosarkaski inteligentan pa neke situacije resi nekom minijaturom pa nije toliko izrazeno ... rezultat ovog ce se videti tek naredne sezone,kad budemo opet morali da dovedemo 7-8 igraca,ali cemo prvi put ostati verovatno bez IJEDNOG NOSIOCA IGRE ... Sto se tice Djekica,on je svoje zavrsio skoro sigurno ...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Talicni, raduje me to sto kazes za Djekica, ne zbog njega licno naravno, nego zbog KK. Nemozes naparaviti igraca za evroligu od nekoga, ciji je jedini specijalitet, da pogodi trojku, kad ostane sam na sutu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Pa pazi,iskreno toga nam bas dosta manjka ove sezone.Ne mora on da igra evroligu,ali nekako mi je bas cudno da igrac sa 1 godinom iskustva iz evrolige ne moze da dobije ni 1 minut! pored dvojice novajlija na njegovoj poziciji u nlb ligi i polufinalu i finalu kupa.
Nisam ja imepresioniran Djekicevim kvalitetima,ali decko poseduje odredjeni kvalitet,ako nista za taj jedan jedini minut po tekmi!!
E tu mi Vlada nikako nije jasan
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.404
Локација
vaginamandibularia
to mogu i ja. Mislim, da pogodim za tri iz ćoška kad me niko ne čuva. Ali ipak šteta za dečka, izgleda nije on za basket... Možda treba malo da se kali jedno 2 godine u domaćoj igi, da u međuvremenu odluči šta će sa sobom...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad na B92 gledam sportski pregled...Šaran pustio izjavu ciganskog prasca, a onda snimak šta je Roman Lisac izjavio. Rekao je nešto u fazonu: "Gledao sam utakmicu juče, smešna je izjava trenera C. zvezde..."

...i onda je stao sa izjavom, ali onako napadno je iznenada stao...Pazite kad mu je malo falilo da doda: "Ako je neko oštećen juče, onda je to Partizan!" Nije to naravno rekao, bilo bi glupo da on sam oplete po sudijama na bilo koji način, ali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top