Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Kad bi se nasi postojeci igraci oslobodili ruzne navike dodavanja lopte unazad ili direktno na poziciju igracu kojem je upucena, igra bi nam postala brza bar za 30%....

Odlično zapažanje! Naša igra je isuviše spora za evropske standarde, što su i u klubu uočili i već se priča o ubrzavanju igre. Lazevski i Miljković po meni mogu da budu samo dobra back-up rešenja. Stotinu puta pomenuti Milivoje Ćirković je za jednu utakmicu ima isti broj centaršuteva kao i njih dvojica zajedno u polusezoni. U odbrani nisu loši ali isto tako vrlo često zaborave da zatvore leđa centralnim igračima kod centaršuteva na drugu stativu (samo se setite koliko takvih golova smo primili). Kada bi se upario tandem Rukavina - Volkov mislim da bi smo gledali mnogo brži Partizan.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
I dalje žalim za odlaskom Brane Ilića. Velika šteta je učinjena. Odmah mi kroz glavu prođu Žilina, Ril, i nekoliko golova koji su rešili utakmice prošle sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.121
Локација
Žrnov
@Azurni,

prvi deo sezone 0 g, 0 a
drugi deo sezone 2 g, 1 a

Hvala na potvrdi! Mislim i da zadnja linija ne može mnogo često da se menja. Veoma je bitno da budu uigrani, da znaju praktično jedan drugog u dušu, što bi se reklo.

Isto tako mislim da će biti veeeliki problem ako nam drugi štoper bude stranac, zbog jezik, i tu u početku. Ali, nama je to kritični period jer su nam tada kvalifikacije.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zdravo GROBARI, evo od mene prve poruke.
Posto je sve izvesniji dolazak Jovancica, zelim da mi neko kaze kakav je igrac, moze li da napravi razliku ? Ja sam ga gledao kad su igrali protiv nas, 2 puta je odlicno prosao pored Savica, i dobro sutirao. Onaj mali Nikola Saric ? Ima li od nekih novih vesti, njega treba dovest i potpisati ugovor na 5 god. Ima dosta rupa u timu... Veliki posao ceka ljude iz uprave.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Miljko je mnogo napredovao, ima odličnu igru glavom, zadnjih par utakmica je retko gubio vazdušne duele.
JE-NE-A@ ne bih se složio da je fizički slab pošto uopšte nije. Svi znaju da mu fali ofanziva. Ne bi me čudilo da ga Sale proba i na štoperu.

I da, kakav crni Kežman, svaka mu čast za sve što nam je dao ali već dugo on ne igra i ne može da bude igrač koji će doneti neku prevagu.

On jeste mnogo napredovao, a pravi posao je tek pred njih, ofanziva. Ako tu uspe da napreduje tokom leta i priprema, biće od njega nešto.


Rnić je za naše bekove izmislio fudbal. Vi kako hoćete, ali meni je drago da ga opet vidim u Partizanu. Da li će biti starter ili rezerva to neka Sale odluči! Welcome home!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Ista prica svake godine...opet ce kasniti pojacanja,opet cemo dovesti nekog Boguna,Davidova,Huga (pu,pu)...
Da se ne lazemo i ne pricamo velike price oko ovoga,probace da za sto manje pare dovedu nekoliko igraca i zamazu oci. Jedino u sta ja mogu da verujem je SS i Krle,oni mi ulivaju neki optimizam,daju neku nadu da ce sve biti odradjeno kako treba. Krle je sa ovim igracima proveo mnogo vremena na terenu,svlacionici pa ko ce vise i bolje da zna nase igrace ako ne on.On zna sta nam nedostaje.

Stoper,spic,bek....to mora da se dovede i da bude kvalitetno,pa makar i neki povratnik. Ja bi najsrecniji bio kad bi neki klinac dobio sansu da se probije i da od talenta postane nesto korisno za prvi tim,a ne da ode u Fiorentinu :D

Naravno i osvrt na hrvatskog spica,ukoliko je tacno ovo sto se prica.To bi bio veliki udarac za mene,tesko da bi ikad mogao da predjem preko toga...mada mnogo volim PARTIZAN jebem li ga mozda bi i to progutao zbog kluba...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Рнић као замена за Марка Јовановића делује као добра бекап опција, неко ко може да одигра и на десном беку и на штоперу. За нешто озбиљније у Европи ипак би нам требао неко квалитетнији на боку, типа Рукавина.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Rnic je po mom misljenju izmislio fudbal za Miljkovica, tako da ako dodje, bice pojacanje. To sto je fijuk jebi ga, bilo je mnogo vas koji ste se odusevljavali kad se pricalo da ce da nas pojaca dusko karleusa, lazetic, pa evo sad i koroman. A vecih idiota od njih nema.

