Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Stanojević: Imam razloga da budem optimista


Partizan se nikoga ne plaši, ali respektuje sve protivnike i u naredne mečeve ulazi kao da se igraju u Ligi šampiona. Utakmicu sa Čukaričkim dočekujemo oprezno, kaže trener crno-belih



TRENER Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je danas da bi bio zadovoljana i minimalnom pobedom u predstojećem duelu koji njegovi izabranici igraju protiv Čukaričkog u okviru 28. kola "Jelen super lige".

- Utakmicu dočekujemo sa velikom dozom opreznosti. Očekuje nas psihološki teška utakmica, jer nam pobeda omogućava da budemo mnogo bliži osvajanju titule - rekao je Stanojević.


Prema njegovim rečima, Partizan se nikoga ne plaši, ali respektuje svakog protivnika i u naredne mečeve ulazi kao da se igraju u Ligi šampiona.

- Aktuelni smo prvaci, osvajači nacionalnog kupa, postigli smo 100 golova ove sezone i na osnovu toga, ali i atmosfere na treninzima mogu da budem optimista – jasan je trener crno-belih.

Trener Partizana je dodao da se dešavanja tokom i posle meča finala Kupa sa Vojvodinom ostavila traga na ekipu, a da se to videlo u Ivanjici, gde je njegov tim i pored maksimalne motivisanosti bio psihički i fizički iscrpljen.

U timu Pratizan neće biti Džozefa Kizita i Aleksandra Lazevskog, a neizvestan je i nastup Marka Jovanovića.

Utakmica Partizan - Čukarički igra se u petak od 19 časova na stadionu FK "Partizan", a kako je reč o poslednjoj utakmici pred domaćim navijačia Uprava kluba odlučila je da ulaz bude besplatan.

- Nama je svaka utakmica ključna. Pozvao bih navijače da dođu u što većem broju i da budu strpljivi, bez obzira u kom pravcu se meč bude odvijao - zakljuccio je Stanojević.

Izvor: Vecernje Novosti
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Gledam ko je sve povrijeđen pa se mislim "Mogao bi jadni Radiša ove sednice da završi na lijevom beku".
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Aла би сад легао Волков! Вероватно ће Давидов опет на левог бека.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Bez namere da potcenjujem Cuku, ali ako ih mi ne pobedimo, pa makar sa Scepovicem na beku, onda i nismo za titulu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Potcenili mi njih ili ne,oni su stvarno katastrofalno slaba ekipa.Nijedna pobeda,4 neresene utakmice,gol razlika 9-56 sve govori.Treba pobedu odraditi i dole na terenu,ali je ipak razlika u kvalitetu prevelika.
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Izgleda da neće biti ništa od prenosa na areni. Ciganiju raspalu prenose i na rts-u i na areni. Vrlo čudno. Pas im mater...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Треба дати 5-6 комада чисто да се зна шампион !
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja nesto mislim da ne treba da nabusimo ovu Čuku! Ljudi se dave na zadnjem mestu, sve klinci igraju, golman im ima 18 god...Pa ono mozemo da ih postedimo... Neka bude 2-0 i svi srecni i zadovoljni...oni sto nisu raskantani a mi da sse ne umaramo previse, pa u Čačak (valjda sam potrefio) po NASTAVAK DOMINACIJE!
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ma ja sam se zajebao... pod utiskom kosarke! U Kragujevcu na Čika Dači....
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@ZS

Sad ne znam na sta ciljas....kiks komsinice ili stvarno nista od Čika Dače?:D
 

ZS

Početnik
Учлањен(а)
06.11.2009
Порука
53
Reaction score
6
Локација
Šumadija
Metalac je domaćin u Čačku od pre nekog kola. A ni ovo što si pomenuo nije loša varijanta. ;)
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sad ste me skroz sjebali.Ja planiram put u Kragujevac...pa me zbuniste sa Valjevom,na kraju Cacak.Najgora opcija.(bar za mene).
PS Neka igraju u Vranju krc.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi, dovoljno je reći da je kvota na utakmicu 4.00, da bude 7+ :D Xaxaxa ja ovo još nisam gledao... Ma kao što neko reče gore, Čukarički je zaista jedna katastrofalna ekipa ove godine, i red bi bio da se sjutra demonstrira snaga sa jedno 4,5 komada, mada mislim da će Stanoje i žestoko iskombinuje ekipu, vjerovatno će Bogunović i Šćepović dobiti dobru minutažu sjutra, a ne bih se iznenadio ni da vidim Brašanca u prvom timu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Lepo vreme, suncano, ima preko 25 stepeni sigurno, jos ce pred vece biti jos lepse i prijatnije.
Igramo sa ekipom kojoj mozemo da postignemo 5 golova do poluvremena samo kad bi hteli. Prema tome ocekuje se sa nase strane efikasna utakmica, sa dosta golova, lepih poteza, egzibicija, mozda i Barsanac napokon dobije sansu.
Zato veceras svi na stadion, zadnji je mec kuci u sezoni, momcima treba dati podrsku u ovoj borbi za titulu pa zato da nas bude bar 15.000 da se ne burkamo bre, jer su ispunjeni svi uslovi za dobru posetu.

Inace ne slazem se sa ovim sto kazu da treba da se sazalimo na njih. Sto ih ostali nisu zalili u pustali nego su ih nakantali svi zivi? Mi smo sampioni, igramo na nasem stadionu i treba uvek maksimalno da gazimo sto vise mozemo a njihov je problem koliko ce da izdrze. Plus u svoj ovoj hajci na nas i omlovazavanju rezultata treba odigrati sto bolje i dati sto vise golova kako bi se svima zapusila usta a i igracima i svima u klubu bi samopouzdanje se podiglo na neki visi nivo ukoliko dobijemo ubedljivo veceras!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Šta 15 ljadi, po ovakovom vremenu, slobonom ulazu, overavanju 4-te uastopne titule uz oproštaj od hrama za ovu sezonu, sve ispod 20.000 je sramontno, oću BRE danas da vidim krcate i zapad i istok, na noge Beograde!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top