Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Moje cestitke na osvojenom kupu. Sudija jeste generalno pokvario ionako nervoznu utakmicu. Slozio bih se sa Stanojem da nijedan tim nije bio nesto preterano bolji, ali da smo sve ukupno mi zasluzeno pobedili.

Ja nisam mogao da verujem da postoje veci cigani od cigana, ali sad znam da ma koliko neko bio cigan uvek moze vise i bolje, izgleda da im je to moto.

Stanoje drzao predavanje na konferenciji za stampu i :respect

Posle utakmice dobio sam SMS od mladog burazera koji kaze "zbog lukica , adzica i ovih cirkuzanata , svi ce nas zvati lopovima" moj odgovor njemu i svim dragim posetiocima, DOK OSVAJAMO DUPLE KRUNE U SVIM SPORTOVIMA ZOVITE NAS KAKO GOD HOCETE MENI ODGOVARA.
Bog na kog se svi pozivate sve vidi i daje po zaslugama



:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Lazetic ih je sa klupe jedno pola minuta zvao da izadju napolje oni ga nisu kapirali, onda su tek reagovali


JEBEMO TI DETE NIKOLAAAAAA, NIKOLAAAAAAA, NIKOLAAAAAAA
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Rublev
Pa zar onaj majmun uopste ima zenu???Trebao si objektiv da mu..."poklonis".
Njima je i ovo premija,Finale sa Partizanom,pa sta hoce vise?Gledao sam imenjaka Stanojevica,svaka mu cast.Samo mora to jos malo ostrije.Bar za nijansu.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
:pfc: Sve pohvale za zasluzeno osvojenom Kupu igracima i Stanojevicu.

S kakvim smo amatersko-seljackim klubom igrali nemogu da dodjem sebi ovi komsijski cigani su mala maca za ove.

I prije nego sto zaborovim ovaj stastav sto je poceo utakmicu danas je u definitivno trenutna nasa najspremnija kombinacija sto imamo.


Medo Kamara :respect i naravno Stanojevic za ove jebitacne odgovore sto im je zacepio usta :respect
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.237
Reaction score
33.811
Локација
vaginamandibularia
Nekrofilija - Partizan silovao "staru damu" iz "srpske atine", ova nije mogla da izdrži pa crkla u osamdesetom minutu
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.750
Reaction score
11.448
Локација
.
Како им је Станоје јеб'о кеву, сад преслушавам материјале... Ма сад нешто размишљам, било бих ми слађе да је пенал над Тејгом био непостојећи и Тејгов гол из офсајда... Све у свему следи кошаркашки сценарио...
 

Гпб

Guest
Енс, морала је прво да умре да би била некрофилија. Боље рећи да је Тејго ударио екс Салетовим Реноом у 16. па се Вукић вратио да је овери у 72. минуту и онда је јебали док је била врућа. :)
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@Sale
Ne sam znao ni ja,ali patuljo zna sve te granda parada kombinacije,mozda mu je i cerka
:confused,ja sam mu samo mamu dirao
 

Zagor

Guest
Слабо, брате. Ја жељу за курождеркама убијам алкохолом...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Znate, sta za mene znaci biti Partizanovac je upravo ovo sto se dogodilo danas.

Mi nikada nismo napustali teren, a ako je iko imao razloga za to kroz istoriju to smo

bili mi.

Gubili smo, brukali se,pa opet pobjedjivali , pa opet gubili, pa osvajali titule, pa gubili,

pa dobijali derbije, finala, pa gubili. ALI SVE SA STILOM I STAVOM POBJEDNIKA I U

PORAZU. E zato smo mi PARTIZAN.


Toliko. Hvala na paznji.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
:clap za Stanojevica,ono se treba poslusati vise puta sve je rekao.

Spominjana je par puta UEFA kao ako oni vide,neka vide mozda bi i trebali mozda bi mi trebali to potencirati ako FSS ne kazni propisno osobe koje su krive za propuste koji su napravljeni od pocetka kao i za organizatore onog cina ne znam kojim bi ga imenom nazvao a da ne zvuci preblago.
Vidio sam na pocetku mnogo djece u crveno bjelim dresovima ali su oni kasnije postali nebitni jer su u prvi plan dosli cirkusanti i kockaste glave,samo bih upitao ljude u FS i drzavi valjda ima neko ministarstvo ili nesto,neko ko se bavi omladinom na sta ce ta omladina i djeca izaci dok sport vode takvi ljudi a sport bi trebao da pomogne kako u fizickom tako i psihickom razvoju.