Sto se tice Kezmana i price da nije igrao, igrao je sigurno vise od Scepovica. I sigurno je bolji od njega. E sad, ako bi dosli Kezman i Rnic to bi vec bio sajam ludaka.

Izgleda da je Scepovicu zagarantovano mesto u timu sledece sezone, jer tesko da cemo dovesti dva odlicna napadaca. Verujem da cemo dovesti jednog kvalitetnog, tako da nam Scepovic ne gine. Osim ako ne budemo igrali sa jednim napadacem.

A ako je neko gledao utakmicu cigani2-cigani1 mogao je da vidi koliko je Brana Ilic limitiran igrac. Ne vidim cemu tolika kuknjava za njim.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Rnić sigurno neće da se vrati da bi bio rezerva. Niti će neko normalan da ga plati nekoliko puta više nego Marka Jovanovića pa da Marko igra u prvih 11..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja kad se setim koliko smo golova primili njegovim losim ispucavanjem, njegovim promasenim loptama u nasem petercu, njegovim losim procenama...hvata me jeza. Kad je bio na beku mucno je bilo iscekivati da bar jednu ubode da zavrsi levo od gol aut linije. Njegovi kartoni i zuti i crveni su prica za sebe, tu moze da mu pozavidi i majstor u tome Srdja Knezevic! Secam se da sam isto jedva cekao da se neko debelo zajebe i kupi ga, a o njegovom kvalitetu dovoljno svedoce ove prethodne godine i njegova minutaza.
Tako da sto se mene tice, moze Rnic naravno ali kao 16. opcija u zadjnoj liniji!
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Добар је Рнић, ако га будемо имали у форми коју је имао у најбољим данима код нас уз већ стечено искуство, имамо сјајну опцију на беку, много бољу него што сам се надао, мада поновићу, не бих се жалио и да остане овако како јесте тренутно, јер нам је много важнија позиција централног бека и крилних нападача.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Naravno i osvrt na hrvatskog spica,ukoliko je tacno ovo sto se prica.To bi bio veliki udarac za mene,tesko da bi ikad mogao da predjem preko toga...mada mnogo volim PARTIZAN jebem li ga mozda bi i to progutao zbog kluba...


Kolko ja znam , taj lik je Bosanac a ne ujka....

Meni je ovde Volkov velika nepoznanica, svi ocekuju mnogo od njega, oni klipovi su obecavajuci....ali mislim da se ovde prica o njemu kao o igracu koji iza sebe ima ko zna koje sve uspehe, i kao da je vec prekaljen i dokazan igrac...I da je to tako, sve to pada u vodu na ovim nasim oranicama...Oni snimci sa you tuba su stvarno odlicni, decko deluje brzo, ali polako sa njim....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.121
Локација
Žrnov
Jedan igrač ne može ništa sam, makar bio i Mesi lično. Tako i Volkov. Moraće i on čovek da ima sa kime da razmeni pas, da ne pričam o duplom :)
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Scepovic ce sigurno biti startni napadac za sledecu sezonu i hvala bogu i treba da bude tako ,ogroman potenicjal ako ga Sale usmeri u pravom smeru dobicemo najboljeg napadaca posle Pedje Mijatovica.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Necemo mi daleko da doguramo ako nam Scepovic bude startni napadac...
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Malo je gorih igača od Marka Šćepovića, a ti kažeš da odavno nismo imali boljeg. Kuku nama ako ovaj ikad bude prvi špic kod nas.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.518
Reaction score
1.299
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Scepovic ce sigurno biti startni napadac za sledecu sezonu i hvala bogu i treba da bude tako ,ogroman potenicjal ako ga Sale usmeri u pravom smeru dobicemo najboljeg napadaca posle Pedje Mijatovica.

Reci da se zezas, molim te.

Pa, nama ako Scepovic bude prvi spic ne treba ni da igramo kvalifikacije za LS, a kamoli da pokusamo da udjemo u isto takmicenje, ili u LE.

Edit: Markovic bira Partizan pre Zvezde:

http://novosti.rs/vesti/sport.72.html:332768-Markovic-bira-Partizan-pre-Zvezde
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
šćepakadabra kad ne bi imao taj lelemudski pristup igri mogao bi da bude koristan, ali baš da je mijatovog kalibra i nije. Pa pre je to bio Jovetić.

Vidim da ovaj jovančić dolazi skoro sigurno, njega sam primetio protiv nas kad su remizirali. Nije mi nešto preterano zapao za oka, više mi se svideo predrag luka. Al krle valjda zna šta nam treba. U svakom slučaju nama strani napadač je neophodan, kao i jedan strani kreativac.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@ Sony, slazem se sa tobom, Scepovic nije za 1. spica u timu... Ima veliki potencijal, ali nikako u prvih 11..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top