I samo da se vratim na UEFU,evo kako oni to rjesavaju
http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=17&news=173626

kakve bi kazne bile za nesto kao sto se desilo veceras
 
Последња измена:

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Kao prvo - Predragu Strajnicu sa RTS padaju u vodu ona radovanja iz Njukasla i Brisela posle vecerasnjih komentara "a la sumnjiva odluka na stetu Vojvodine".
Kao drugo - Vlade Divac za mene od danas zvanicno vise ne postoji posle izjave kojom je poceo da vodi borbu protiv Karadzica preko grbace Partizana i Grobara. Dzabe mu i zlatne osamdesete i Kalifornija. On je 1999. rekao ko je i sta je.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mojsov u "kilometarskom" ofsajdu [FOTO]
Koliko su protesti igrača Vojvodine i prekid utakmice bili nerealni najbolje govori sledeća fotografija, na kojoj se vide dvojica igrača Vojvodine u ofsajdu prilikom postignutog gola Mojsova.



I dok prvi igrač "Voše", najistureniji, nije uticao na igru, drugi koji se takođe prilikom izvođenja slobodnog udarca nalazi u nedozvoljenoj poziciji je upravo Mojsov koji je ispred Savića.

Gol Vojvodine prema ovoj fotografiji postignut je iz "debelog" ofsajda, a ostaje samo da se pitamo šta bi se tek desilo na terenu da je i ovaj neregularan pogodak "Voše" bio opravdano poništen.



Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/index.php#ixzz1M5yEqhbs

Eto kako nemamo uticaj
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Овај сценарио је само још један чин умоболне политике која се води већ годинама. Напуштање Пионира, стварање атмосфере линча, лажи о "гепековању", саопштења весићеве копилади...изгледа исто, зар не?

Било је јасно да се нешто кува чим су два дана пред финале новосадска и београдска дроља обновили интимне односе нуђењем бесплатних (мо`ш мислити!) тренинга својим црвено-белим пајтосима.

Максимална мобилизација у клубу, јачати на свим нивоима и затрпати говна на начин као што су затрпани у кошарци!

Станоје :respect
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па хајде сад нека помисле они "стручњаци" у клубу који су после пораза од ових гована још исто вече звали Милинковића, да опет подмећу ногу Салету...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Максимална мобилизација у клубу, јачати на свим нивоима и затрпати говна на начин као што су затрпани у кошарци!

Станоје :respect

Aco,pa oni(i onaj Vesic) ce se onda prebaciti na odbojku!?Da sjebu ono sto nisu do sada...Ocigledno imaju mahere u klubovima.
U pravu si,da zavrsimo jos ova 4 kola,pa na jesen opet iz pocetka.A oni nek se zajebavaju sa Slovanom ili Skendijom.
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Prvo, utakmica je jos na samom pocetku trebala da bude zavrsena sluzbenim rezultatom!!!!
ja se ne secam kad smo mi u novom sadu usli svi na vreme tj pre pocetka meca na tribinu,pa se nikad nismo bunili
Drugo, dali su gol iz cistog ofsajda , i na kraju gospoda napustaju teren pre kraja meca,kao nezadovoljni sudjenjem,ma treba da budu srecni sto su ih uopste pustili da igraju mec!
I ponovo kazem MA UZMI BRE DUPLU KRUNU U INAT SVIMA !!!!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Primjetite koliko su Stanojeve izjave sve emotivnije,pune gorcine,ocigledno je da trpi ogroman pritisak sa svih strana,da ga sve ovo nevidjeno smara i nervira i da mu je pun kurac debila sa kojima mora da se rve na sve strane,umjesto da moze da se bavi samo igrom.Na pocetku je bio nasmijan,pozitivan,korektan i otvoren prema medijima,ali je sada shvatio koliko tu ima zlonamjernih ljudi koji ne misle dobro ni njemu ni PARTIZANU.On jos uvijek uci kako o trenerskom poslu,tako i o odnosu sa javnoscu i narocito novinarima.Polako je shvatio da sa govnima nema nista na finjaka,nego samo ostro,ali istovremeno bez prostakluka i smekerski.On ima karakter,ostalo ce doci sa iskustvom,sada sam jos sigurniji da ce biti trenercina.

Bravo majstore,objasnio si.
Lazetic ih je sa klupe jedno pola minuta zvao da izadju napolje oni ga nisu kapirali, onda su tek reagovali


JEBEMO TI DETE NIKOLAAAAAA, NIKOLAAAAAAA, NIKOLAAAAAAA

Pravi onaj cigan,sad mi se zgadio skroz,vidi da su nemocni i onda kao ajde izlazimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top